• 4-04-1394, 10:17
  • کد خبر : 10986
  • منبع خبر : باشگاه خبرنگاران
  • اخبار » سیاسی
2003

عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در یادداشتی در صفحه شخصی اینستاگرام خود از بیان بی واسطه دغدغه ها و مشکلات مردم قدردانی کرد و گفت: خود را متعهد به شنیدن بی واسطه تقاضاهایتان می دانم.

به گزارش نوشهرآنلاین، متن یادداشت رحمانی فضلی به شرح زیر است:

هموطن من! از اینکه هر روز مرا میزبان شور و شیرین‌های اجتماع و زندگیتان قرار می‌دهید بسیارخوشحالم؛ از اینکه ساده و روان از مشکلاتتان سخن می‌گویید و دغدغه‌هایتان را در مورد مسایل کشور عزیزمان بیان می‌کنید.

خرسندم از اینکه مجالی یافته‌ام که از نگرانی های شما عزیزان بی‌واسطه خبردار شوم بر خودم میبالم و همیشه قدردان چشمه‌های جاری محبتتان نیز هستم.

می خواهم هم چون صداقت وجودتان و صمیمیت قلبهاتان صادقانه و صمیمانه برایتان بگویم که خود را مکلف می دانم هرروز وقتی را به خواندن مطالب شما بزرگواران اختصاص دهم و نگذارم که این صفحه وارتباطمان تبدیل شود به دکوراسیونی از جنس گپ و گفتمان، حتما میخوانم به این دلیل که خود را متعهد می‌دانم به شنیدن بی‌واسطه تقاضاهایتان و تلاش جهت رفع آنها.

یقین بدانید که همه مطالب برحق شما بزرگان به نحو شایسته و بایسته پیگیری و سیاست گذاری و اجرا خواهد شد وبازهم منتظر خواندن نظراتتان هستم.

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

جدیدترین خبرها

یادداشت ویژه

جواد خسروی- کارشناس ارشد مسائل سیاسی

اقتصاد، چرا و چگونه ؟

اینکه در جمهوری اسلامی ایران طی‎ ‎یک دهه اخیر توسط رهبر انقلاب‎ ‎نام‌گذاری سال‌ها‎ ‎به شعار اقتصادی تعلق‌گرفته و در انقلابی که مبنای اساسی آن تحول فکری فرهنگی بر اساس ‏فرهنگ و آیین دین مبین اسلام است به اقتصاد این‌گونه پرداخته‌شده و می‌شود، این سؤال را ‏در ذهن برخی‌ها ایجاد می‌کند که اقتصاد چرا و چگونه؟بازی های بومی و محلی نوشهر

معرفی بازی‌های بومی شهرستان نوشهر؛

بازی آغوزکا

در مازندران بازی‌های متنوعی با گردو انجام می‌شود که از آن می‌توان به اَتا بَزِن همه ره بَیر و چونه‌کا آغوز نام برد که در کجور رواج دارد.