2003

استعفای رستم زرودی مدیرکل مدیریت بحران استانداری مازندران خبری بود که در اویل اسفندماه در بسیاری از رسانه‌های مجازی استان منتشر شد و زرودی هم استعفای خود را به استانداری ابلاغ کرد.

به گزارش نوشهرآنلاین، رستم زرودی، مدیرکل مدیریت بحران استانداری مازندران، استعفای خود را زمانی که استاندار در سفر هیئت تجاری استراخان روسیه حضور داشت به استانداری تقدیم و خود را برای انتخابات مجلس شورای اسلامی آماده کرد.
در حدود سه هفته‌ای که زرودی از این سمت استعفا کرده، هیچ گزینه‌ای برای تصدی این پست معرفی نشده و با توجه به حادثه‌خیز بودن استان مازندران، معرفی به موقع جایگزین زرودی، قبول یا عدم قبول استعفای وی توسط استاندار نیز می‌تواند راهگشا باشد.
در هفته گذشته خبر پیدا شدن شی نورانی در آسمان غرب تا شرق مازندران، مسئله‌ای بود تا رسانه‌های استان، در نخستین تماس و ارتباط به سمت مدیرکل مدیریت بحران استانداری مازندران رهنمون شوند، اما در تماس‌ها و ارتباطات، کسی نبود که به‌طور رسمی پاسخگو باشد و ظاهراً جناب زرودی با وجود استعفا از این مسئولیت، به‌صورت غیررسمی در حوادث به این اداره‎کل کمک می‎کند و به‌نوعی در این زمینه دستی در آتش دارد و مدیریت می‎کند اما به‎طور رسمی، نمی‌تواند پاسخی به رسانه‎ها بدهد.
در مسئله رانش زمین در منطقه جواهرده رامسر، بارش شدید باران و مشکلات ناشی از آن و آخرین بار نیز مشاهده شی نورانی در آسمان مازندران، ظاهراً این مدیر دوستانه به استان و استاندار مازندران کمک می‌کند.
در مراجعه به سایت استانداری مازندران نیز در بخش معرفی مدیران ستادی استان نیز همچنان رستم زرودی به‎عنوان مدیرکل مدیریت بحران استانداری مازندران عهده‌دار این سمت است.


لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

جدیدترین خبرها

یادداشت ویژه

جواد خسروی- کارشناس ارشد مسائل سیاسی

اقتصاد، چرا و چگونه ؟

اینکه در جمهوری اسلامی ایران طی‎ ‎یک دهه اخیر توسط رهبر انقلاب‎ ‎نام‌گذاری سال‌ها‎ ‎به شعار اقتصادی تعلق‌گرفته و در انقلابی که مبنای اساسی آن تحول فکری فرهنگی بر اساس ‏فرهنگ و آیین دین مبین اسلام است به اقتصاد این‌گونه پرداخته‌شده و می‌شود، این سؤال را ‏در ذهن برخی‌ها ایجاد می‌کند که اقتصاد چرا و چگونه؟بازی های بومی و محلی نوشهر

معرفی بازی‌های بومی شهرستان نوشهر؛

فندوق‌کا

فندوق‌کا یکی از بازی‌های بومی و محلی مازندران است که بیش‌تر در منطقه غرب رواج دارد و افراد در هر شرایط و سنی می‌توانند این بازی را انجام دهند.