2003

یک کارشناس سازمان هواشناسی از کاهش ۱۰ درجه‌ای دما امروز و فردا در نیمه‌ شمالی کشور خبر داد.

به گزارش نوشهرآنلاین، امین‌حسین نقشینه در خصوص آخرین وضعیت هوای کشور اظهار داشت: امروز با گذر موج تراز میانی جو، مناطق شمال غرب و غرب کشور افزایش ابر خواهد داشت.
وی با بیان اینکه از بعدازظهر امروز در رشته‌ کوه‌های البرز، دامنه‌های مرکزی زاگرس و سواحل شمال بارش باران به صورت خفیف پیش‌بینی شده است، گفت: در روز دوشنبه بارش‌ها در نیمه شمالی البرز همراه با کاهش دما خواهد بود.
این کارشناس سازمان هواشناسی با اشاره به اینکه از بعدازظهر دوشنبه با شمالی شدن جریانات خزر، دریای خزر مواج خواهد بود، افزود: در گیلان، مازندران و شهر‌های شمالی کشور امروز ۵ درجه و فردا ۵ درجه دیگر کاهش خواهد یافت درواقع کاهش ۱۰ درجه‌ای در نیمه شمالی کشور رخ می دهد.
نقشینه تصریح کرد: جاده‌های کوهستانی نیز امروز و فردا بارانی است و به این سبب شاهد لغزندگی جاده‌ها خواهیم بود.
وی در خصوص هوای تهران اظهار داشت: امروز در اواخر وقت شاهد افزایش ابر در تهران خواهیم بود و روز دوشنبه نیز افزایش ابر و بارش به صورت خفیف و پراکنده پیش‌بینی می‌شود. این کارشناس سازمان هواشناسی عنوان کرد: افزایش دما به جز در مناطق شمالی کشور در اکثر نقاط رخ می‌دهد و تهران تغییرات دمای محسوس از امروز تا چهارشنبه ندارد.

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

جدیدترین خبرها

یادداشت ویژه

جواد خسروی- کارشناس ارشد مسائل سیاسی

اقتصاد، چرا و چگونه ؟

اینکه در جمهوری اسلامی ایران طی‎ ‎یک دهه اخیر توسط رهبر انقلاب‎ ‎نام‌گذاری سال‌ها‎ ‎به شعار اقتصادی تعلق‌گرفته و در انقلابی که مبنای اساسی آن تحول فکری فرهنگی بر اساس ‏فرهنگ و آیین دین مبین اسلام است به اقتصاد این‌گونه پرداخته‌شده و می‌شود، این سؤال را ‏در ذهن برخی‌ها ایجاد می‌کند که اقتصاد چرا و چگونه؟بازی های بومی و محلی نوشهر