2003
یکی از سرداران دوران هشت سال دفاع مقدس؛

شهدا رنگین کمانان ایثار هستند

یکی از سرداران دوران هشت سال دفاع مقدس با اشاره به اینکه شهدا رنگین کمانان ایثار هستند، گفت: شهدای نيروی انتظامی با ايثار و فداکاری‌های مثال‌زدنی شجاعانه در راه اعتلای امنيت کشور کوشيدند و در اين راه با نثار خون خود جام شهادت را سر کشيدند.

به گزارش نوشهرآنلاین، سردار حسن حسن نیا در مراسم تشییع پیکر شهید وحید احمدی راد با اشاره به اینکه شهدا در مقابل دشمنان مردانه ایستادند، اظهارکرد: بهترین و مهربان‌ترین انسان‌ها برای آرامش مردم سرزمین شان رفتند تا شهید شوند.

وی با بیان اینکه امروز شهيدان حق بزرگی بر گردن ما دارند، افزود: بزرگی وعظمت همه برای شهیدان است، ما مدیون شهدا و همسران شهدا هستیم.

یکی از فرماندهان دوران دفاع مقدس شهدا را رنگین‌کمانان ایثار توصیف کرد و ابراز داشت: شهدا مظهر عزت و مایه افتخار جامعه اسلامی ما هستند و بر اين اساس بايد ادامه‌دهنده راه شهدا در راستای حفظ و كيان از دستاوردهای انقلاب اسلامی ايران باشيم.

وی با اشاره به اینکه شهدا را ارزش‌های اصیل انقلاب اسلامی هستند، تصریح کرد: ایثار و شهادت غنی‌ترین گنجینه‌های فرهنگ اسلامی هستند.

حسن‌نیا با تاکید بر اینکه شهدا چراغ هدایت و راهنمای ما هستند، عنوان کرد: سيره شهدا نقش اساسی در پيشبرد و حفظ انقلاب دارد و فضای جامعه بايد مملو از ياد و توصيه‌های آنان شود.

وی حفظ و ترویج فرهنگ شهادت در را جامعه الزامی دانست و خاطرنشان کرد: اوج تكامل فرهنگ دينی و اسلامی زنده‌نگه داشتن ياد و خاطره شهدا و همچنين شناساندن روحيه جهادی و دينی آنان به اقشار مختلف جامعه است.

این فرمانده دوران دفاع مقدس با اشاره به رشادت‌های نیروی انتظامی و شهادت وحید احمدی راد، ابراز داشت: شهدای نيروی انتظامی با ايثار و فداکاری‌های مثال‌زدنی شجاعانه در راه اعتلای امنيت کشور کوشيدند و در اين راه با نثار خون خود جام شهادت را سر کشيدند تا پرچم امنيت در کشور پر افتخار ايران اسلامی هميشه در اهتزاز بماند.

وی در پایان با اشاره به شرایط سخت خدمت در مناطق مرزی کشور و تلاش جان برکف نیروهای نظامی و انتظامی در تامین امنیت، یادآورشد: امنيتی كه ما امروز در جامعه شاهد هستيم حاصل رشادتها و شهامتهای اين شهدای والامقام ميهن اسلامی است.

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

جدیدترین خبرها

یادداشت ویژه

جواد خسروی- کارشناس ارشد مسائل سیاسی

اقتصاد، چرا و چگونه ؟

اینکه در جمهوری اسلامی ایران طی‎ ‎یک دهه اخیر توسط رهبر انقلاب‎ ‎نام‌گذاری سال‌ها‎ ‎به شعار اقتصادی تعلق‌گرفته و در انقلابی که مبنای اساسی آن تحول فکری فرهنگی بر اساس ‏فرهنگ و آیین دین مبین اسلام است به اقتصاد این‌گونه پرداخته‌شده و می‌شود، این سؤال را ‏در ذهن برخی‌ها ایجاد می‌کند که اقتصاد چرا و چگونه؟بازی های بومی و محلی نوشهر

معرفی بازی‌های بومی شهرستان نوشهر؛

بازی آغوزکا

در مازندران بازی‌های متنوعی با گردو انجام می‌شود که از آن می‌توان به اَتا بَزِن همه ره بَیر و چونه‌کا آغوز نام برد که در کجور رواج دارد.