2003

معاون برنامه‌ریزی و فناوری اطلاعات کمیته امداد امام خمینی(ره) با اشاره به زمان واریز عیدی مددجویان به میزان یک ماه مستمری حداقلی ۶۰ هزار تومانی گفت: تا قبل از ۲۹ اسفند عیدی پرداخت خواهد شد.

به گزارش نوشهرآنلاین، عباس پالیزبان با اشاره به رایزنی‌های هفته‌های اخیر با معاون نظارت و برنامه‌ریزی ریاست جمهوری اظهار داشت: با توجه به جلساتی که با آقای نوبخت در خصوص کسری بودجه و همچنین تأمین اعتبارات پرداخت عیدی برگزار شده است، وی نیز وعده‌هایی را در این زمینه داده است.

وی تصریح کرد:‌با توجه به صحبت‌های صورت گرفته، قرار است تا پایان اسفند و در پی روزهای آینده مستمری اسفند به همراه عیدی مددجویان کمیته امداد به حساب آنها واریز شود.

پالیزبان خاطرنشان کرد: به همه مددجویان تحت پوشش کمیته امداد که از این نهاد مستمری دریافت می‌کنند به میزان یک ماه مستمری به آنها عیدی پرداخت خواهد شد.

معاون برنامه‌ریزی و فناوری اطلاعات کمیته امداد امام خمینی(ره) افزود: پرداخت عیدی به مددجویان، نیازمند اعتباری حدود ۱۰۰ میلیارد تومان است.

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

جدیدترین خبرها

یادداشت ویژه

جواد خسروی- کارشناس ارشد مسائل سیاسی

اقتصاد، چرا و چگونه ؟

اینکه در جمهوری اسلامی ایران طی‎ ‎یک دهه اخیر توسط رهبر انقلاب‎ ‎نام‌گذاری سال‌ها‎ ‎به شعار اقتصادی تعلق‌گرفته و در انقلابی که مبنای اساسی آن تحول فکری فرهنگی بر اساس ‏فرهنگ و آیین دین مبین اسلام است به اقتصاد این‌گونه پرداخته‌شده و می‌شود، این سؤال را ‏در ذهن برخی‌ها ایجاد می‌کند که اقتصاد چرا و چگونه؟بازی های بومی و محلی نوشهر