2003
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران خبرداد:

برگزاری 73 جشنواره زوج‌های خوشبخت در مازندران

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران از برگزاری 73 جشنواره زوج‌های خوشبخت در استان مازندران خبرداد.

به گزارش نوشهرآنلاین، مریم جمشیدی در چهارمین جشنواره زوج‌های خوشبخت شهرستان نوشهر اظهارکرد: یکی از برنامه‌های اولویت‌دار امور خانواده و بانوان استانداری مازندران بحث در حوزه خانواده و تحکیم بنیان خانواده است.

وی با اشاره به اهمیت مغوله خانواده تصریح کرد: خانواده تاثیر سرنوشت‌سازی بر آتیه فرزندان ایران زمین دارد چرا که هیچ جامعه‌ای به پویایی نمی‌رسد مگر اینکه آن جامعه در حوزه خانواده بیشترین سرمایه‌گذاری را انجام دهد و در آن انسجام و استحکام کانون خانواده دارای ضمانت کافی باشد.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران بیان کرد: جشنواره زوج‌های خوشبخت در راستای سیاست‌گذاری اداره کل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران به عنوان یک طرح خلاقانه از بهمن 92 شروع شد.
 
وی ادامه داد: این جشنواره در کنار کارگاه‌های آموزشی و برنامه‌های فرهنگی متنوع، در قالب نشست زوجین و طرح مباحث حوزه خانواده جهت کاهش، رفع مشکلات و آسیب‌های ارتباطی بین زوجین و همچنین ترویج سبک سالم و اصولی زندگی آغاز به کار کرد.

جمشیدی با بیان اینکه در زمینه جشنواره زوج‌های خوشبخت در استان مازندران در نقاط شهری و روستایی گزارشات خوبی به اداره کل رسیده است، خاطرنشان کرد: این طرح با همراهی همه مدیران، فرمانداران و مشاوران امور بانوان فرمانداری‌ها و دستگاه‌های مختلف اجرایی استان اجرائی شد.
 
وی با اعلام این مطلب که تاکنون 73 جشنواره زوج‌های خوشبخت در استان مازندران برگزار شده است، گفت: تاکنون در حدود چهارهزار زوج در رده‌های مختلف سنی و تحصیلی در این جشنواره‌ها حضور داشتند.
 
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران در پایان با اشاره به اینکه کیفیت‌بخشی به امور فرهنگی نیاز به استمرار و موج‌آفرینی به صورت گسترده در طول زمان دارد، یادآورشد: انتظار ما از تمامی مسئولین امر این است که نسبت به برپایی کیفی‌تر و گسترده‌تر این جشنواره در سطوح شهری و روستایی اقدام نمایند.

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

جدیدترین خبرها

یادداشت ویژه

جواد خسروی- کارشناس ارشد مسائل سیاسی

اقتصاد، چرا و چگونه ؟

اینکه در جمهوری اسلامی ایران طی‎ ‎یک دهه اخیر توسط رهبر انقلاب‎ ‎نام‌گذاری سال‌ها‎ ‎به شعار اقتصادی تعلق‌گرفته و در انقلابی که مبنای اساسی آن تحول فکری فرهنگی بر اساس ‏فرهنگ و آیین دین مبین اسلام است به اقتصاد این‌گونه پرداخته‌شده و می‌شود، این سؤال را ‏در ذهن برخی‌ها ایجاد می‌کند که اقتصاد چرا و چگونه؟بازی های بومی و محلی نوشهر

معرفی بازی‌های بومی شهرستان نوشهر؛

فندوق‌کا

فندوق‌کا یکی از بازی‌های بومی و محلی مازندران است که بیش‌تر در منطقه غرب رواج دارد و افراد در هر شرایط و سنی می‌توانند این بازی را انجام دهند.