2003

استاندار مازندران گفت: توجه به نخبگان و توسعه مازندران محور برنامه‌های دولت در استان است.

به گزارش نوشهرآنلاین ، ربیع فلاح صبح امروز قبل از سخنان رئیس جمهور در ورزشگاه متقی ساری، اظهار کرد: همواره در دو سال فعالیت و حضور خود در استان توجه اساسی به توسعه استان و توجه به نخبگان داشته‌ام.

وی افزود: توجه به معیشت مردم، پرهیز از دروغ و رادیکالیسم ازجمله شعارهای دولت بوده که من نیز در فعالیت در استان به آن پایبند بودم.

استاندار مازندران گفت: همواره تلاش شده است تا به مردان و زنان، جانباز و ایثارگر و دیگر قشرهای مردم استان تکریم کنیم و دغدغه‌مان توسعه استان باشد.

 استاندار مازندران در پایان صحبت‌هایش رئیس جمهور را دعوت به دیدن و استماع گروه موسیقی مازندرانی کرد که این گروه در سنتی آیینی با نوای محلی به رئیس جمهور خوش‎آمد گفتند.

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

جدیدترین خبرها

یادداشت ویژه

جواد خسروی- کارشناس ارشد مسائل سیاسی

اقتصاد، چرا و چگونه ؟

اینکه در جمهوری اسلامی ایران طی‎ ‎یک دهه اخیر توسط رهبر انقلاب‎ ‎نام‌گذاری سال‌ها‎ ‎به شعار اقتصادی تعلق‌گرفته و در انقلابی که مبنای اساسی آن تحول فکری فرهنگی بر اساس ‏فرهنگ و آیین دین مبین اسلام است به اقتصاد این‌گونه پرداخته‌شده و می‌شود، این سؤال را ‏در ذهن برخی‌ها ایجاد می‌کند که اقتصاد چرا و چگونه؟بازی های بومی و محلی نوشهر

معرفی بازی‌های بومی شهرستان نوشهر؛

چاله‌کا

هر وقت که جوانان و بزرگترها فرصت داشته باشند این بازی انجام می‌شود ، حتی در فصل زمستان اگر زمین مناسب باشد هم می‌توان بازی کرد، معمولاً برای هر گروهی 15 دقیقه وقت لازم است.