2003
مسئول کمسیون امور بانوان فرمانداری نوشهر خبرداد:

نشست مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران با خبرنگاران غرب استان

مسئول کمسیون امور بانوان فرمانداری نوشهر گفت: نشست خبری مدیرکل امور بانوان خانواده استانداری مازندران با خبرنگاران غرب استان امروز در سالن اجتماعات فرمانداری نوشهر برگزار می شود.

به گزارش نوشهرآنلاین، نشست خبری مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران با خبرنگاران غرب استان، امروز ساعت 10 صبح در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان نوشهر برگزار می‌شود.
 
مسئول کمسیون امور بانوان فرمانداری نوشهر طی گفت‌وگویی اظهار داشت:  هدف از نشست امروز هم‌اندیشی با بانوان فعال در حوزه رسانه،شنیدن دغدغه‌ها و برنامه‌ریزی برای رفع مشکلات موجود است.
 
 
وی تصریح کرد: بانوان در تمام عرصه‌ها از جمله حوزه رسانه، دارای توانمندی‌های زیادی هستند که باید از این توانمندی‌های آنان در توسعه مازندران استفاده شود.
 
مرضیه یوسفیان با اشاره به اینکه خبرنگاران دغدغه‌های موجود جامعه را انعکاس می‌دهند، خاطرنشان کرد: خبرنگاران به عنوان بازوان توانمند مدیران دستگاه‌های اجرایی هستند؛ فلذا توسعه مازندران تنها در سایه وفاق و همدلی مسئولان و مردم امکان پذیراست.

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

جدیدترین خبرها

یادداشت ویژه

جواد خسروی- کارشناس ارشد مسائل سیاسی

اقتصاد، چرا و چگونه ؟

اینکه در جمهوری اسلامی ایران طی‎ ‎یک دهه اخیر توسط رهبر انقلاب‎ ‎نام‌گذاری سال‌ها‎ ‎به شعار اقتصادی تعلق‌گرفته و در انقلابی که مبنای اساسی آن تحول فکری فرهنگی بر اساس ‏فرهنگ و آیین دین مبین اسلام است به اقتصاد این‌گونه پرداخته‌شده و می‌شود، این سؤال را ‏در ذهن برخی‌ها ایجاد می‌کند که اقتصاد چرا و چگونه؟بازی های بومی و محلی نوشهر

معرفی بازی‌های بومی شهرستان نوشهر؛

فندوق‌کا

فندوق‌کا یکی از بازی‌های بومی و محلی مازندران است که بیش‌تر در منطقه غرب رواج دارد و افراد در هر شرایط و سنی می‌توانند این بازی را انجام دهند.