2003

در این جلسه با تصویب شورای برنامه ریزی و هماهنگی بعثه مقام معظم رهبری و سازمان حج و زیارت، «حج؛ معنویت، بصیرت و همدلی اسلامی» به عنوان شعار حج تمتع سال 1394 انتخاب شد.

به گزارش نوشهرآنلاین، با تصویب شورای برنامه‌ریزی و هماهنگی بعثه مقام معظم رهبری و سازمان حج و زیارت، «حج؛ معنویت، بصیرت و همدلی اسلامی» به عنوان شعار حج تمتع سال ۱۳۹۴ انتخاب شد.
جلسه شورای برنامه‌ریزی و هماهنگی بعثه مقام معظم رهبری و سازمان حج و زیارت، صبح امروز دوشنبه 28 اردیبهشت ماه به ریاست حجت الاسلام و المسلمین سید علی قاضی عسکر، نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت و سرپرست حجاج ایرانی و با حضور سعید اوحدی رئیس سازمان حج و زیارت و معاونین بعثه مقام معظم رهبری و سازمان حج و زیارت برگزار شد.
در این جلسه با تصویب شورای برنامه ریزی و هماهنگی بعثه مقام معظم رهبری و سازمان حج و زیارت، «حج؛ معنویت، بصیرت و همدلی اسلامی» به عنوان شعار حج تمتع سال 1394 انتخاب شد.
براساس این گزارش، شعار حج هر سال با توجه به شرایط و اولویت‌های جهان اسلام انتخاب می‌شود.
این گزارش حاکی است، همایش‌های فرهنگی و اجرایی حج نیز با بهره گیری از رهنمودهای امام امت و مقام معظم رهبری و گرایش شعار هر سال تنظیم می‌شود.
گفتنی است، سال گذشته با تصویب شورای برنامه‌ریزی و هماهنگی بعثه مقام معظم رهبری و سازمان حج و زیارت، «حج؛ معنویت، خود باوری و اتحاد اسلامی» به عنوان شعار حج تمتع سال 1393 اعلام شده بود.
شایان ذکر است، اعزام زائران حج 94، از شهریور ماه آغاز می‌شود و 61 هزار و 500 زائر ایرانی و 2 هزار و 500 نفر به عنوان عوامل اجرایی به حج تمتع اعزام می‌شوند.

اخبار مرتبط با این خبر

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

ارسال نظر

جدیدترین خبرها

آپــارات

یادداشت ویژه

گمانه زنی‌های مردمی و کارشناسان در مورد شهردار نوشهر/ بخش اول

شهردار آینده نوشهر کیست؟

بر اساس شنیده‌ها هم اکنون حدود 9 نفر از شهروندان نوشهر به عنوان نامزدهای تصدی این منصب انتخاب شده‌اند که در میان آنها 2 نفر از اقبال مردمی نسبتا بیشتری نیز برخوردار هستند.‏یادداشت/

شاخصه‌های فرمان آتشِ فرمانده کل قوا

‏ آنچه در این نوشتار بدان پرداخته می‌شود شاخص‌های فرمان فکری فرهنگی آتش به اختیارِ فرمانده کل قوا در جبهه نبرد حق علیه اباطیل است که سیبل اصلی در ‏این نبرد همانا ذهن و قلب انسان است.هیئت های نوشهر

بازی های بومی و محلی نوشهر