2003

مسئول جمعیت هلال احمر نوشهر بااشاره به عملکرد پایگاه‌های هلال‌احمراز 25 اسفند 93 تا سوم فروردین 94 افزود: تاکنون بیش از 2هزار مسافر به پایگاه‌های راهنمایی هلال‌احمر که در راستای طرح ایمنی و سلامت مسافران نوروزی استقرار یافتند، مراجعه کرده‌اند.

به گزارش نوشهرآنلاین، امیرحسین عسگرزاده با اشاره به عملکرد پایگاه‌های هلال‌احمراز 25 اسفند 93 تا سوم فروردین 94 افزود: تاکنون بیش از 2هزار مسافر به پایگاه‌های راهنمایی هلال‌احمر که در راستای طرح ایمنی و سلامت مسافران نوروزی استقرار یافتند، مراجعه کرده‌اند.
وی با بیان اینکه تعداد مراجعه‌کنندگان به ایستگاه سلامت 83 نفر و ایستگاه فضای دوست‌دار کودک 42 نفر بوده، بیان کرد: 843 بسته فرهنگی و یک هزار و 350 نسخه نقشه و بروشور در بین مسافران و گردشگران نوروزی نوشهر توزیع شد.
مسئول جمعیت هلال احمر نوشهر با اشاره به اینکه تاکنون هفت مورد اسکان اضطراری نیز از سوی هلال‌احمر نوشهر انجام شده است، خاطرنشان کرد: پایگاه امداد و نجات بخش کجور نیز در طول این مدت یک مورد رهاسازی مصدوم واعزام به مرکز درمانی، دو مورد عملیات جاده‌ای و یک مورد درمان سرپایی در محلات انجام دادند.
عسگرزاده درادامه اذعان داشت: علاوه بر مراجعه حضوری مسافران و گردشگران به پایگاه امداد و نجات هلال‌احمر، تاکنون سه مورد اعزام به بیمارستان و شش مورد نیز درمان سرپایی انجام شد.
مسئول جمعیت هلال‌احمر شهرستان نوشهر یادآور شد: پایگاه امداد و نجات سی‌‌سنگان در سال 93 در بین 34 پایگاه امداد و نجات مازندران از نظر تعداد عملیات‌‌های امدادی در مازندران رتبه نخست و در سطح کشور رتبه پنجم راکسب کرد.

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

جدیدترین خبرها

یادداشت ویژه

جواد خسروی- کارشناس ارشد مسائل سیاسی

اقتصاد، چرا و چگونه ؟

اینکه در جمهوری اسلامی ایران طی‎ ‎یک دهه اخیر توسط رهبر انقلاب‎ ‎نام‌گذاری سال‌ها‎ ‎به شعار اقتصادی تعلق‌گرفته و در انقلابی که مبنای اساسی آن تحول فکری فرهنگی بر اساس ‏فرهنگ و آیین دین مبین اسلام است به اقتصاد این‌گونه پرداخته‌شده و می‌شود، این سؤال را ‏در ذهن برخی‌ها ایجاد می‌کند که اقتصاد چرا و چگونه؟بازی های بومی و محلی نوشهر

معرفی بازی‌های بومی شهرستان نوشهر؛

بازی آغوزکا

در مازندران بازی‌های متنوعی با گردو انجام می‌شود که از آن می‌توان به اَتا بَزِن همه ره بَیر و چونه‌کا آغوز نام برد که در کجور رواج دارد.