2003
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نوشهر مطرح کرد:

بسیج رسانه عاملی برای وحدت اصحاب رسانه در جهت شکوفایی و پیشرفت نوشهر

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نوشهر گفت: بسیج رسانه می‌تواند عاملی برای وحدت اصحاب رسانه در جهت شکوفایی و پیشرفت شهرستان نوشهر باشد.

به گزارش نوشهرآنلاین، بابک شمس ناتری در مراسم معارفه مسئول دفتر بسیج رسانه نوشهر با اشاره به اینکه دفتر بسیج رسانه در نوشهر فرصت خوبی برای اهالی رسانه است، اظهار امیدواری کرد که این اتفاق ارزشمند با کمک و تعامل همه مجموعه‌هایی که در حوزه رسانه فعالیت می‌کنند منجر به یک اتفاق خیر در شهرستان شود.

وی به حفظ وحدت و همدلی بین اصحاب رسانه اشاره کرد و افزود: مشکلات فراوانی در حوزه رسانه وجود دارد اما از طرفی ظرفیت و پتانسیل خوبی در اصحاب خبر و رسانه نوشهر است که بسیج رسانه می‌تواند از این ظرفیت به عنوان عامل وحدت در شهرستان استفاده کند.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نوشهر با تاکید بر به‌کارگیری پیشکسوتان و نخبگان حوزه رسانه، خاطر نشان کرد: دفتر بسیج رسانه می‌تواند با شناسایی نیازمندی‌های حوزه رسانه و با بهره‌گیری از توانمندی‌های نخبگان و پیشکسوتان مطالبات این حوزه را شناسایی تا رسانه نوشهر پویاتر باشد.

وی به دو انتخابات مهم پیش‌رو در کشور اشاره و تصریح کرد: رسانه در این زمینه می‌تواند در جامعه به ایجاد امید، نشاط و وحدت ملی برای مشارکت بیشتر و انتخاب فرد اصلح کمک کند و این رسالتی که بر دوش اصحاب رسانه است رسالتی بس سنگین است.

شمس ناتری در پایان یادآور شد: در حوزه رسانه‌ شاید تشکل‌ها زیاد باشد اما هدف یکی است و تا زمانی که همه باهم باشیم و آن همدلی را به وجود بیاوریم همه چیز درست می‌شود.

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

جدیدترین خبرها

یادداشت ویژه

جواد خسروی- کارشناس ارشد مسائل سیاسی

اقتصاد، چرا و چگونه ؟

اینکه در جمهوری اسلامی ایران طی‎ ‎یک دهه اخیر توسط رهبر انقلاب‎ ‎نام‌گذاری سال‌ها‎ ‎به شعار اقتصادی تعلق‌گرفته و در انقلابی که مبنای اساسی آن تحول فکری فرهنگی بر اساس ‏فرهنگ و آیین دین مبین اسلام است به اقتصاد این‌گونه پرداخته‌شده و می‌شود، این سؤال را ‏در ذهن برخی‌ها ایجاد می‌کند که اقتصاد چرا و چگونه؟بازی های بومی و محلی نوشهر

معرفی بازی‌های بومی شهرستان نوشهر؛

فندوق‌کا

فندوق‌کا یکی از بازی‌های بومی و محلی مازندران است که بیش‌تر در منطقه غرب رواج دارد و افراد در هر شرایط و سنی می‌توانند این بازی را انجام دهند.