2003

افتتاحیه دفتر و معارفه مسئول بسیج رسانه شهرستان نوشهر با حضور برخی مسئولان و اصحاب رسانه شهرستان در سالن کنفرانس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

به گزارش نوشهرآنلاین، حسن افشار در مراسم معارفه مسئول دفتر بسیج رسانه شهرستان نوشهر با اشاره به اینکه کمک به ایجاد انسجام رسالت رسانه است، اظهار کرد: بسیج رسانه مجری اجرای برنامه‌های رسانه است و ما در مازندران با ایجاد وحدت رسانه‌ای قصد داریم عزت رسانه‌ای را در بین فعالان این حوزه تقویت کنیم.

وی کارآمدسازی برای تشکیل قرارگاه کامل انقلاب اسلامی، ایجاد انسجام رسانه‌ای، ایجاد زمینه خلاقیت، تهیه و تدوین برنامه‌های کوتاه، میان و بلند مدت در عرصه رسانه، اجرای آموزش‌های ضمن خدمت، برنامه‌ریزی و اجرای فعالیت‌های ورزشی، نقش‌آفرینی اصحاب رسانه در مواجه با جنگ نرم را به عنوان بخشی از اهداف بسیج رسانه نام برد.
 
مسئول سازمان بسیج رسانه استان مازندران با اشاره به اینکه امروز تیتز قشنگ تمام مدیران دستگاه‌های استان استفاده از اتاق فکر نخبگان است، بر تشکیل اتاق فکر نخبگان رسانه‌ای از مجموعه نخبگان رسانه شهرستان تاکید کرد.

وی با بیان اینکه تاکنون در بحث بیمه، وام، اردو، آموزش و .. فعالیت‌های موثری در سطح بسیج رسانه استان انجام شده است، تصریح کرد: مسئولین بسیج رسانه هر شهرستان نیز باید با شناسایی اصحاب رسانه و بهره‌گیری از نخبگان مطالبات آن‌ها را شناسایی کند و پیگیر این خدمات به اهالی رسانه در شهرستان خود باشد.
 
افشار در پایان با اشاره به اینکه تاکنون  130 نفر از خبرنگاران استان مازندران توسط بسیج سازمان بسیج رسانه بیمه شده‌اند، یادآور شد: در جهت ارتقاء سطح کارآمدی رسانه‌ای استان تاکنون 200 نفر از اصحاب رسانه مازندران در قالب  کارگروه‌های تخصصی، انجمن‌ها و کمیسیون‌ها شدند.

** ظرفیت‌سازی برای جذب حداكثری از طریق وحدت و انسجام بین خبرنگاران

جانشین فرمانده سپاه ناحیه نوشهر نیز در این آئین با بیان اینکه بسیج پرچمدار و مدافع اصلی انقلاب اسلامی  است، گفت: وظیفه همه ما است تا به اندازه توان خود از این انقلاب دفاع كنیم.

وی با بیان اینکه بسیج واقعی و كارآمد را باید در همه عرصه‌ها لمس كنیم، تصریح کرد: با توجه به تاكیدات مقام معظم رهبری و دغدغه‌های ایشان در حوزه رسانه، دفتر بسیج رسانه در شهرستان نوشهر به مانند دیگر شهرستان‌های استان راه‌اندازی شد.

سرگرد پاسدار رضا حبیبی تعامل و ساماندهی اصحاب رسانه شهرستان را از اهداف بسیج رسانه برشمرد و خاطر نشان کرد: اصحاب رسانه می‌توانند به تحقق جامعه اسلامی از طریق ظرفیت‌سازی برای جذب حداكثری کمک کنند که این مهم از طریق وحدت و انسجام بین خبرنگاران میسر می‌شود.
 
 

افتتاحیه دفتر و معارفه مسئول بسیج رسانه شهرستان نوشهر انجام شد

 

افتتاحیه دفتر و معارفه مسئول بسیج رسانه شهرستان نوشهر انجام شد

 

افتتاحیه دفتر و معارفه مسئول بسیج رسانه شهرستان نوشهر انجام شد

 

افتتاحیه دفتر و معارفه مسئول بسیج رسانه شهرستان نوشهر انجام شد

 

افتتاحیه دفتر و معارفه مسئول بسیج رسانه شهرستان نوشهر انجام شد

 


لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

جدیدترین خبرها

یادداشت ویژه

جواد خسروی- کارشناس ارشد مسائل سیاسی

اقتصاد، چرا و چگونه ؟

اینکه در جمهوری اسلامی ایران طی‎ ‎یک دهه اخیر توسط رهبر انقلاب‎ ‎نام‌گذاری سال‌ها‎ ‎به شعار اقتصادی تعلق‌گرفته و در انقلابی که مبنای اساسی آن تحول فکری فرهنگی بر اساس ‏فرهنگ و آیین دین مبین اسلام است به اقتصاد این‌گونه پرداخته‌شده و می‌شود، این سؤال را ‏در ذهن برخی‌ها ایجاد می‌کند که اقتصاد چرا و چگونه؟بازی های بومی و محلی نوشهر

معرفی بازی‌های بومی شهرستان نوشهر؛

بازی آغوزکا

در مازندران بازی‌های متنوعی با گردو انجام می‌شود که از آن می‌توان به اَتا بَزِن همه ره بَیر و چونه‌کا آغوز نام برد که در کجور رواج دارد.