2003
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان نوشهر خبر داد

برگزاری بیش از 120 عنوان برنامه در 200 پایگاه مقاومت بسیج نوشهر

فرمانده سپاه ناحیه نوشهر از برگزاری بیش از 120 عنوان برنامه در 200 پایگاه مقاومت بسیج محلات و اقشاری شهرستان نوشهر خبر داد.

به گزارش نوشهرآنلاین، سرهنگ مرتضی رمضانی در جمع خبرنگاران، ضمن گرامیداشت ایام دهه مبارک فجر، اظهار کرد: نهضت حضرت امام(ره)، انقلاب مردم ما و فداکاری‌های شهیدان در تاریخ مبارزات ملت قهرمان ما ‌بدیل و نظیری در جهان معاصر ندارد.

وی افزود: پیروزی انقلاب اسلامی حادثه‌ای بزرگ در نظام سیاسی منطقه بود که دشمنان انقلاب از آن به‌عنوان یک زلزله و ویرانی غرب نام بردند.

فرمانده سپاه ناحیه نوشهر به نقش انقلاب اسلامی ایران در شکل‌گیری انقلاب‌های دیگر اشاره کرد و گفت: با پیروزی انقلاب اسلامی و شکل‌گیری حکومت دینی بر پایه ارزش‌های الهی دشمنان متوجه شدند که اگر جلوی این نظام را نگیرند در آینده برای کشورهای دیگر الگو می‌شود.

وی ادامه داد: دشمنان انقلاب همه توان خود را در طول این 38 سال بر علیه جمهوری اسلامی ایران به‌کارگرفتند که الحمدالله تاکنون موفق نشد این انقلاب اسلامی را متوقف کند.

رمضانی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران، نشأت‌گرفته از اسلام ناب محمدی است، تاکید کرد: ایستادگی و مقاومت ملت ایران و رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری تمامی توطئه‌های دشمنان را نقش برآب کرد.

وی با بیان اینکه مردمی‌بودن یکی از ویژگی‌های مهم انقلاب اسلامی ایران است که آن را با دیگر انقلاب‌ها متمایز می‌کند، خاطر نشان کرد: برای حفظ و نگهداری از این‌ دستاوردها عظیم انقلاب اسلامی و زنده‌نگه‌داشتن ایثارگری و از خودگذشتگی ملت قهرمان ایران اسلامی ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان نوشهر برنامه‌های ویژه‌ای را برای ایام‌الله دهه فجر در نظر گرفته است.

فرمانده سپاه ناحیه نوشهر از برگزاری بیش از 120 عنوان برنامه در 200 پایگاه مقاومت بسیج محلات و اقشاری شهرستان نوشهر خبر داد و بیان کرد: نواختن زنگ مدارس، برگزاری یادواره شهدا در پایگاه مقاومت بسیج و مدارس، اجرای ویژه برنامه دهه فجر در سطح شهرستان، برگزاری مسابقات فرهنگی و ورزشی، برگزاری جلسات روشنگری و بصیرت‌افزایی، برپایی نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی، دیدار از خانواده شهدا و ایثارگران، برگزاری شب شعر و خاطره، ویزیت رایگان بیماران، برگزاری نمادین ورود امام به میهن اسلامی در فرودگاه نوشهر از جمله این برنامه‌ها است.

وی در پایان با اشاره به اینکه دهه فجر انقلاب اسلامی فرصت مناسبی است جهت معرفی خدمات اجرائی نظام به مردم و مأیوس‌کردن دشمنان انقلاب اسلامی، یادآور شد: از مهمترین برنامه‌های عمرانی زیرساختی سپاه ناحیه نوشهر، افتتاح ساختمان جدید حوزه مقاومت بسیج امام سجاد(ع) منطقه پول کجور می‌باشد.

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

جدیدترین خبرها

یادداشت ویژه

جواد خسروی- کارشناس ارشد مسائل سیاسی

اقتصاد، چرا و چگونه ؟

اینکه در جمهوری اسلامی ایران طی‎ ‎یک دهه اخیر توسط رهبر انقلاب‎ ‎نام‌گذاری سال‌ها‎ ‎به شعار اقتصادی تعلق‌گرفته و در انقلابی که مبنای اساسی آن تحول فکری فرهنگی بر اساس ‏فرهنگ و آیین دین مبین اسلام است به اقتصاد این‌گونه پرداخته‌شده و می‌شود، این سؤال را ‏در ذهن برخی‌ها ایجاد می‌کند که اقتصاد چرا و چگونه؟بازی های بومی و محلی نوشهر

معرفی بازی‌های بومی شهرستان نوشهر؛

چاله‌کا

هر وقت که جوانان و بزرگترها فرصت داشته باشند این بازی انجام می‌شود ، حتی در فصل زمستان اگر زمین مناسب باشد هم می‌توان بازی کرد، معمولاً برای هر گروهی 15 دقیقه وقت لازم است.