2003

دبیر شورای نگهبان گفت: افراد مغرض، مفسد و هماهنگ با سیاست های دشمن نیز در داخل و خارج مدت‌ها کار کردند تا بتوانند نفوذی‌های خود را وارد مجلس خبرگان کنند.

به گزارش نوشهرآنلاین، آیت‌الله احمد جنتی دبیر شورای نگهبان طی سخنانی در همایش «نه به دخالت انگلیس» که عصر امروز در حوزه هنری تهران برگزار شد، اظهار داشت: مدت‌ها بود که به دلیل مشغله‌ها دیداری با مردم نداشتم و فکر نمی‌کردم چنین شور و حرارتی در بین مردم باشد ولی وقتی دیروز به ورامین رفتم دیدم که انقلاب هنوز زنده است.

جنتی با بیان اینکه من همیشه خودم را یک طلبه‌ می دانم، به موضوع انتخابات خبرگان اشاره کرد و گفت: مساله خبرگان مساله مهمی است و افراد مغرض، مفسد و هماهنگ با سیاست های دشمن نیز در داخل و خارج مدت‌ها کار کردند تا بتوانند نفوذی‌های خود را وارد این مجلس کنند.

دبیر شورای نگهبان با بیان اینکه جایگاه خبرگان از سایر قوا مهمتر است، افزود: دشمن سال ها این نقشه را در سر داشت تا بتواند حداقل خللی ایجاد کند.

وی ادامه داد: اگر بتوانند در خبرگان نفوذ کنند به همه اغراض خود خواهند رسید و هرکاری که تا الان به دلیل ایستادگی رهبری نتوانستند انجام دهند، خواهند کرد.

آیت‌الله جنتی با بیان اینکه باید از امیرالمومنین(ع) یاد بگیریم که که از ملامت‌ها نهراسیم، افزود: ما تا جایی که توانستیم جلوی این افراد را گرفتیم و فکر هم نمی‌کنیم که مشکلی باشد.

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

جدیدترین خبرها

یادداشت ویژه

جواد خسروی- کارشناس ارشد مسائل سیاسی

اقتصاد، چرا و چگونه ؟

اینکه در جمهوری اسلامی ایران طی‎ ‎یک دهه اخیر توسط رهبر انقلاب‎ ‎نام‌گذاری سال‌ها‎ ‎به شعار اقتصادی تعلق‌گرفته و در انقلابی که مبنای اساسی آن تحول فکری فرهنگی بر اساس ‏فرهنگ و آیین دین مبین اسلام است به اقتصاد این‌گونه پرداخته‌شده و می‌شود، این سؤال را ‏در ذهن برخی‌ها ایجاد می‌کند که اقتصاد چرا و چگونه؟بازی های بومی و محلی نوشهر