2003

یک سایت نزدیک به هاشمی و اصلاح‌طلبان، با ارائه لیستی فتوشاپی مدعی‌شد که اصولگرایان به لیست خود، پنج نفر افزوده‌اند. حدادعادل هم این موضوع را تکذیب و آن را مصداق بداخلاقی انتخاباتی خواند.

به گزارش نوشهرآنلاین، با نزدیک شدن به روز انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری تخریب لیست اصولگرایان توسط اصلاح‌طلبان به اوج خود رسیده است. در این زمینه یکی از سایت‌های نزدیک به هاشمی رفسنجانی با انتشار لیستی جعلی 5 نفر را به لیست اصولگرایان افزود و به دروغ مدعی شد که اصولگرایان جدیدا از مردم خواسته‌اند که به لیست 35 نفره رای بدهند.

سایت مذکور با اضافه کردن چند نفر به این لیست که به طور کاملا محسوسی فتو‌شاپی است ادعا کرده که اصولگرایان برای کسب آرای بیشتر 5 نفر را به این لیست افزوده‌اند این درحالی است که مشخص است که اضافه شدن افراد به لیست بیشتر باعث خرد شدن و تقسیم آرای اصولگرایان و در نتیجه کم شدن رای نامزدهای اصولگرا می‌شود و این کار به ضرر اصولگرایان است که موضوعی بدیهی در هر انتخابات است.
 

لیست دروغین و فتوشاپی 35 نفره اصولگرایان از سایت "سینه چاک هاشمی" بیرون آمد

دروغ سازی سایت دسته چندمی حامی اصلاحات و هاشمی
 
از سوی دیگر به خوبی فتوشاپی و جعلی بودن تصویر لیستی که توسط این سایت دسته چندمی حامی اصلاح‌طلبان منتشر شده مشخص است. از جمله این موارد می‌توان به وضوح و رنگ روشن‌تری که تصویر لیست اصولگرایان نسبت به دیوار (پس زمینه‌ای) که این لیست به آن نصب شده و همچنین ابعاد ناموزن بیرونی عکس با لیستی که فتوشاپی شده و برخی از مواردی که فرد فتوشاپ کار نتوانسته لیست جعلی را با عکس منطبق سازد، اشاره کرد.

 

لیست دروغین و فتوشاپی 35 نفره اصولگرایان از سایت "سینه چاک هاشمی" بیرون آمد

 

لیست دروغین و فتوشاپی که سایت انتخاب منتشر کرد

 

 این دروغ‌پردازی در حالی است که تغییرات در ساعات آخر انتخابات کار عقلانی نیست و اگر اصولگرایان چنین کاری کنند خود این موضوع را توسط سخنگوی این جریان سیاسی اعلام می‌کنند و نیازی به خبرسازی جریان مقابل نیست.

کار غیراخلاقی سایت نزدیک به هاشمی رفسنجانی درحالی انجام می‌پذیرد که اصولگرایان در نهضت انصراف در هفته‌های گذشته تا به امروز به لیست سی نفره قطعی رسیده‌اند و مردم را دعوت به رای دادن به این لیست نه یک نفر کمتر و نه یک نفر بیشتر کرده‌اند. به نظر می‌رسد این نوع حربه‌های انتخاباتی برای تخریب رقیب نشان دهنده ترس ناشی از شکست جریان اصلاحات و هاشمی در انتخابات مجلس شورای است.

ارائه لیست جعلی و فتوشاپی حربه نزدیکان هاشمی برای تخریب اصولگرایان/ حداد عادل: لیست 35 نفره جعلی و مصداق بداخلاقی انتخاباتی استحداد عادل:‌ لیست 35 نفره اصولگرایان جعلی است/ دروغ پردازی علیه لیست اصولگرایان مصداق بارز بداخلاقی انتخاباتی است.

 

لیست دروغین و فتوشاپی 35 نفره اصولگرایان از سایت "سینه چاک هاشمی" بیرون آمد

 

درهمین راستا حدادعادل انتشار فهرست جعلی 35نفره اصولگرایان را تکذیب کرد.

سخنگوی ائتلاف اصولگرایان در واکنش به لیست سازی سایت نزدیک به هاشمی رفسنجانی گفت: بعضی‌ها با انتشار لیستهای مشابه و جعلی به دنبال تخریب ائتلاف هستند و میطلبد مردم با هشیاری مراقب اینگونه روشها باشند. لیستی 35 نفره منتشر می‌کنند که 30نفر ائتلاف درآن هست و افراد دیگری را به آن اضافه می‌کنند و می‌گویند حالابه 30 نفر رای دهید.

ائتلاف اصولگرایان این گونه لیست‌ها را جعلی و مصداق بارز بد اخلاقی انتخاباتی می‌داند.

 

 

 

 

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

جدیدترین خبرها

یادداشت ویژه

جواد خسروی- کارشناس ارشد مسائل سیاسی

اقتصاد، چرا و چگونه ؟

اینکه در جمهوری اسلامی ایران طی‎ ‎یک دهه اخیر توسط رهبر انقلاب‎ ‎نام‌گذاری سال‌ها‎ ‎به شعار اقتصادی تعلق‌گرفته و در انقلابی که مبنای اساسی آن تحول فکری فرهنگی بر اساس ‏فرهنگ و آیین دین مبین اسلام است به اقتصاد این‌گونه پرداخته‌شده و می‌شود، این سؤال را ‏در ذهن برخی‌ها ایجاد می‌کند که اقتصاد چرا و چگونه؟بازی های بومی و محلی نوشهر

معرفی بازی‌های بومی شهرستان نوشهر؛

چاله‌کا

هر وقت که جوانان و بزرگترها فرصت داشته باشند این بازی انجام می‌شود ، حتی در فصل زمستان اگر زمین مناسب باشد هم می‌توان بازی کرد، معمولاً برای هر گروهی 15 دقیقه وقت لازم است.