2003
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی نوشهر خبرداد

بازگشایی شبانه روزی مسجد در ایام تعطیلات نوروز

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی نوشهر بااشاره به بازگشایی شبانه روزی مسجد در ایام تعطیلات نوروز، گفت: نصب بنر‌های خیر مقدم مهمانان نوروزی وشعارهای دینی و اخلاقی در ورودی و خروجی و اماکن پرتردد شهر از جمله این برنامه‌های نوروزی می‌باشد.

به گزارش نوشهرآنلاین،  حجت الاسلام رضا خطیبی با اشاره به تقارن سالروز شهادت حضرت فاطمه (س) با ایام تعطیلات نوروزگفت: مسافران نوروزی در کنار مردم ولایی و متدین شهرستان نسبت به حفظ حرمت شهادت حضرت فاطمه (س) توجه بیشتری خواهند داشت.
وی با توجه به برنامه این اداره همزمان با روز شهادت حضرت فاطمه(س) درشهرستان نوشهرگفت: در بیش از 60 مساجد و 10 هیات عزاداری مراسم ویژه شهادت حضرت فاطمه(س) با حضور مسافران نوروزی برگزار خواهد شد.
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی نوشهر به برنامه‌های ستاد اجرایی در ایام نوروز اشاره کرد و گفت: بازگشایی شبانه روزی مسجد در ایام تعطیلات نوروز، نصب بنر‌های خیر مقدم مهمانان نوروزی وشعارهای دینی و اخلاقی در ورودی و خروجی و اماکن پرتردد شهر از جمله این برنامه‌های نوروزی می‌باشد.
وی درادامه افزود: اعزام روحانی به مساجد بین راهی و کمپ‌های هلال احمر جهت اقامه نماز جماعت و پاسخگویی به سؤالات شرعی مسافرین، توزیع بروشورهای آداب و احکام سفر بین مسافرین نوروزی، فضاسازی محیطی ویژه ایام فاطمیه در سطح شهرستان، برگزاری مراسم محوری در شب شهادت حضرت فاطمه (س) از برنامه‌های دیگر اداره تبلیغات اسلامی می‌باشد.

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

جدیدترین خبرها

یادداشت ویژه

جواد خسروی- کارشناس ارشد مسائل سیاسی

اقتصاد، چرا و چگونه ؟

اینکه در جمهوری اسلامی ایران طی‎ ‎یک دهه اخیر توسط رهبر انقلاب‎ ‎نام‌گذاری سال‌ها‎ ‎به شعار اقتصادی تعلق‌گرفته و در انقلابی که مبنای اساسی آن تحول فکری فرهنگی بر اساس ‏فرهنگ و آیین دین مبین اسلام است به اقتصاد این‌گونه پرداخته‌شده و می‌شود، این سؤال را ‏در ذهن برخی‌ها ایجاد می‌کند که اقتصاد چرا و چگونه؟بازی های بومی و محلی نوشهر

معرفی بازی‌های بومی شهرستان نوشهر؛

بازی آغوزکا

در مازندران بازی‌های متنوعی با گردو انجام می‌شود که از آن می‌توان به اَتا بَزِن همه ره بَیر و چونه‌کا آغوز نام برد که در کجور رواج دارد.