2003
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سوادکوه اعلام کرد

اعزام 400 نفر از سوادکوه به مراسم ارتحال امام راحل

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سوادکوه از اعزام 400 نفر از سوادکوه برای سالگرد ارتحال امام راحل خبر داد.

به گزارش نوشهر آنلاین، محمد ابراهیمی عصر امروز در جلسه شورای اداری این شهرستان با اشاره به بیان رهبر معظم انقلاب اسلامی درباره نا‌شناخته بودن انقلاب اسلامی بدون نام امام خمینی(ره)، گفت: عظمت انقلاب اسلامی با امام راحل ایجاد شده و گرامی‌داشت راه و یاد امام راحل برای تقویت انقلاب اسلامی و باور‌ها لازم است.

وی با بیان اینکه تعهدات برخی از ادارات و نهاد‌های شهرستان برای اعزام راهیان نور اجرایی نشده است، افزود: از بضاعت پایین ادارات و نهاد‌های سوادکوه مطلع هستیم ولی اجرای مصوبات صورت‌جلسه برای اجرای برنامه‌های مورد نظر لازم است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان سوادکوه از برنامه‌ریزی اعزام زائران حرم امام راحل خبر داد و خاطر‌نشان کرد: 400 نفر با 10 اتوبوس برای گرامی‌داشت سالروز رحلت امام راحل اعزام می‌شوند.

ابراهیمی با اشاره به اینکه برگزاری مراسم با‌شکوه سالروز رحلت امام راحل متعلق به همه ملت است و سپاه به عنوان هماهنگ‌کننده برگزاری این مراسم عمل می‌کند، گفت: مراسم سالگرد ارتحال امام راحل تجمع زیارتی و سیاسی است.

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

جدیدترین خبرها

یادداشت ویژه

جواد خسروی- کارشناس ارشد مسائل سیاسی

اقتصاد، چرا و چگونه ؟

اینکه در جمهوری اسلامی ایران طی‎ ‎یک دهه اخیر توسط رهبر انقلاب‎ ‎نام‌گذاری سال‌ها‎ ‎به شعار اقتصادی تعلق‌گرفته و در انقلابی که مبنای اساسی آن تحول فکری فرهنگی بر اساس ‏فرهنگ و آیین دین مبین اسلام است به اقتصاد این‌گونه پرداخته‌شده و می‌شود، این سؤال را ‏در ذهن برخی‌ها ایجاد می‌کند که اقتصاد چرا و چگونه؟بازی های بومی و محلی نوشهر

معرفی بازی‌های بومی شهرستان نوشهر؛

فندوق‌کا

فندوق‌کا یکی از بازی‌های بومی و محلی مازندران است که بیش‌تر در منطقه غرب رواج دارد و افراد در هر شرایط و سنی می‌توانند این بازی را انجام دهند.