• 3-04-1395, 19:25
  • کد خبر : 57251
  • منبع خبر : مهر
  • مازندران
2003
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران:

زنان مدیر و مسئول استان‌های شمالی توانمندسازی می‌شوند

ساری- مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری مازندران گفت: طرح توانمندسازی و ارتقای مهارت‌های شغلی زنان مدیر و مسئول استان‌های شمالی در مازندران اجرا می‌شود.

به گزارش نوشهرآنلاین، مریم جمشیدی با اشاره به اجرای طرح آموزشی ارتقای مهارت‌های شغلی زنان مدیر و مسئول افزود: این طرح در دو دوره برای ۹۵ نفر در بازه زمانی مرداد تا شهریورماه سال جاری برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه اداره کل بانوان مازندران برای اجرای طرح توانمندسازی زنان مدیر و مسئول میزبان استان‌های گیلان و گلستان است اظهار داشت: دوره اول برای ۱۴ نفر از  اعضای شورای شهر گیلان، ۱۷ نفر از  اعضای شورای شهر گلستان و ۱۵ نفر از اعضای شورای شهر مازندران اجرا می‌شود.

جمشیدی یادآور شد: همچنین دوره دوم این طرح برای ۲۰ نفر از مشاوران و کارشناسان بانوان فرمانداری‌ها، ۱۱ نفر از  مدیران ارشد و ۱۸ نفر از مشاوران بانوان فرمانداری‌های این سه استان انجام می‌شود.

مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری مازندران، اعتبار اجرای این طرح را ۳۵۵ میلیون ریال اعلام کرد و گفت: ۲۰۵ میلیون ریال آن از سوی معاونت امور زنان و ۱۵۰ میلیون ریال نیز از سوی وزارت کشور تأمین‌شده است.

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

جدیدترین خبرها

یادداشت ویژه

جواد خسروی- کارشناس ارشد مسائل سیاسی

اقتصاد، چرا و چگونه ؟

اینکه در جمهوری اسلامی ایران طی‎ ‎یک دهه اخیر توسط رهبر انقلاب‎ ‎نام‌گذاری سال‌ها‎ ‎به شعار اقتصادی تعلق‌گرفته و در انقلابی که مبنای اساسی آن تحول فکری فرهنگی بر اساس ‏فرهنگ و آیین دین مبین اسلام است به اقتصاد این‌گونه پرداخته‌شده و می‌شود، این سؤال را ‏در ذهن برخی‌ها ایجاد می‌کند که اقتصاد چرا و چگونه؟بازی های بومی و محلی نوشهر

معرفی بازی‌های بومی شهرستان نوشهر؛

چاله‌کا

هر وقت که جوانان و بزرگترها فرصت داشته باشند این بازی انجام می‌شود ، حتی در فصل زمستان اگر زمین مناسب باشد هم می‌توان بازی کرد، معمولاً برای هر گروهی 15 دقیقه وقت لازم است.