2003

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان نوشهر از دستگیری دو شکارچی متخلف در ارتفاعات بخش کجور خبر داد.

به گزارش نوشهرآنلاین، کامبیز محسن سلطانی بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اعلام خبر دستگیری دو شکارچی متخلف در ارتفاعات بخش کجور، اظهار کرد: مقارن بامداد امروز دو شکارچی به همراه یک قبضه اسلحه بدون جواز در ارتفاعات روستای زانوس اقدام به شکار یک رأس بز کوهی کردند.

وی افزود: از آنجایی که پیش از این کمپ سیار حفاظتی در ارتفاعات منطقه ایجاد شده بود، محیط‌بانان پس از شنیدن صدای شلیک گلوله بلافاصله منطقه را مورد پایش قرار دادند و به تعقیب شکارچیان پرداختند.

رئیس اداره محیط زیست نوشهر تصریح کرد: نیروهای محیط‌بانی در نهایت پس از چند ساعت تعقیب و گریز موفق به شناسایی آنها شده و عرصه را بر آنها تنگ و اقدام به دستگیری متخلفان کردند.

وی تصریح کرد: از شکارچیان متخلف یک قبضه اسلحه شکاری برنو دوربین‌دار ولی بدون مجوز، همراه با لاشه بزکوهی کشف و ضبط شد.

سلطانی گفت: شکارچیان متخلف پس از صورت‌جلسه، تحویل مقامات قضایی شدند تا حکم قانونی برای آنها صادر شود.

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

جدیدترین خبرها

یادداشت ویژه

جواد خسروی- کارشناس ارشد مسائل سیاسی

اقتصاد، چرا و چگونه ؟

اینکه در جمهوری اسلامی ایران طی‎ ‎یک دهه اخیر توسط رهبر انقلاب‎ ‎نام‌گذاری سال‌ها‎ ‎به شعار اقتصادی تعلق‌گرفته و در انقلابی که مبنای اساسی آن تحول فکری فرهنگی بر اساس ‏فرهنگ و آیین دین مبین اسلام است به اقتصاد این‌گونه پرداخته‌شده و می‌شود، این سؤال را ‏در ذهن برخی‌ها ایجاد می‌کند که اقتصاد چرا و چگونه؟بازی های بومی و محلی نوشهر

معرفی بازی‌های بومی شهرستان نوشهر؛

چاله‌کا

هر وقت که جوانان و بزرگترها فرصت داشته باشند این بازی انجام می‌شود ، حتی در فصل زمستان اگر زمین مناسب باشد هم می‌توان بازی کرد، معمولاً برای هر گروهی 15 دقیقه وقت لازم است.