2003

سرمربی پرسپولیس اعتقاد دارد بازی تیمش برابر سپاهان در سطح بازی های اروپایی بود.

به گزارش نوشهرآنلاین، سرمربی پرسپولیس اعتقاد دارد بازی تیمش برابر سپاهان در سطح بازی های اروپایی بود.

به گزارش ورزش سه، برانکو ایوانکویچ در نشست خبری بعد از بازی با سپاهان پاسخ خبرنگاران را داد.

این بازی در سطح اروپا بود
مایلم تسلیت بگویم درگذشت ورزشکار پارالمپیکی و همچنین کمک داور فوتبال را، در مورد بازی باید بگویم امروز فوتبال زیباترین چیزی که می‌توانست را ارایه داد و یک فضای عالی و هم هواداران ما و هم هواداران سپاهان این فضا را ساختند و هر دو طرف 90 دقیقه تیم‌هایشان را تشویق کردند. هواداران دو تیم فقط برای تشویق تیم شان آمده بودند و بازیکنان دو تیم هم تمام توان شان را گذاشتند. بازی زیبایی بود و همه از این بازی لذت بردند و این بازی در سطح بازی های اروپایی بود.

بازیکنانم نمایش قهرمانانه داشتند
طبیعی است که بیشتر تبریک را به بازیکنانم می‌گویم که رفتاری قهرمانانه داشتند و می‌خواستند که این بازی را ببرند. طبیعی است که بزرگ‌ترین جایزه را آنها و هواداران ما کسب کردند. همه می‌دانیم رقابت سنگینی بین سپاهان و پرسپولیس بوده و از این بازی راضی هستم و به بازیکنانم تبریک می‌گویم، به خاطر خواست‌شان و انرژی که گذاشتند. سه بازی سخت را پشت سر گذاشتیم و به بهترین شکل ممکن بازی کردند.
 
تعطیلات لیگ به ضرر ما است
طبیعی است وقتی تعطیلات پشت سرهم است زیرا بهترین روش حفظ آمادگی تیم ها برگزاری مسابقات لیگ برتر است. مشخص نیست چند ملی پوش داریم و بدون ملی پوشان مان بازی خواهیم کرد و در باشگاه فردا در مورد این موضوع بیشتر بحث می‌کنیم.

زمان من این تعطیلات نبود
قبلا هم نظرم را در این مورد گفته‌ام نمی‌خواهم عامل برهم زننده برنامه تیم ملی باشم. هر کدام ما برنامه خودمان را داریم و وقتی من سرمربی تیم ملی بودم حداکثر زمان تعطیلی لیگ ۱۰ تا ۱۵ روز بوده است. ما دربی را خوب برگزار کردیم و قبل از بازی با تراکتورسازی فقط یک تمرین دسته جمعی داشتیم و طبیعی است. همه ما به دنبال داشتن تیم ملی قوی هستیم و در کنار باشگاه ها تیم ملی است که می‌تواند نمایشگر فوتبال خوب ملی مان باشد .من ارتباطی با آنها ندارم اما همه ما دنبال ارتقا فوتبال ایران هستیم، هم تیم ملی و هم باشگاه ها.
 
تیم ما بسیار آماده است
اجازه بدهید با نظر شما مخالفت کنم، تیم ما بسیار آماده است و طبیعی است برخی بازیکنان از نظر بدنی مشکل داشته باشند، زیرا طارمی دوره آماده سازی را با ما نگذارند. دو مهاجم ما انرژی زیادی صرف می‌کنند. ما در دقیقه ۸۵ هم در زمین حریف دفاع می‌کردیم و این کار را تیمی که مشکل بدنی داشته باشد نمی‌تواند انجام بدهد. خیلی توپ را به بیرون زدیم اما تا ثانیه‌های آخر حریف را تهدید می‌کردیم. ما آمادگی بدنی خوبی داریم و کار آماده سازی بدنی بازیکنان در جریان فصل متوقف نمی‌شود و هم امروز و هم بعد از عید نوروز آمادگی بازیکنان ادامه پیدا می‌کند.

اخبار مرتبط با این خبر

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

ارسال نظر

جدیدترین خبرها

آپــارات

یادداشت ویژه

یادداشت/ به مناسبت هفته هلال احمر؛

هلال احمر، نسیم رحمت برای نیازمندان

محبت هلال احمر همچو نسیم ملایمی بر نیازمندان می‌وزد و واقعیتی است که همه به تحسین آن ‏می‌پردازند، شاید دستشان خالی باشد، به حقشان نرسند و بهترین ایام تعطیلات درگیر ‏کار باشند، اما مصمم و با انگیزه در انجام ماموریت‌های محوله به راه خود ادامه می‌دهند.‏یادداشت/

به تبلیغ و ترویج برجام خاتمه دهید!

دو سال پیش که برجام را دولت پذیرفت، قرار بود همه تحریم های ظالمانه برداشته شود، اما اکنون نه تنها تحریم ها برداشته نشده است بلکه روز به روز بر آن افزوده می شود.هیئت های نوشهر

بازی های بومی و محلی نوشهر