2003

یکی از فرماندهان دفاع مقدس با بیان اینکه بیشترین مصیبت‌ها برای تبعیت‌نکردن از ولایت است، گفت: اطاعت از ولایت مهم‌ترین توصیه شهدای دفاع مقدس است.

به گزارش نوشهرآنلاین، سردار حسن حسن‌نیا در یادواره شهدای منطقه هلستان و شهیده شاخص سال رقیه رضایی در مسجد سیدالشهدا هلستان با اشاره به اینکه یکی از مشکل‌ترین اطاعت‌ها در اسلام اطاعت از ولایت است، اظهارکرد: بیشترین مصیبت‌ها  برای تبعیت‌نکردن از ولایت است.

وی به وقایع بعد از رحلت پیامبر(س) و اطاعت‌نکردن برخی از ولایت حضرت علی(ع)، اشاره و خاطرنشان کرد: اکنون نیز در جمهوری اسلامی که ام‌القرای اسلام ناب است هنوز هم عده‌ای هستند که از رزق ولایت استفاده می‌کنند ولی در صحنه‌های حساس با ولایت نیستند.

یادگار دوران دفاع مقدس با بیان اینکه اطاعت از ولایت در تمام وصیت‌نامه‌های شهدا تاکید شده، تصریح کرد: شرکت در یادواره‌های شهدا خود به معنای اطاعت از ولایت و به سبب نور هدایت شهدا است.

وی ضمن تسلیت فرارسیدن ماه محرم، اضافه کرد: پیروزی انقلاب ما به برکت محرم و عاشورا است و باید مراسمات این دهه را با قدرت برگزار کرد.

حسن‌نیا با اشاره به اینکه صحبت از شهدا در یادواره‌ها کوچک‌ترین خدمت به آن‌ها و خانواده‌های آن‌ها است، بیان کرد: شهدا جان خود را در بهترین ایام جوانی فدا کردند که همواره باید یاد و خاطره آن‌ها را زنده نگه‌داشت.
 
وی با تاکید بر اینکه شهدا رنگین‌کمانان‌ عشق و ایثار بودند، افزود: دم مسیحایی حضرت امام(ره)  فرزندانی را پرورش داد که با عشق ولایت به مصاف دشمن متجاوز رفتند.
 
این فرمانده دفاع مقدس گفت: شهدا با نثار جان خود افتادند تا ما نیفتیم، خاکی شدند تا ما ذلیل نشویم و با عزت زندگی کنیم.
 
وی با بیان اینکه شرکت در یادواره‌های شهدا توفیق می‌خواهد، گفت: شهدا همواره زنده‌ و نظارگر اعمال ما هستند و به حق مستجاب‌الدعوا و باب‌الحوائج هستند.

حسن‌نیا یادآور شد: رزمندگان در دوران دفاع مقدس در به شهادت رسیدن از یکدیگر گوی سبقت می‌گرفتند و امروز نیز یادواره شهدا باید راه و منش شهدا بوده و راه شهدا در آن تبیین شود.

اخبار مرتبط با این خبر

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

ارسال نظر

جدیدترین خبرها

آپــارات

یادداشت ویژه

گمانه زنی‌های مردمی و کارشناسان در مورد شهردار نوشهر/ بخش اول

شهردار آینده نوشهر کیست؟

بر اساس شنیده‌ها هم اکنون حدود 9 نفر از شهروندان نوشهر به عنوان نامزدهای تصدی این منصب انتخاب شده‌اند که در میان آنها 2 نفر از اقبال مردمی نسبتا بیشتری نیز برخوردار هستند.‏یادداشت/

شاخصه‌های فرمان آتشِ فرمانده کل قوا

‏ آنچه در این نوشتار بدان پرداخته می‌شود شاخص‌های فرمان فکری فرهنگی آتش به اختیارِ فرمانده کل قوا در جبهه نبرد حق علیه اباطیل است که سیبل اصلی در ‏این نبرد همانا ذهن و قلب انسان است.هیئت های نوشهر

بازی های بومی و محلی نوشهر