2003

سینمای کودک و خانواده فردا با عنوان کانون نمایش در کانون پرورش فکری مازندران گشایش می یابد.

به گزارش نوشهر آنلاین،  قاسم عزیززاده گرجی مدیرکل كانون پرورش فكری كودكان ونوجوانان مازندران گفت: این سینما با ظرفيت 200 نفر ، داشتن پروجکشن تخصصی سينمايی، پرده بزرگ سينمايی، آکوستيک صدا و امکانات سرمايشی و گرمايشی مناسب برای نمایش فیلم های کودک تجهیز شده است.

وی با بیان اینکه این سالن در دو سانس مختلف صبح و بعدازظهر خدمات گوناگونی به کودکان و نوجوانان ارائه می‌دهد افزود: دانش‌آموزان می‌توانند با هماهنگی آموزش و پرورش از تخفیف ویژه برنامه‌های این سالن بهره مند شوند.

مدیر کل كانون پرورش فكری كودكان ونوجوانان مازندران گفت: دانش‌آموزان می‌توانند در سانس بعداز ظهر به همراه خانواده از این سالن برای تماشای فیلم استفاده کنند.

گرجی افزود: سینمای کودک با هدف ایجاد فرصت مناسب برای عرضه آثار فاخر هنری 22 آبان امسال در کانون افتتاح می شود.

اخبار مرتبط با این خبر

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

ارسال نظر

جدیدترین خبرها

آپــارات

یادداشت ویژه

گمانه زنی‌های مردمی و کارشناسان در مورد شهردار نوشهر/ بخش اول

شهردار آینده نوشهر کیست؟

بر اساس شنیده‌ها هم اکنون حدود 9 نفر از شهروندان نوشهر به عنوان نامزدهای تصدی این منصب انتخاب شده‌اند که در میان آنها 2 نفر از اقبال مردمی نسبتا بیشتری نیز برخوردار هستند.‏یادداشت/

شاخصه‌های فرمان آتشِ فرمانده کل قوا

‏ آنچه در این نوشتار بدان پرداخته می‌شود شاخص‌های فرمان فکری فرهنگی آتش به اختیارِ فرمانده کل قوا در جبهه نبرد حق علیه اباطیل است که سیبل اصلی در ‏این نبرد همانا ذهن و قلب انسان است.هیئت های نوشهر

بازی های بومی و محلی نوشهر