2003

سینمای کودک و خانواده فردا با عنوان کانون نمایش در کانون پرورش فکری مازندران گشایش می یابد.

به گزارش نوشهر آنلاین،  قاسم عزیززاده گرجی مدیرکل كانون پرورش فكری كودكان ونوجوانان مازندران گفت: این سینما با ظرفيت 200 نفر ، داشتن پروجکشن تخصصی سينمايی، پرده بزرگ سينمايی، آکوستيک صدا و امکانات سرمايشی و گرمايشی مناسب برای نمایش فیلم های کودک تجهیز شده است.

وی با بیان اینکه این سالن در دو سانس مختلف صبح و بعدازظهر خدمات گوناگونی به کودکان و نوجوانان ارائه می‌دهد افزود: دانش‌آموزان می‌توانند با هماهنگی آموزش و پرورش از تخفیف ویژه برنامه‌های این سالن بهره مند شوند.

مدیر کل كانون پرورش فكری كودكان ونوجوانان مازندران گفت: دانش‌آموزان می‌توانند در سانس بعداز ظهر به همراه خانواده از این سالن برای تماشای فیلم استفاده کنند.

گرجی افزود: سینمای کودک با هدف ایجاد فرصت مناسب برای عرضه آثار فاخر هنری 22 آبان امسال در کانون افتتاح می شود.

اخبار مرتبط با این خبر

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

ارسال نظر

جدیدترین خبرها

آپــارات

یادداشت ویژه

انتخابات شوراها در نوشهر چه گذشت؟

تبلیغات ناعادلانه و رأی‌های ناپاک شهر نوشهر

در این انتخابات این دوره شورای شهر در نوشهر، با خرید آرا، زنگ خطر جدی برای دوره بعد به صدا در آمد تا جایی که معدود ‏کاندیداها اعتراف کردند که ای کاش جای ناهار و شام‌دهی، هزینه خرید آرا می‌کردیم‌. ‏یادداشت/

شهروند دانا

شهروند دانا می‌داند که چگونه باید تصمیم بگیرد و در چه جهتی عمل کند. با این توصیف وقت انتخابات که فرا می‌رسد نه به «احزاب»‌، نه «گروه‌ها» و نه حتی به «چلوکباب» رأی می‌دهد! که رأی او رأی به فکر و برنامه است.هیئت های نوشهر

بازی های بومی و محلی نوشهر