2003

مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی مازندران گفت که جویبار پایین ترین نرخ بیکاری را در میان شهرستان های مازندران دارد .

به گزارش نوشهر آنلاین، کامران اصغری روز پنجشنبه در جلسه بررسی مشکلات طرح های متقاضی تسهیلات بسته رونق اقتصادی جویبار که در فرمانداری این شهرستان برگزار شد ، افزود : نرخ بیکاری جویبار کمتر از پنج درصد است که از نرخ بیکاری در مازندران چند پله پایین تر است.
براساس اطلاعات اخیر مرکز آمار کشور ، میانگین نرخ بیکاری در فصل تابستان در مازندران 10 و هشت دهم درصد اعلام شد.
وی بخشی از نرخ پایین بیکاری در جویبار را ناشی از سرمایه گذاری مناسب سال های اخیر بخش خصوصی برای ایجاد راه اندازی واحدهای تولیدی و صنعتی در شهرستان دانست .
مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی مازندران بر شناسایی و فعال کردن استعداد جوانان نخبه تاکید کرد و ادامه داد : با هدایت مناسب آنها به سمت بازارهای تولید و اشتغال می توانیم ظرفیت سازی در تامین نیروی انسانی و فکری در این بخش ایجاد بکنیم.
فرماندار شهرستان جویبار نیز از پرداخت تسهیلات بسته رونق اقتصادی به متقاضیان در این شهرستان اشاره کرد .
رجبعلی وهابی گفت که از ابتدای امسال تاکنون به 26 واحد تولیدی جویبار 240 میلیارد ریال تسهیلات بسته رونق اقتصادی پرداخت شد .
جویبار با جمعیت بیش از 70 هزار نفر دارای یک شهرک صنعتی در کوهیخیل به تعداد 50 واحد فعال است .

اخبار مرتبط با این خبر

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

ارسال نظر

جدیدترین خبرها

آپــارات

یادداشت ویژه

گمانه زنی‌های مردمی و کارشناسان در مورد شهردار نوشهر/ بخش اول

شهردار آینده نوشهر کیست؟

بر اساس شنیده‌ها هم اکنون حدود 9 نفر از شهروندان نوشهر به عنوان نامزدهای تصدی این منصب انتخاب شده‌اند که در میان آنها 2 نفر از اقبال مردمی نسبتا بیشتری نیز برخوردار هستند.‏یادداشت/

شاخصه‌های فرمان آتشِ فرمانده کل قوا

‏ آنچه در این نوشتار بدان پرداخته می‌شود شاخص‌های فرمان فکری فرهنگی آتش به اختیارِ فرمانده کل قوا در جبهه نبرد حق علیه اباطیل است که سیبل اصلی در ‏این نبرد همانا ذهن و قلب انسان است.هیئت های نوشهر

بازی های بومی و محلی نوشهر