2003

رئیس سازمان بسیج سازندگی مازندران گفت: طرح واکسیناسیون طیور در روستاهای مازندران اجرایی می‌شود.

به گزارش نوشهر آنلاین، غلامرضا شریعتی امروز در نشستی خبری با اصحاب رسانه مازندران به مناسبت هفته بسیج اظهار داشت: امام راحل در 5 آذر 58 شجره طیبه بسیج را ایجاد و فرمان تشکیل بسیج بیست میلیونی را دادند.

وی با بیان اینکه یکی از وظایف بسیج دفاع از ارزش‌های انقلاب و اسلام است، افزود: طبق فرمایش امام راحل، غفلت از بسیج 20 میلیونی سقوط در دام ابرقدرت است که باید براساس فرمایشات مقام معظم رهبری بسیج ده‌ها میلیونی تشکیل شود.

شریعتی با تاکید بر ضرورت تحقق بسیج در جامعه، بیان داشت: دشمن از زمان پیروزی انقلاب اسلامی ایران با روش‌ها و تاکتیک‌های مختلف تلاش براندازی نظام دارد که باید حواسمان به توطئه‌های دشمنان باشد.

وی افزود: شعار امسال هفته بسیج" خدمت‌رسانی به مردم" است که باید همه با تلاش و پشتکار نیازمند‌ی‌های جامعه را شناسایی و با هدف‌گذاری دقیق در این زمینه گام برداریم.

رئیس بسیج سازندگی مازندران گفت: باید تا پایان سال مالی با اعتبار بسیج 3هزارو 500 شغل و با اعتبار دولتی هزار و 500 شغل ایجاد کنیم که 15 میلیارد‌تومان از منابع بانک مهر اقتصاد در زمینه اشتغال، کشاورزی روستایی و صنایع تبدیلی اختصاص یافت.

شریعتی یادآور شد: امسال 6 هزار نفر ساعت در مراکز فنی و حرفه‌ای برنامه آموزشی و توانمندسازی را فرا گرفته و مشاوره شغلی رایگان نیز در اختیار بسیجیان متقاضی قرار گرفت.

وی تصریح کرد: در هفته بسیج امسال نیز 150واحد مسکن محرومان با 10میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در سراسر استان افتتاح می‌شود.

شریعتی افزود: در سه دهستان استان اعتبارات ویژه ای برای زیرساخت، فرهنگ و آموزش و بهداشت و درمان اختصاص یافت که در حوزه بهداشت با همکاری دانشگاه علوم پزشکی روستاهایی که نیاز به ساخت یا تجهیز مراکز درمانی داشته اقدام شده است. همچنین در هفته بسیج در هزارو 871 روستا نیز طرح واکسیناسیون طیور اجرا می‌شود.

اخبار مرتبط با این خبر

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

ارسال نظر

جدیدترین خبرها

آپــارات

یادداشت ویژه

اندر احوالات این روزهای انتخاب شهردار نوشهر

شورای شهر، شورای شهرداری نیست ‏

متاسفانه آن اندازه که این روزها از سوی مبلغان، دلواپسان، شهردارسازان و برندسازان، روزمه و عملکرد از کاندیداهای ‏احتمالی مجازی دیدیم و شنیدیم در زمان انتخابات از کاندیداهای شورا که با رأی مردم انتخاب می‌شوند ندیدیم. ‏تابوی ارائه برنامه از سوی نامزدهای شهرداری نوشهر شکست

ارائه عمومی برنامه‌های مدون از سوی نامزدها پیش از ورود به شهرداری به معنای احترام به شهروندان و تاییدی است بر رفتار ‏دلسوزانه مدیرانی که ارتقاء سطح کیفی زندگی شهروندان را بر تصدی مناصب شهری ارجح می‌دانند.‏هیئت های نوشهر

بازی های بومی و محلی نوشهر