2003

سرپرست پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران، از اعمال محدودیت های ترافیکی با توجه به تعطیلات اربعین حسینی در روزهای ( شنبه و یکشنبه) ۲۹ و ۳۰ آبان ماه در محورهای مواصلاتی استان خبر داد.

به گزارش نوشهر آنلاین، محمدرضا خسرویان اظهار داشت: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 تا 23 روز یکشنبه 30 آبان ماه، از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و از ساعت17تا 23 فردا از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.

وی افزود: تردد تریلرها  از محور هراز ممنوع است و تردد کامیون‌ها، کامیونت‌ها به استثنای حاملان موادسوختی و از ساعت 8 صبح تا ساعت 22 شب روزهای شنبه و یکشنبه 28 آبان ماه تا 30 آبان ماه  تهران به آمل" و بالعکس ممنوع است.

سرپرست پلیس راه مازندران، گفت: تردد وسایل نقلیه از ساعت 14 تا 23 روز یکشنبه30 آبان ماه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و از ساعت 16 تا 23 همان روز از آب اسک به سمت تهران به صورت یک طرفه انجام خواهد شد.

مازندران دارای شش محور ترانزیتی هراز، سوادکوه، کندوان، رامسر، گلوگاه و کیاسر است.

اخبار مرتبط با این خبر

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

ارسال نظر

جدیدترین خبرها

آپــارات

یادداشت ویژه

یادداشت/ مهدی مهرزاد

تحلیلی بر شعار استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی

وظیفه ما در اواخر دهه چهارم انقلاب اسلامی بادید تلاش در راستای استقلال کشور، شناخت ارزش‌های انقلاب اسلامی، اطاعت از ولی‌فقیه و اسلام باشد که به عنوان اصلی‌ترین شاخصه انقلاب اسلامی مطرح بوده، هست و خواهد بود.یادداشت/

پند برجام، حکمتِ هزینه‌هایش

امام علی(ع) در حکمت 196 پند گرانسگی به ما می‌دهد که در قبال هزینه‌هایی که در مسیر انباشت تجربی و عبرت‌آموزی می‌دهیم از پند آن بهره گیریم و ...هیئت های نوشهر

بازی های بومی و محلی نوشهر