2003

سرپرست پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران، از اعمال محدودیت های ترافیکی با توجه به تعطیلات اربعین حسینی در روزهای ( شنبه و یکشنبه) ۲۹ و ۳۰ آبان ماه در محورهای مواصلاتی استان خبر داد.

به گزارش نوشهر آنلاین، محمدرضا خسرویان اظهار داشت: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 تا 23 روز یکشنبه 30 آبان ماه، از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و از ساعت17تا 23 فردا از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.

وی افزود: تردد تریلرها  از محور هراز ممنوع است و تردد کامیون‌ها، کامیونت‌ها به استثنای حاملان موادسوختی و از ساعت 8 صبح تا ساعت 22 شب روزهای شنبه و یکشنبه 28 آبان ماه تا 30 آبان ماه  تهران به آمل" و بالعکس ممنوع است.

سرپرست پلیس راه مازندران، گفت: تردد وسایل نقلیه از ساعت 14 تا 23 روز یکشنبه30 آبان ماه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و از ساعت 16 تا 23 همان روز از آب اسک به سمت تهران به صورت یک طرفه انجام خواهد شد.

مازندران دارای شش محور ترانزیتی هراز، سوادکوه، کندوان، رامسر، گلوگاه و کیاسر است.

اخبار مرتبط با این خبر

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

ارسال نظر

جدیدترین خبرها

آپــارات

یادداشت ویژه

انتخابات شوراها در نوشهر چه گذشت؟

تبلیغات ناعادلانه و رأی‌های ناپاک شهر نوشهر

در این انتخابات این دوره شورای شهر در نوشهر، با خرید آرا، زنگ خطر جدی برای دوره بعد به صدا در آمد تا جایی که معدود ‏کاندیداها اعتراف کردند که ای کاش جای ناهار و شام‌دهی، هزینه خرید آرا می‌کردیم‌. ‏یادداشت/

شهروند دانا

شهروند دانا می‌داند که چگونه باید تصمیم بگیرد و در چه جهتی عمل کند. با این توصیف وقت انتخابات که فرا می‌رسد نه به «احزاب»‌، نه «گروه‌ها» و نه حتی به «چلوکباب» رأی می‌دهد! که رأی او رأی به فکر و برنامه است.هیئت های نوشهر

بازی های بومی و محلی نوشهر