2003

باشگاه ذوب آهن اصفهان اعتراض رسمی خود به میزبانی گسترش فولاد در مرحله یک‌چهارم نهایی جام حذفی را به فدراسیون فوتبال ارائه می‌دهد.

 به گزارش نوشهر آنلاین،باشگاه ذوب آهن اصفهان اعتراض رسمی خود به میزبانی گسترش فولاد در مرحله یک‌چهارم نهایی جام حذفی را به فدراسیون فوتبال ارائه می‌دهد.

با اعلام سازمان لیگ دیدار دو تیم گسترش فولاد تبریز و ذوب‌آهن اصفهان در مرحله یک‌چهارم نهایی جام‌حذفی در تاریخ 30 آذرماه در تبریز برگزار خواهد شد و این در حالی است که باشگاه ذوب‌آهن نسبت به این برنامه اعتراض کرده و اعتقاد دارد طبق آئین نامه سازمان لیگ با توجه به اینکه حریفان تیم گسترش در دو دیدار قبل خود در جام حذفی در زمین حاضر نشدند در بازی سوم باید میهمان باشد.

سازمان لیگ اعتراض باشگاه ذوب آهن را رد کرده و با اعلام غلامرضا بهروان تیم گسترش فولاد کماکان میزبان ذوب آهن در مرحله یک‌چهارم نهایی جام حذفی خواهد بود. با توجه به این قضیه باشگاه ذوب آهن قصد دارد امروز (دوشنبه) اعتراض رسمی خود را نسبت به این برنامه سازمان لیگ به فدراسیون فوتبال ارائه دهد.

سعید آذری  مدیرعامل ذوب‌‌آهن این خبر را تایید کرد.

کلید واژه ها

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

جدیدترین خبرها

یادداشت ویژه

جواد خسروی- کارشناس ارشد مسائل سیاسی

اقتصاد، چرا و چگونه ؟

اینکه در جمهوری اسلامی ایران طی‎ ‎یک دهه اخیر توسط رهبر انقلاب‎ ‎نام‌گذاری سال‌ها‎ ‎به شعار اقتصادی تعلق‌گرفته و در انقلابی که مبنای اساسی آن تحول فکری فرهنگی بر اساس ‏فرهنگ و آیین دین مبین اسلام است به اقتصاد این‌گونه پرداخته‌شده و می‌شود، این سؤال را ‏در ذهن برخی‌ها ایجاد می‌کند که اقتصاد چرا و چگونه؟بازی های بومی و محلی نوشهر