2003

باشگاه ذوب آهن اصفهان اعتراض رسمی خود به میزبانی گسترش فولاد در مرحله یک‌چهارم نهایی جام حذفی را به فدراسیون فوتبال ارائه می‌دهد.

 به گزارش نوشهر آنلاین،باشگاه ذوب آهن اصفهان اعتراض رسمی خود به میزبانی گسترش فولاد در مرحله یک‌چهارم نهایی جام حذفی را به فدراسیون فوتبال ارائه می‌دهد.

با اعلام سازمان لیگ دیدار دو تیم گسترش فولاد تبریز و ذوب‌آهن اصفهان در مرحله یک‌چهارم نهایی جام‌حذفی در تاریخ 30 آذرماه در تبریز برگزار خواهد شد و این در حالی است که باشگاه ذوب‌آهن نسبت به این برنامه اعتراض کرده و اعتقاد دارد طبق آئین نامه سازمان لیگ با توجه به اینکه حریفان تیم گسترش در دو دیدار قبل خود در جام حذفی در زمین حاضر نشدند در بازی سوم باید میهمان باشد.

سازمان لیگ اعتراض باشگاه ذوب آهن را رد کرده و با اعلام غلامرضا بهروان تیم گسترش فولاد کماکان میزبان ذوب آهن در مرحله یک‌چهارم نهایی جام حذفی خواهد بود. با توجه به این قضیه باشگاه ذوب آهن قصد دارد امروز (دوشنبه) اعتراض رسمی خود را نسبت به این برنامه سازمان لیگ به فدراسیون فوتبال ارائه دهد.

سعید آذری  مدیرعامل ذوب‌‌آهن این خبر را تایید کرد.

اخبار مرتبط با این خبر

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

ارسال نظر

جدیدترین خبرها

آپــارات

یادداشت ویژه

یادداشت/ به مناسبت هفته هلال احمر؛

هلال احمر، نسیم رحمت برای نیازمندان

محبت هلال احمر همچو نسیم ملایمی بر نیازمندان می‌وزد و واقعیتی است که همه به تحسین آن ‏می‌پردازند، شاید دستشان خالی باشد، به حقشان نرسند و بهترین ایام تعطیلات درگیر ‏کار باشند، اما مصمم و با انگیزه در انجام ماموریت‌های محوله به راه خود ادامه می‌دهند.‏یادداشت/

به تبلیغ و ترویج برجام خاتمه دهید!

دو سال پیش که برجام را دولت پذیرفت، قرار بود همه تحریم های ظالمانه برداشته شود، اما اکنون نه تنها تحریم ها برداشته نشده است بلکه روز به روز بر آن افزوده می شود.هیئت های نوشهر

بازی های بومی و محلی نوشهر