2003

فرمانده سپاه ناحیه نوشهر با اشاره به اینکه امنیت راهپیمایی اربعین، ثمره خون پاک شهدا است، گفت: دشمن از حرکت حماسی اربعین حسینی می‌هراسد.

به گزارش نوشهرآنلاین، مرتضی رمضانی در مراسم یادواره شهدای ورزشکار شهرستان نوشهر و شهید شاخص جامعه ورزش مازندران در سال 95،  با اشاره به اینکه تقویم افتخارات کشور ما پر از ایثارگری و از خودگذشتگی است، اظهار کرد: شهدا از مادیات و تمام دلبستگی‌های خود  گذشتند تا ما با امنیت در کشور زندگی کنیم.

** امنیت راهپیمایی اربعین، ثمره خون پاک شهدا

وی درباره اهمیت امنیت پیاده‌روی مراسم اربعین سال جاری اشاره کرد و افزود: نیروهای امنیتی و بسیج مردمی عراق گروه‌های تکفیری و داعش را در این کشور زمین‌گیر کرده است و زائران با امنیت کامل این مسیر را طی کردند.

فرمانده سپاه ناحیه نوشهر با اشاره به اینکه ثمره خون پاک شهدا، امنیت و آرامش برای کشور ما و حماسه حضور میلیونی مسلمانان بیش از 30 کشور جهان در راهپیمایی اربعین بود، تصریح کرد: آمریکا گروه‌های تکفیری و خون‌ریزی‌های فراوانی را در کشورهای اطراف ما  به راه انداخت و برای متوقف‌کردن انقلاب اسلامی دست به هرکاری زد اما به برکت خون شهدا دشمن امروز در همه توطئه‌های خود شکست خورد. 

** انقلاب اسلامی، مدیون فداکاری‌های شهدا است

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ما مدیون فداکاری‌های مردانی چون شهید زعفری‌نژاد است، خاطرنشان کرد: این شهید بزرگوار مدال رنگین ورزشی دنیا را کنار گذاشت و مدال زرین شهادت را برگردن آویخت.

رمضانی تاکید کرد: تربیت صحیح خانواده‌ها و شیر حلال مادر شهدا را به این درجه رساند و اگر صبر و استقامت خانواده‌های معظم شهدا نبود انقلاب اسلامی ما به ثمر نمی‌نشست.

وی ضمن گرامیداشت هفته بسیج، اضافه کرد: برگزاری این یادواره در هفته بسیج نشان از این است که آرمان، زندگی و هدف شهید منطبق با تفکر و آرمان‌های بسیج است.

فرمانده سپاه ناحیه نوشهر با بیان اینکه همه باید برای اعتلای انقلاب اسلامی تلاش کنیم، یادآور شد: امروز تفکر شهید و شهادت برای نیروهای بسیجی ما یک قدرت است.

وی با اشاره به اینکه واقعه عاشورا و کربلا بهترین تابلو و شاخص برای امتحان ما است، یادآور شد: کربلا و عاشورا امتحان مردم دیروز بود و دفاع مقدس امتحان مردم امروز بود.

** شهدا با تفکر صحیح، مسیر درست را شناختند

رمضانی بیان کرد: انقلاب اسلامی مسیری را برای همه گشود و امام راحل قله‌ای را نشان داد و هدف این نظام را به همه آموخت اما این شهدا بودند که مسیر و آرمان را خوب شناختند و در آن راه حرکت کردند.

وی با اشاره به اینکه ظهور انقلاب اسلامی ایران با افول استکبار بزرگ آمریکا همراه بود، افزود: امروز استکبار جهانی به سردمداری آمریکا به دنبال این است که ذهن‌ها را در اختیار بگیرد.

فرمانده سپاه ناحیه نوشهر اظهار کرد: شیوه و روش دشمنان از صدر اسلام تاکنون تفاوتی نکرده است و این ما هستیم که باید هوشیار و بابصیرت باشیم چراکه دشمن می‌خواهد تفکر غلط را در ملت‌ها نهادینه کند و مردم از مسیر حق دور سازد.

وی یادآور شد: انقلاب اسلامی دانشگاه بود و شهدا اساتید این دانشگاه بودند که از این امتحان الهی سربلند و پیروز بیرون آمدند.

** عزت ایران اسلامی در گرو ایستادگی است

رمضانی با اشاره به اینکه آمریکا 62 کودتا را در کشورهای مختلف مدیریت کرد، خاطرنشان کرد: آمریکایی که  امروز در کشور خود در حوزه‌های اقتصادی، سیاسی و اخلاقی دارای مشکلات فراوانی است و فساد اخلاقی در تمام سطوح مسئولیتی این کشور مشاهده می‌شود چگونه می‌تواند مشکلات کشورهای دیگر را حل کند.

وی با تاکید بر اینکه عزت کشور ما در گرو ایستادگی است، تصریح کرد: انقلاب اسلامی به برکت خون شهدا امروز در دنیا شکست‌ناپذیر است و با قدرت به راه خود ادامه می‌دهد.

فرمانده سپاه ناحیه نوشهر در پایان گفت: انقلاب اسلامی ایران با دست خالی ایستادگی کرد و امروز دشمنان ما در برابر عظمت و اقتدار نظام اسلامی ما سر تعظیم فرود آوردند.

اخبار مرتبط با این خبر

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

ارسال نظر

جدیدترین خبرها

آپــارات

یادداشت ویژه

اندر احوالات این روزهای انتخاب شهردار نوشهر

شورای شهر، شورای شهرداری نیست ‏

متاسفانه آن اندازه که این روزها از سوی مبلغان، دلواپسان، شهردارسازان و برندسازان، روزمه و عملکرد از کاندیداهای ‏احتمالی مجازی دیدیم و شنیدیم در زمان انتخابات از کاندیداهای شورا که با رأی مردم انتخاب می‌شوند ندیدیم. ‏تابوی ارائه برنامه از سوی نامزدهای شهرداری نوشهر شکست

ارائه عمومی برنامه‌های مدون از سوی نامزدها پیش از ورود به شهرداری به معنای احترام به شهروندان و تاییدی است بر رفتار ‏دلسوزانه مدیرانی که ارتقاء سطح کیفی زندگی شهروندان را بر تصدی مناصب شهری ارجح می‌دانند.‏هیئت های نوشهر

بازی های بومی و محلی نوشهر