2003

پاییز و تاریخ مازندران سوژه تهیه برنامه سازان دو شبکه انگلیسی و اسپانیایی زبان ایرانی شد.

به گزارش نوشهر آنلاین، عباس مهدوی مدیر امور فرهنگی و روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ,صنایع دستی وگردشگری مازندران با بیان این که تقاضا برای حضور شبکه های بین المللی و تهیه گزارش از جاذبه های مازندران در سالجاری افزایش یافته است گفت : تصویری که این شبکه ها قبل از سفر به مازندران دارند تنها در جنگل و دریا خلاصه شده است.

وی افزود: بعد از سفر به این استان و دیدن جاذبه های فرهنگی و تاریخی معادلات برای این برنامه سازان تغییر می کند.

مدیر امور فرهنگی و روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ,صنایع دستی وگردشگری مازندران گفت :بعد از بخش گزارش هایی از شبکه های برون مرزی پرس تی وی و هیسپان تی وی امکانات لازم برای تهیه گزارش های پاییزی از طبیعت افسونگر مارندران فراهم شد.

عباس مهدوی افزود:جاذبه های طبیعی و تاریخ شرق مازندران محور گزارش هایی است که مستند سازان این دو شبکه در این هفته به آن خواهند پرداخت.

اخبار مرتبط با این خبر

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

ارسال نظر

جدیدترین خبرها

آپــارات

یادداشت ویژه

یادداشت/ مهدی مهرزاد

تحلیلی بر شعار استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی

وظیفه ما در اواخر دهه چهارم انقلاب اسلامی بادید تلاش در راستای استقلال کشور، شناخت ارزش‌های انقلاب اسلامی، اطاعت از ولی‌فقیه و اسلام باشد که به عنوان اصلی‌ترین شاخصه انقلاب اسلامی مطرح بوده، هست و خواهد بود.یادداشت/

پند برجام، حکمتِ هزینه‌هایش

امام علی(ع) در حکمت 196 پند گرانسگی به ما می‌دهد که در قبال هزینه‌هایی که در مسیر انباشت تجربی و عبرت‌آموزی می‌دهیم از پند آن بهره گیریم و ...هیئت های نوشهر

بازی های بومی و محلی نوشهر