2003

پاییز و تاریخ مازندران سوژه تهیه برنامه سازان دو شبکه انگلیسی و اسپانیایی زبان ایرانی شد.

به گزارش نوشهر آنلاین، عباس مهدوی مدیر امور فرهنگی و روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ,صنایع دستی وگردشگری مازندران با بیان این که تقاضا برای حضور شبکه های بین المللی و تهیه گزارش از جاذبه های مازندران در سالجاری افزایش یافته است گفت : تصویری که این شبکه ها قبل از سفر به مازندران دارند تنها در جنگل و دریا خلاصه شده است.

وی افزود: بعد از سفر به این استان و دیدن جاذبه های فرهنگی و تاریخی معادلات برای این برنامه سازان تغییر می کند.

مدیر امور فرهنگی و روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ,صنایع دستی وگردشگری مازندران گفت :بعد از بخش گزارش هایی از شبکه های برون مرزی پرس تی وی و هیسپان تی وی امکانات لازم برای تهیه گزارش های پاییزی از طبیعت افسونگر مارندران فراهم شد.

عباس مهدوی افزود:جاذبه های طبیعی و تاریخ شرق مازندران محور گزارش هایی است که مستند سازان این دو شبکه در این هفته به آن خواهند پرداخت.

اخبار مرتبط با این خبر

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

ارسال نظر

جدیدترین خبرها

آپــارات

یادداشت ویژه

انتخابات شوراها در نوشهر چه گذشت؟

تبلیغات ناعادلانه و رأی‌های ناپاک شهر نوشهر

در این انتخابات این دوره شورای شهر در نوشهر، با خرید آرا، زنگ خطر جدی برای دوره بعد به صدا در آمد تا جایی که معدود ‏کاندیداها اعتراف کردند که ای کاش جای ناهار و شام‌دهی، هزینه خرید آرا می‌کردیم‌. ‏یادداشت/

شهروند دانا

شهروند دانا می‌داند که چگونه باید تصمیم بگیرد و در چه جهتی عمل کند. با این توصیف وقت انتخابات که فرا می‌رسد نه به «احزاب»‌، نه «گروه‌ها» و نه حتی به «چلوکباب» رأی می‌دهد! که رأی او رأی به فکر و برنامه است.هیئت های نوشهر

بازی های بومی و محلی نوشهر