2003

پاییز و تاریخ مازندران سوژه تهیه برنامه سازان دو شبکه انگلیسی و اسپانیایی زبان ایرانی شد.

به گزارش نوشهر آنلاین، عباس مهدوی مدیر امور فرهنگی و روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ,صنایع دستی وگردشگری مازندران با بیان این که تقاضا برای حضور شبکه های بین المللی و تهیه گزارش از جاذبه های مازندران در سالجاری افزایش یافته است گفت : تصویری که این شبکه ها قبل از سفر به مازندران دارند تنها در جنگل و دریا خلاصه شده است.

وی افزود: بعد از سفر به این استان و دیدن جاذبه های فرهنگی و تاریخی معادلات برای این برنامه سازان تغییر می کند.

مدیر امور فرهنگی و روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ,صنایع دستی وگردشگری مازندران گفت :بعد از بخش گزارش هایی از شبکه های برون مرزی پرس تی وی و هیسپان تی وی امکانات لازم برای تهیه گزارش های پاییزی از طبیعت افسونگر مارندران فراهم شد.

عباس مهدوی افزود:جاذبه های طبیعی و تاریخ شرق مازندران محور گزارش هایی است که مستند سازان این دو شبکه در این هفته به آن خواهند پرداخت.

اخبار مرتبط با این خبر

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

ارسال نظر

جدیدترین خبرها

آپــارات

یادداشت ویژه

گمانه زنی‌های مردمی و کارشناسان در مورد شهردار نوشهر/ بخش اول

شهردار آینده نوشهر کیست؟

بر اساس شنیده‌ها هم اکنون حدود 9 نفر از شهروندان نوشهر به عنوان نامزدهای تصدی این منصب انتخاب شده‌اند که در میان آنها 2 نفر از اقبال مردمی نسبتا بیشتری نیز برخوردار هستند.‏یادداشت/

شاخصه‌های فرمان آتشِ فرمانده کل قوا

‏ آنچه در این نوشتار بدان پرداخته می‌شود شاخص‌های فرمان فکری فرهنگی آتش به اختیارِ فرمانده کل قوا در جبهه نبرد حق علیه اباطیل است که سیبل اصلی در ‏این نبرد همانا ذهن و قلب انسان است.هیئت های نوشهر

بازی های بومی و محلی نوشهر