2003

جانشین رئیس ستاد مدیریت بحران مازندران با تاکید بر کاهش مصرف انرژی در استان، گفت: گاز مشترکان مناطق استان تا عصر امروز وصل می‌شود.

به گزارش نوشهر آنلاین، علی نبییان دقایقی پیش اظهار داشت: با توجه به بحران‌های اخیر در مازندران و طوفان و بارش برف نابه‌هنگام آسیب زیادی به محصولات زراعی در استان وارد شده است.

وی بیان اینکه از 2 میلیون مشترک مازندران گاز حدود 140 هزار مشترک قطع شده بود،  تصریح کرد: گاز شماری از مشترکان وصل شده و تا عصر امروز گاز همه مشترکان مازندران که دچار قطع گاز شده بودند وصل خواهد شد.

نبییان بیان کرد: یکی از محصولات حایز اهمیت که مازندران دومین صادره کننده در این بخش در کشور بوده، مرکبات است که در حال حاضر باغداران به دلیل نابسامانی‌ها در قیمت‌ها و حضور واسطه‌گران با خسارات زیادی مواجه شده‌اند.

وی تاکید کرد: برابر اطلاعاتی که هواشناسی اعلام کرده، بیشترین میزان بارش برف در منطقه آلاشت بوده که ارتفاع برف 152 سانتیمتر بوده است

معاون استاندار مازندران با اشاره به اینکه  در نوشهر میزان بارش در طول یک هفته 280 میلیمتر و در نور میزان بارش برف 30 سانتیمتر بوده است، گفت: در برخی از مناطق آمل و نوشهر قطعی برق گزارش شده که اکیپهای مدیریت بحران و اداره برق منطقه در محل حضور داشته و اقدامات برای وصل جریان برق در حال انجام است.

وی از مسدودی مقطعی محور سوادکوه در نزدیکی گدوک به دلیل پوشش برف خبر داد و گفت: وضعیت جاده‌های اصلی در سوادکوه شمالی باز و تردد نیمه سنگین بوده اما در محورهای بالاتر مانند گدوک راه‌ها مسدود شده است.

نبییان تاکید کرد: راه روستایی لفور سوادکوه مسدود شده و تا بعدازظهر امروز بازگشایی آن به طول می انجامد.

اخبار مرتبط با این خبر

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

ارسال نظر

جدیدترین خبرها

آپــارات

یادداشت ویژه

یادداشت/ مهدی مهرزاد

تحلیلی بر شعار استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی

وظیفه ما در اواخر دهه چهارم انقلاب اسلامی بادید تلاش در راستای استقلال کشور، شناخت ارزش‌های انقلاب اسلامی، اطاعت از ولی‌فقیه و اسلام باشد که به عنوان اصلی‌ترین شاخصه انقلاب اسلامی مطرح بوده، هست و خواهد بود.یادداشت/

پند برجام، حکمتِ هزینه‌هایش

امام علی(ع) در حکمت 196 پند گرانسگی به ما می‌دهد که در قبال هزینه‌هایی که در مسیر انباشت تجربی و عبرت‌آموزی می‌دهیم از پند آن بهره گیریم و ...هیئت های نوشهر

بازی های بومی و محلی نوشهر