2003

جانشین رئیس ستاد مدیریت بحران مازندران با تاکید بر کاهش مصرف انرژی در استان، گفت: گاز مشترکان مناطق استان تا عصر امروز وصل می‌شود.

به گزارش نوشهر آنلاین، علی نبییان دقایقی پیش اظهار داشت: با توجه به بحران‌های اخیر در مازندران و طوفان و بارش برف نابه‌هنگام آسیب زیادی به محصولات زراعی در استان وارد شده است.

وی بیان اینکه از 2 میلیون مشترک مازندران گاز حدود 140 هزار مشترک قطع شده بود،  تصریح کرد: گاز شماری از مشترکان وصل شده و تا عصر امروز گاز همه مشترکان مازندران که دچار قطع گاز شده بودند وصل خواهد شد.

نبییان بیان کرد: یکی از محصولات حایز اهمیت که مازندران دومین صادره کننده در این بخش در کشور بوده، مرکبات است که در حال حاضر باغداران به دلیل نابسامانی‌ها در قیمت‌ها و حضور واسطه‌گران با خسارات زیادی مواجه شده‌اند.

وی تاکید کرد: برابر اطلاعاتی که هواشناسی اعلام کرده، بیشترین میزان بارش برف در منطقه آلاشت بوده که ارتفاع برف 152 سانتیمتر بوده است

معاون استاندار مازندران با اشاره به اینکه  در نوشهر میزان بارش در طول یک هفته 280 میلیمتر و در نور میزان بارش برف 30 سانتیمتر بوده است، گفت: در برخی از مناطق آمل و نوشهر قطعی برق گزارش شده که اکیپهای مدیریت بحران و اداره برق منطقه در محل حضور داشته و اقدامات برای وصل جریان برق در حال انجام است.

وی از مسدودی مقطعی محور سوادکوه در نزدیکی گدوک به دلیل پوشش برف خبر داد و گفت: وضعیت جاده‌های اصلی در سوادکوه شمالی باز و تردد نیمه سنگین بوده اما در محورهای بالاتر مانند گدوک راه‌ها مسدود شده است.

نبییان تاکید کرد: راه روستایی لفور سوادکوه مسدود شده و تا بعدازظهر امروز بازگشایی آن به طول می انجامد.

اخبار مرتبط با این خبر

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

ارسال نظر

جدیدترین خبرها

آپــارات

یادداشت ویژه

اندر احوالات این روزهای انتخاب شهردار نوشهر

شورای شهر، شورای شهرداری نیست ‏

متاسفانه آن اندازه که این روزها از سوی مبلغان، دلواپسان، شهردارسازان و برندسازان، روزمه و عملکرد از کاندیداهای ‏احتمالی مجازی دیدیم و شنیدیم در زمان انتخابات از کاندیداهای شورا که با رأی مردم انتخاب می‌شوند ندیدیم. ‏تابوی ارائه برنامه از سوی نامزدهای شهرداری نوشهر شکست

ارائه عمومی برنامه‌های مدون از سوی نامزدها پیش از ورود به شهرداری به معنای احترام به شهروندان و تاییدی است بر رفتار ‏دلسوزانه مدیرانی که ارتقاء سطح کیفی زندگی شهروندان را بر تصدی مناصب شهری ارجح می‌دانند.‏هیئت های نوشهر

بازی های بومی و محلی نوشهر