2003

فرمانده انتظامی مازندران از کشف ۳۸ میلیارد ریالی کالای قاچاق در آبان ماه سال جاری در سطح استان خبر داد.

به گزارش نوشهر آنلاین، سردار سید محمود میرفیضی اظهار داشت: در راستای مقابله بی امان با قاچاق کالا و ارز در استان و در جهت تحقق شعار اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل و حمایت از تولیدات داخلی، این فرماندهی با استفاده از همه ظرفیت‌ها و امکانات، طرح‌های مقابله با قاچاق کالا و ارز را در دستور کار قرار داده است.

وی تصریح کرد: طرح سراسری مبارزه با قاچاق کالا وارز با اولویت کالاهای گمرکی، دخانی، ترانزیتی و فرآورده های شیلاتی، کالاهای تعزیراتی با هدف ناامن ساختن بستر ارتکاب جرم در آبان ماه سال جاری در سطح استان به مرحله اجر درآمد.

فرمانده انتظامی مازندران خاطر نشان کرد: ماموران پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز این فرماندهی با حساسیت، پیگیری و رصد قاچاقچیان و در راستای ماموریتهای محوله، با اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی، انبارها و محل دپو کالای قاچاق را شناسایی کردند.

دستگیری سارقان به عنف در تنکابن

فرمانده انتظامی تنکابن، از شناسایی و دستگیری چهار متهم به سرقت عنف از یک تبعه عراقی و کشف اموال مسروقه خبر داد.

سرهنگ رامین شمس افزود: در پی وقوع سرقت و زورگیری از یک تبعه خارجی از اتباع کشور عراق در اول آذرماه در کمربندی شهرستان تنکابن، موضوع به طور ویژه در دستور کار ماموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت.

وی تصریح کرد: ماموران با انجام تحقیقات از مالباخته دریافتند، این فرد که قصد سفر به تهران از رامسر را داشت، از سوی افرادی پس از انتقال از شهرستان رامسر به تنکابن در کمربندی این شهر مورد سرقت و زورگیری قرار گرفت.

مرگ مرد 53 ساله در بابلسر

بر اثر اتصال بخاری برقی در بابلسر، منزلی در این شهرستان دچار آتش سوزی شد و مرد 53 ساله ای به علت خفگی و سوختگی شدید جان باخت.

در پی کسب خبری از مرکز فوریت‌های پلیسی 110 شهرستان بابلسر مبنی بر وقوع آتش سوزی در منزلی در یکی از خیابان‌های شهر، ماموران انتظامی شهرستان سریعاً به محل حادثه عزیمت کردند.

ماموران با حضور در محل حادثه در بررسی‌های اولیه دریافتند، منزلی فردی به نام حسین‌علی – ر 53 ساله به علت اتصال بخاری برقی دچار حریق شد.

کشف تریاک از عامل افیونی در ساری

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر مازندران از شناسایی و دستگیری متهم به تهیه و توزیع موادمخدر و کشف پنج کیلو تریاک خبر داد.

سرهنگ علیرضا ثقفی افزود: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت فردی در امر تهیه توزیع و توزیع موادمخدر در سطح شهر ساری، موضوع در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان قرار گرفت.

وی تصریح کرد: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی با شناسایی متهم به موادمخدر این فرد را در اقدامی غافلگیرانه دستگیر کردند.

دستگیری شرور سابقه دار در  ساری

فرمانده انتظامی ساری، از شناسایی و دستگیری اراذل و اوباش سابقه دار خبر داد.

سرهنگ زیدالله کاظمی افزود: در پی شکایت احدی از شهروندان مبنی بر ایجاد مزاحمت از سوی فردی شرور و سابقه دار، موضوع در دستور کار ماموران یگان امداد این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با شناسایی مخفیگاه متهم این فرد را مورد تعقیب ومراقبت قرار دادند و در عملیاتی غافلگیرانه این فرد را دستگیر کردند.

اخبار مرتبط با این خبر

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

ارسال نظر

جدیدترین خبرها

آپــارات

نماهنگ اختاپوس صهیونیسم + دانلود

همزمان با فرا رسیدن آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز جهانی قدس، پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری leader.ir ، نماهنگ "اختاپوس صهیونیسم" با محوریت "دشمن شناسی در دنیای اسلام" را منتشر کرد.

یادداشت ویژه

یادداشت/

حمله موشکی سپاه پاسداران به دیرالزور، دفاعی مشروع با پیامدهای ژئو استراتژیک

یک کارشناس رسانه در یادداشتی تاکید کرد: برخلاف برخی از کشورهای منطقه که با قراردادهای میلیاردی خرید سلاح و تجهیزات به دنبال امنیت اجاره‌ای هستند، قدرت دفاعی جمهوری اسلامی ایران کاملا درون زا و در جهت صلح و امنیت پایدار است، لذا جمهوری اسلامی ایران به عنوان قدرت برتر منطقه به شمار می‌رود.علی (ع) و نگرانی دشمنان از فرهنگ تشیع

همزمان با سالگرد شهادت امیر مومنان حضرت علی‌بن ابیطالب(ع) ما هر سال به عزای او می‌نشینیم البته می‌دانیم که در چند سال اخیر انتشار ویژگی‌های شخصیت امام علی(ع) در رسانه‌ها و فضای مجازی، موجب گرایش بسیاری از فرزانگان جهان، به تشیع علوی شده است.هیئت های نوشهر

بازی های بومی و محلی نوشهر