2003

همزمان با سالروز رحلت پیامبر مهربانی و رستگاری حضرت محمد (ص) و شهادت کریم اهل‌بیت امام حسن(ع)، تجمع بزرگ لبیک یا رسول‌الله (ص) در امامزادگان و بقاع متبرکه استان برگزار شد.

به گزارش نوشهر آنلاین، حجت‌الاسلام مسعود قربانی از برگزاری تجمع لبیک یا رسول‌الله (ص) در امامزادگان استان خبر داد و اظهار داشت: این همایش همزمان با سالروز رحلت پیامبر مهربانی و رستگاری حضرت محمد(ص) و شهادت کریم اهل‌بیت امام حسن(ع) آغاز شد.

معاون فرهنگی اجتماعی اداره‌کل اوقاف مازندران افزود: این تجمع بزرگ با حضور هیئت‌های مذهبی و مردم مصادف با 28 صفر  و دهه وقف در حرم امامزادگان سراسر استان آغاز شد. مراسم استانی این تجمع در امامزاده ابراهیم (ع) شهرستان بابلسر همراه با پخش زنده از سیمای مرکز استان و با حضور پرشور مردم بر گزار می‌شود.

قربانی گفت: مردم ولایی استان در رثای رحلت ملکوتی پیامبر اسلام(ص) و شهادت کریم اهل بیت (ع) عزاداری می‌کنند.

اخبار مرتبط با این خبر

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

ارسال نظر

جدیدترین خبرها

آپــارات

یادداشت ویژه

یادداشت/ مهدی مهرزاد

تحلیلی بر شعار استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی

وظیفه ما در اواخر دهه چهارم انقلاب اسلامی بادید تلاش در راستای استقلال کشور، شناخت ارزش‌های انقلاب اسلامی، اطاعت از ولی‌فقیه و اسلام باشد که به عنوان اصلی‌ترین شاخصه انقلاب اسلامی مطرح بوده، هست و خواهد بود.یادداشت/

پند برجام، حکمتِ هزینه‌هایش

امام علی(ع) در حکمت 196 پند گرانسگی به ما می‌دهد که در قبال هزینه‌هایی که در مسیر انباشت تجربی و عبرت‌آموزی می‌دهیم از پند آن بهره گیریم و ...هیئت های نوشهر

بازی های بومی و محلی نوشهر