2003

همزمان با سالروز رحلت پیامبر مهربانی و رستگاری حضرت محمد (ص) و شهادت کریم اهل‌بیت امام حسن(ع)، تجمع بزرگ لبیک یا رسول‌الله (ص) در امامزادگان و بقاع متبرکه استان برگزار شد.

به گزارش نوشهر آنلاین، حجت‌الاسلام مسعود قربانی از برگزاری تجمع لبیک یا رسول‌الله (ص) در امامزادگان استان خبر داد و اظهار داشت: این همایش همزمان با سالروز رحلت پیامبر مهربانی و رستگاری حضرت محمد(ص) و شهادت کریم اهل‌بیت امام حسن(ع) آغاز شد.

معاون فرهنگی اجتماعی اداره‌کل اوقاف مازندران افزود: این تجمع بزرگ با حضور هیئت‌های مذهبی و مردم مصادف با 28 صفر  و دهه وقف در حرم امامزادگان سراسر استان آغاز شد. مراسم استانی این تجمع در امامزاده ابراهیم (ع) شهرستان بابلسر همراه با پخش زنده از سیمای مرکز استان و با حضور پرشور مردم بر گزار می‌شود.

قربانی گفت: مردم ولایی استان در رثای رحلت ملکوتی پیامبر اسلام(ص) و شهادت کریم اهل بیت (ع) عزاداری می‌کنند.

اخبار مرتبط با این خبر

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

ارسال نظر

جدیدترین خبرها

آپــارات

یادداشت ویژه

یادداشت/

حمله موشکی سپاه پاسداران به دیرالزور، دفاعی مشروع با پیامدهای ژئو استراتژیک

یک کارشناس رسانه در یادداشتی تاکید کرد: برخلاف برخی از کشورهای منطقه که با قراردادهای میلیاردی خرید سلاح و تجهیزات به دنبال امنیت اجاره‌ای هستند، قدرت دفاعی جمهوری اسلامی ایران کاملا درون زا و در جهت صلح و امنیت پایدار است، لذا جمهوری اسلامی ایران به عنوان قدرت برتر منطقه به شمار می‌رود.علی (ع) و نگرانی دشمنان از فرهنگ تشیع

همزمان با سالگرد شهادت امیر مومنان حضرت علی‌بن ابیطالب(ع) ما هر سال به عزای او می‌نشینیم البته می‌دانیم که در چند سال اخیر انتشار ویژگی‌های شخصیت امام علی(ع) در رسانه‌ها و فضای مجازی، موجب گرایش بسیاری از فرزانگان جهان، به تشیع علوی شده است.هیئت های نوشهر

بازی های بومی و محلی نوشهر