2003

همزمان با سالروز رحلت پیامبر مهربانی و رستگاری حضرت محمد (ص) و شهادت کریم اهل‌بیت امام حسن(ع)، تجمع بزرگ لبیک یا رسول‌الله (ص) در امامزادگان و بقاع متبرکه استان برگزار شد.

به گزارش نوشهر آنلاین، حجت‌الاسلام مسعود قربانی از برگزاری تجمع لبیک یا رسول‌الله (ص) در امامزادگان استان خبر داد و اظهار داشت: این همایش همزمان با سالروز رحلت پیامبر مهربانی و رستگاری حضرت محمد(ص) و شهادت کریم اهل‌بیت امام حسن(ع) آغاز شد.

معاون فرهنگی اجتماعی اداره‌کل اوقاف مازندران افزود: این تجمع بزرگ با حضور هیئت‌های مذهبی و مردم مصادف با 28 صفر  و دهه وقف در حرم امامزادگان سراسر استان آغاز شد. مراسم استانی این تجمع در امامزاده ابراهیم (ع) شهرستان بابلسر همراه با پخش زنده از سیمای مرکز استان و با حضور پرشور مردم بر گزار می‌شود.

قربانی گفت: مردم ولایی استان در رثای رحلت ملکوتی پیامبر اسلام(ص) و شهادت کریم اهل بیت (ع) عزاداری می‌کنند.

اخبار مرتبط با این خبر

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

ارسال نظر

جدیدترین خبرها

آپــارات

یادداشت ویژه

اندر احوالات این روزهای انتخاب شهردار نوشهر

شورای شهر، شورای شهرداری نیست ‏

متاسفانه آن اندازه که این روزها از سوی مبلغان، دلواپسان، شهردارسازان و برندسازان، روزمه و عملکرد از کاندیداهای ‏احتمالی مجازی دیدیم و شنیدیم در زمان انتخابات از کاندیداهای شورا که با رأی مردم انتخاب می‌شوند ندیدیم. ‏تابوی ارائه برنامه از سوی نامزدهای شهرداری نوشهر شکست

ارائه عمومی برنامه‌های مدون از سوی نامزدها پیش از ورود به شهرداری به معنای احترام به شهروندان و تاییدی است بر رفتار ‏دلسوزانه مدیرانی که ارتقاء سطح کیفی زندگی شهروندان را بر تصدی مناصب شهری ارجح می‌دانند.‏هیئت های نوشهر

بازی های بومی و محلی نوشهر