2003
مدیرکل هواشناسی مازندران هشدار داد

کاهش محسوس دما و وقوع بارش‌های سیلابی در مازندران

مدیرکل هواشناسی مازندران با اشاره به کاهش محسوس دما از امروز نسبت به وقوع بارش‌های سیلابی در استان هشدار داد.

به گزارش نوشهر آنلاین، سید محمدرضا رضوی اظهار داشت: طبق بررسی نقشه‌های بررسی شده روزهای گذشته شاهد افرایش دما بودیم اما از شب گذشته هوای استان شاهد کاهش دما است.

وی افزو د: از روز گذشته با تغییر جهت جریانات و شمالی شدن آن به طور نسبی دمای هوا کاهش پیدا کرده است.

مدیرکل هواشناسی مازندران گفت: کاهش دما در ارتفاعات همراه با بارش برف بوده که مردم و مسافران از عبور و مرور و سفر غیرضروری به این مناطق جلوگیری کنند و درصورت تردد تجهیزات مورد نیاز به همراه داشته باشند.

رضوی گفت: از روز چهارشنبه هوای استان صاف و سامانه بارش زا از استان خارج می‌شود.

اخبار مرتبط با این خبر

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

ارسال نظر

جدیدترین خبرها

آپــارات

نماهنگ اختاپوس صهیونیسم + دانلود

همزمان با فرا رسیدن آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز جهانی قدس، پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری leader.ir ، نماهنگ "اختاپوس صهیونیسم" با محوریت "دشمن شناسی در دنیای اسلام" را منتشر کرد.

یادداشت ویژه

یادداشت/

حمله موشکی سپاه پاسداران به دیرالزور، دفاعی مشروع با پیامدهای ژئو استراتژیک

یک کارشناس رسانه در یادداشتی تاکید کرد: برخلاف برخی از کشورهای منطقه که با قراردادهای میلیاردی خرید سلاح و تجهیزات به دنبال امنیت اجاره‌ای هستند، قدرت دفاعی جمهوری اسلامی ایران کاملا درون زا و در جهت صلح و امنیت پایدار است، لذا جمهوری اسلامی ایران به عنوان قدرت برتر منطقه به شمار می‌رود.علی (ع) و نگرانی دشمنان از فرهنگ تشیع

همزمان با سالگرد شهادت امیر مومنان حضرت علی‌بن ابیطالب(ع) ما هر سال به عزای او می‌نشینیم البته می‌دانیم که در چند سال اخیر انتشار ویژگی‌های شخصیت امام علی(ع) در رسانه‌ها و فضای مجازی، موجب گرایش بسیاری از فرزانگان جهان، به تشیع علوی شده است.هیئت های نوشهر

بازی های بومی و محلی نوشهر