2003

صنعتگر نوشهری از نامناسب‌بودن فضای کار در شهرک صنعتی هلستان نوشهر ابراز گله کرد و گفت: به دلیل اینکه بومی این منطقه نبودم و عدم شناخت از این حرفه، این کار مورد استقبال و حمایت مردم این منطقه قرار نگرفت.

به گزارش نوشهرآنلاین، طیبه فخیمی متولد ۱۳۵۴ از تهران و کارشناس هنرهای تجسمی با تخصص گرافیک در معماری است. به گفته خودش ذاتاً از کودکی به کار شیشه و نمادهای آب، رنگ‌های سبز و آبی و نور علاقه فراوانی داشت.

پایگاه خبری نوشهرآنلاین گفت‌وگویی با این صنعتگر داشته که در ادامه می‌آید:

فخیمی با بیان اینکه 14 سال است که مشغول کار شیشه است، اظهارکرد: در تهران مدیر سایت گرافیک بودم و بعدها که به شمال آمدم مدتی را در سلمان‌شهر بودم و اکنون در نوشهر مشغول به فعالیت هستم.

وی محصولات شرکت شیشه و هنر مهر را ظروف اردورخوری، دیوارکوب، لوح تقدیر، کاشی شیشه‌ای، لوستر، آباژور، نورگیر، کف‌های شیشه‌ای، پارتیشن، روشویی و قاب آینه نام برد.

این هنرمند بیان کرد: شرکت شیشه و هنر مهر در تلاش است تا باهمکاری بی‌وقفه متخصصان کارآمد خود در جهت استفاده بهینه از شیشه در طراحی و اجرای پوسته خارجی و داخلی ساختمان‌های مسکونی، تفریحی، صنعتی تجاری و ۰۰۰ گامی نو و موثر بردارد.

وی با اشاره به اینکه این شرکت با تحقیقات گسترده توانسته به موفقیت‌هایی ارزشمند در این صنعت دست یابد، ادامه داد: امروز نیز این شرکت با بهینه‌ترین و جدیدترین نوآوری‌های صنعت شیشه در دنیا آماده ارائه خدمات به مشتریان خود در زمینه معماری شیشه است.

فخیمی افزود: شرکت شیشه و هنر مهر در زمینه تولید شیشه به‌صورت جام در جهت کاربرد درب، پنجره، سقف کاذب، پارتیشن، کاشی شیشه‌ای یکی از برترین تکنولوژی‌های روز را در اختیار داشته و با ابزارآلات و تجهیزات موجود امکان تولید شیشه به‌طور جام و برجسته از ضخامت ۴ میلی‌متر الی ۲۰ میلی‌متر دارد.

وی خاطرنشان کرد: این موفقیت را مدیون تلاش‌های متخصصان و مایه مباهات خود در صنعت کشورمان می‌دانیم و این شرکت کالای خود را به بالاترین کیفیت و قیمت مناسب ارایه می‌نماید.

این هنرمند نوشهری با بیان اینکه اساس این کار ترکیب هنر و صنعت است، تصریح کرد: در کارگاه ما از کاشی‌های ۱*۱ گرفته تا ابعاد ۱۲۰* ۲۷۰ در رنگ‌ها، شکل‌ها و قالب‌های متنوع طراحی و اجرا می‌شود.

وی همچنین از نامناسب‌بودن فضای کار در شهرک صنعتی هلستان نوشهر ابراز گله کرد و گفت: به دلیل اینکه بومی این منطقه نبودم و عدم شناخت از این حرفه، این کار مورد استقبال و حمایت مردم این منطقه قرار نگرفت.

فخیمی در پایان یادآور شد: به سبب بومی‌نبودن گاهاً شاهد برخوردهای نادرستی از برخی از اهالی بودم و به دلیل نامناسب‌بودن فضای کار در شهرک صنعتی عملاً در نوشهر متوقف و شرایط تولید انبوه فراهم نیست.

اخبار مرتبط با این خبر

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

ارسال نظر

جدیدترین خبرها

آپــارات

یادداشت ویژه

انتخابات شوراها در نوشهر چه گذشت؟

تبلیغات ناعادلانه و رأی‌های ناپاک شهر نوشهر

در این انتخابات این دوره شورای شهر در نوشهر، با خرید آرا، زنگ خطر جدی برای دوره بعد به صدا در آمد تا جایی که معدود ‏کاندیداها اعتراف کردند که ای کاش جای ناهار و شام‌دهی، هزینه خرید آرا می‌کردیم‌. ‏یادداشت/

شهروند دانا

شهروند دانا می‌داند که چگونه باید تصمیم بگیرد و در چه جهتی عمل کند. با این توصیف وقت انتخابات که فرا می‌رسد نه به «احزاب»‌، نه «گروه‌ها» و نه حتی به «چلوکباب» رأی می‌دهد! که رأی او رأی به فکر و برنامه است.هیئت های نوشهر

بازی های بومی و محلی نوشهر