2003

وزیر خارجه ترکیه از برگزاری نشست سه جانبه با ایران و روسیه در مسکو با هدف توافق برای آتش‌بس در سوریه خبر داد.

 به گزارش نوشهر آنلاین،وزیر خارجه ترکیه از برگزاری نشست سه جانبه با ایران و روسیه در مسکو با هدف توافق برای آتش‌بس در سوریه خبر داد.

 «مولود چاووش‌اوغلو» وزیر خارجه ترکیه اعلام کرد در تاریخ 7 دی ماه (27 دسامبر) با ایران و روسیه نشست سه جانبه‌ای را برای بررسی وضعیت حلب و برقراری آتش‌بس در سوریه برگزار خواهند کرد.

وزیر خارجه ترکیه با بیان اینکه این نشست قرار است در مسکو برگزار شود، خواستار توقف درگیری‌ها از سوی طرفین درگیر در حلب و یافتن راه حل سیاسی برای پایان دادن به بحران سوریه شده است.

چاووش‌اوغلو درباره عملیات تجاوزکارانه «سپر فرات» در شمال سوریه نیز گفت بعد از تصرف «الباب» برای کمک به معارضان و تروریست‌های ارتش آزاد به «منبج» خواهند رفت.

وی همچنین ادعا کرد عامل انفجار هفته گذشته در ورزشگاه جدید التاسیس باشگاه «بشیکتاش» در استانبول، از سوریه به ترکیه آمده بود.

اخبار مرتبط با این خبر

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

ارسال نظر

جدیدترین خبرها

آپــارات

یادداشت ویژه

انتخابات شوراها در نوشهر چه گذشت؟

تبلیغات ناعادلانه و رأی‌های ناپاک شهر نوشهر

در این انتخابات این دوره شورای شهر در نوشهر، با خرید آرا، زنگ خطر جدی برای دوره بعد به صدا در آمد تا جایی که معدود ‏کاندیداها اعتراف کردند که ای کاش جای ناهار و شام‌دهی، هزینه خرید آرا می‌کردیم‌. ‏یادداشت/

شهروند دانا

شهروند دانا می‌داند که چگونه باید تصمیم بگیرد و در چه جهتی عمل کند. با این توصیف وقت انتخابات که فرا می‌رسد نه به «احزاب»‌، نه «گروه‌ها» و نه حتی به «چلوکباب» رأی می‌دهد! که رأی او رأی به فکر و برنامه است.هیئت های نوشهر

بازی های بومی و محلی نوشهر