2003

وزیر خارجه ترکیه از برگزاری نشست سه جانبه با ایران و روسیه در مسکو با هدف توافق برای آتش‌بس در سوریه خبر داد.

 به گزارش نوشهر آنلاین،وزیر خارجه ترکیه از برگزاری نشست سه جانبه با ایران و روسیه در مسکو با هدف توافق برای آتش‌بس در سوریه خبر داد.

 «مولود چاووش‌اوغلو» وزیر خارجه ترکیه اعلام کرد در تاریخ 7 دی ماه (27 دسامبر) با ایران و روسیه نشست سه جانبه‌ای را برای بررسی وضعیت حلب و برقراری آتش‌بس در سوریه برگزار خواهند کرد.

وزیر خارجه ترکیه با بیان اینکه این نشست قرار است در مسکو برگزار شود، خواستار توقف درگیری‌ها از سوی طرفین درگیر در حلب و یافتن راه حل سیاسی برای پایان دادن به بحران سوریه شده است.

چاووش‌اوغلو درباره عملیات تجاوزکارانه «سپر فرات» در شمال سوریه نیز گفت بعد از تصرف «الباب» برای کمک به معارضان و تروریست‌های ارتش آزاد به «منبج» خواهند رفت.

وی همچنین ادعا کرد عامل انفجار هفته گذشته در ورزشگاه جدید التاسیس باشگاه «بشیکتاش» در استانبول، از سوریه به ترکیه آمده بود.

اخبار مرتبط با این خبر

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

ارسال نظر

جدیدترین خبرها

آپــارات

یادداشت ویژه

گمانه زنی‌های مردمی و کارشناسان در مورد شهردار نوشهر/ بخش اول

شهردار آینده نوشهر کیست؟

بر اساس شنیده‌ها هم اکنون حدود 9 نفر از شهروندان نوشهر به عنوان نامزدهای تصدی این منصب انتخاب شده‌اند که در میان آنها 2 نفر از اقبال مردمی نسبتا بیشتری نیز برخوردار هستند.‏یادداشت/

شاخصه‌های فرمان آتشِ فرمانده کل قوا

‏ آنچه در این نوشتار بدان پرداخته می‌شود شاخص‌های فرمان فکری فرهنگی آتش به اختیارِ فرمانده کل قوا در جبهه نبرد حق علیه اباطیل است که سیبل اصلی در ‏این نبرد همانا ذهن و قلب انسان است.هیئت های نوشهر

بازی های بومی و محلی نوشهر