2003

وزیر خارجه ترکیه از برگزاری نشست سه جانبه با ایران و روسیه در مسکو با هدف توافق برای آتش‌بس در سوریه خبر داد.

 به گزارش نوشهر آنلاین،وزیر خارجه ترکیه از برگزاری نشست سه جانبه با ایران و روسیه در مسکو با هدف توافق برای آتش‌بس در سوریه خبر داد.

 «مولود چاووش‌اوغلو» وزیر خارجه ترکیه اعلام کرد در تاریخ 7 دی ماه (27 دسامبر) با ایران و روسیه نشست سه جانبه‌ای را برای بررسی وضعیت حلب و برقراری آتش‌بس در سوریه برگزار خواهند کرد.

وزیر خارجه ترکیه با بیان اینکه این نشست قرار است در مسکو برگزار شود، خواستار توقف درگیری‌ها از سوی طرفین درگیر در حلب و یافتن راه حل سیاسی برای پایان دادن به بحران سوریه شده است.

چاووش‌اوغلو درباره عملیات تجاوزکارانه «سپر فرات» در شمال سوریه نیز گفت بعد از تصرف «الباب» برای کمک به معارضان و تروریست‌های ارتش آزاد به «منبج» خواهند رفت.

وی همچنین ادعا کرد عامل انفجار هفته گذشته در ورزشگاه جدید التاسیس باشگاه «بشیکتاش» در استانبول، از سوریه به ترکیه آمده بود.

اخبار مرتبط با این خبر

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

ارسال نظر

جدیدترین خبرها

آپــارات

یادداشت ویژه

یادداشت/ مهدی مهرزاد

تحلیلی بر شعار استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی

وظیفه ما در اواخر دهه چهارم انقلاب اسلامی بادید تلاش در راستای استقلال کشور، شناخت ارزش‌های انقلاب اسلامی، اطاعت از ولی‌فقیه و اسلام باشد که به عنوان اصلی‌ترین شاخصه انقلاب اسلامی مطرح بوده، هست و خواهد بود.یادداشت/

پند برجام، حکمتِ هزینه‌هایش

امام علی(ع) در حکمت 196 پند گرانسگی به ما می‌دهد که در قبال هزینه‌هایی که در مسیر انباشت تجربی و عبرت‌آموزی می‌دهیم از پند آن بهره گیریم و ...هیئت های نوشهر

بازی های بومی و محلی نوشهر