2003
مجری طرح محله‌ای ترویج حیا و پوشش اسلامی دارالسلام خبر داد

افتتاح نمایشگاه قرآنی عفاف و حجاب در نوشهر

مجری طرح محله‌ای ترویج حیا و پوشش اسلامی دارالسلام از افتتاح نمایشگاه قرآنی عفاف و حجاب در این شهرستان از فردا 28 آذرماه تا پایان سال جاری خبر داد.

به گزارش نوشهرآنلاین، فاطمه معصوم‌پناه در گفت‌وگو با خبرنگار ما با اشاره به اینکه کانون فرهنگی- هنری طهورا مجری طرح محله‌ای ترویج حیا و پوشش اسلامی در نوشهر است، اظهار کرد: این طرح برای اولین‌بار در کشور با همکاری پایگاه‌های مقاومت بسیج خواهران و ستادهای امر به معروف و نهی از منکر نوشهر انجام می‌شود.

وی هدف از برگزاری این نمایشگاه را لبیک به منویات مقام معظم رهبری در خصوص حفظ ارزش‌ها و مقابله با بی‌عفتی در جامعه اسلامی بیان کرد.

مسئول کانون فرهنگی، هنری طهورا با بیان اینکه برگزاری نمایشگاه قرآنی در راستای حفظ ارزش‌های اسلامی است، افزود: این نمایشگاه قرآنی در خصوص حفظ حیا و پوشش اسلامی فردا ساعت 10 صبح در مکان نمایشگاه واقع در محوطه‌ی مسجد جامع نوشهر افتتاح می‌شود.

وی تصریح کرد: غرفه نمایشگاه قرآنی در مورد حیا و عفاف و پاسخ به سوالات شرعی و اعتقادی از ساعات 15 الی 17 هر روز برپا می‌باشد.

معصوم‌پناه خاطرنشان کرد: در غرفه مشاوره نیز از کارشناسان دینی و خانوادگی و آسیب‌های اجتماعی استفاده می‌شود.

وی در پایان ضمن دعوت از علاقمندان  برای شرکت در مراسم افتتاحیه، گفت: مابقی غرفه‌ها شامل فروش محصولات حجاب و عفاف و هنرهای دستی بانوان، چادردوزی صلواتی، فروش کتاب و محصولات فرهنگی، کتاب بخون جایزه ببر و غرفه تبلیغات است.

اخبار مرتبط با این خبر

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

ارسال نظر

جدیدترین خبرها

آپــارات

یادداشت ویژه

یادداشت/

شهروند دانا

شهروند دانا می‌داند که چگونه باید تصمیم بگیرد و در چه جهتی عمل کند. با این توصیف وقت انتخابات که فرا می‌رسد نه به «احزاب»‌، نه «گروه‌ها» و نه حتی به «چلوکباب» رأی می‌دهد! که رأی او رأی به فکر و برنامه است.یادداشت/

شوراها تبلور جمهوریت نظام

شوراها و شهرداران از هر جریان فکری که باشند، موظفند در راستای نیازهای شش‌گانه‌ای که قانون بدان اشاره کرده است، نیازسنجی، برنامه‌ریزی و اقدام نمایند.هیئت های نوشهر

بازی های بومی و محلی نوشهر