2003

فرمانده سپاه نوشهر گفت: دشمنان امروز اسلام‌های انحرافی را در کشورهای مختلف در مقابل اسلام ناب قرار دادند و با راه‌اندازی جنگ‌های نیابتی برای متوقف‌کردن حرکت عظیم اسلامی تلاش می‌کنند.

به گزارش نوشهرآنلاین، مرتضی رمضانی در یادواره شهدای گرانقدر روستاهای انارور و سنگسرا بخش مرکزی نوشهر با اشاره به اینکه مجالس شهدا تلنگر و هشداری همه است، اظهار کرد: باید تفکر کنیم که شهدا برای چه به شهادت رسیدند و چه مسیر حقی را انتخاب کردند.

وی ارزش شهادت و فداکاری شهیدان را به عنوان بالاترین ارزش‌ها نام برد و افزود: گذر زمان همه چیز را کهنه می‌کند مگر خون شهدا را که روزبه روز اثربخش‌تر و برجسته‌تر می‌شود.

فرمانده سپاه ناحیه نوشهرخاطرنشان کرد: همه شهدا ارزشمندند، اما شهدای دوران انقلاب اسلامی، جنگ تحمیلی و مدافعان حرم به واسطه‌ی اینکه اسلام را در زمان خطر یاری کردند، از تمامی شهدای طول تاریخ ذی‌قیمت‌تر هستند.

وی ادامه داد: شهدای انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی در زمانی که وحشی‌صفتان و دنیاطلبان تاریخ با تمام توان در مقابل اسلام ایستادند تا اسلام ناب محمدی را نابود کنند جانفشانی کردند.

رمضانی تصریح کرد: استکبار جهانی در کشور ما هر اقدامی انجام داد تا اسلام زنده نماند چراکه اسلام در مقابل همه جریان‌های فساد ایستاده بود و جلوی زورگویی استکبار به ملت‌ها را گرفته بود اما ملت ایران با دست خالی، ایمان قوی، با اتکا به خدا و با رهبری روحانی واجدالشرایط در مقابل همه دنیا ایستادگی کرد تا به پیروزی رسید.

وی بیان کرد: شهدا در اوج قُربت اسلام به کمک اسلام شتافتند و اسلام را در دنیا سربلند کردند و امروز به برکت خون این شهدا پرچم اسلام در حیات خلوت استکبار جهانی برافراشته شده است.

فرمانده سپاه ناحیه نوشهر همچنین با بیان اینکه به گفته قرآن فقط 2 گروه حق و باطل وجود دارد، گفت: کسانی که در انقلاب اسلامی و دوران جنگ تحمیلی با امام همراهی کردند در جبهه انقلاب بودند و عده‌ی دیگر ضد انقلاب بودند چیزی به عنوان بی‌تفاوت نسبت به انقلاب نداریم و آن‌ها هم در جبهه باطل هستند.

وی با اشاره به اینکه اکنون نیز این گروه‌ تماشاچی و بی‌تفاوت می‌گویند چرا جوانان ما برای دفاع از حرم باید به سوریه و عراق بروند، ادامه داد: در فتنه 88 هم عده‌ای به عنوان پیاده نظام استکبار جهانی، شعار "نه غزه، نه لبنان، جانم فدای ایران" سر می‌دادند و می‌خواستند مقابل ارزش‌های انقلاب و مسیر و راه شهدا بیاستند.

رمضانی تاکید کرد: اگر امروز شهر حلب آزاد شد به واسطه تفکر دین و مردم‌محور بود که در مقابل تفکر مادی و تجهیزات‌محور پیروز شد و تفکر اسلام ناب به نتیجه رسید.

وی خاطرنشان کرد: اگر اخلاص باشد قطعاً پیروزی‌ها به دست خواهد آمد، امام وعده الهی را باور داشتند و در مسیر حرکت، حتی با وجودی که فرزند برومند خود را از دست داد اما ازپای ننشت و برای ادای تکلیف الهی ‌جنگید.

فرمانده سپاه ناحیه نوشهر آرامش و امنیت امروز کشور را به سبب ایثارگری‌های شهدا عنوان کرد و گفت: دشمنان امروز اسلام‌های انحرافی را در کشورهای مختلف در مقابل اسلام ناب قرار دادند و با راه‌اندازی جنگ‌های نیابتی برای متوقف‌کردن حرکت عظیم اسلامی تلاش می‌کند.  

وی عنوان کرد: دشمن در مقیاس مادی بسیار قوی اما در مقیاس معنویت در ضعف شدید قرار دارد و این را ملت ما متوجه شد و امام را به خوبی همراهی کرد.

رمضانی تاکید کرد: با وجودی که امروز دشمن تمام امکانات خود را برای نابودی انقلاب اسلامی بسیج کرده، عده‌ای معتقدند که باید برای آسایش خود دست به دشمن بدهیم که این تفکری غلط است.

وی با اشاره به اینکه شهدا بصیرت را به همه یاد دادند، اضافه کرد: همه مسئولین و کسانی که با رأی مردم در این نظام مشغول خدمت هستند باید وصیت‌نامه امام را بارها بخوانند و این بصیرت را حفظ کنند.

فرمانده سپاه ناحیه نوشهر در پایان با بیان اینکه امام راحل دشمن‌شناس خوبی بود، گفت: شهدا در دانشگاه خوبی درس خواندند و از هر فتنه‌گری حمایت نکردند و در مقابل ظلم ایستادگی کردند.

اخبار مرتبط با این خبر

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

ارسال نظر

جدیدترین خبرها

آپــارات

یادداشت ویژه

گمانه زنی‌های مردمی و کارشناسان در مورد شهردار نوشهر/ بخش اول

شهردار آینده نوشهر کیست؟

بر اساس شنیده‌ها هم اکنون حدود 9 نفر از شهروندان نوشهر به عنوان نامزدهای تصدی این منصب انتخاب شده‌اند که در میان آنها 2 نفر از اقبال مردمی نسبتا بیشتری نیز برخوردار هستند.‏یادداشت/

شاخصه‌های فرمان آتشِ فرمانده کل قوا

‏ آنچه در این نوشتار بدان پرداخته می‌شود شاخص‌های فرمان فکری فرهنگی آتش به اختیارِ فرمانده کل قوا در جبهه نبرد حق علیه اباطیل است که سیبل اصلی در ‏این نبرد همانا ذهن و قلب انسان است.هیئت های نوشهر

بازی های بومی و محلی نوشهر