2003

بازیگر «یتیم خانه ایران» گفت: برای مردم ایران ساخته شده و خوشحالم که با استقبال روبه رو شده است، اما به شدت از کم‌کاری افرادی که می توانند اکران بهتری برای این فیلم فاخر رقم بزنند، ناراحتم.

به گزارش نوشهر آلاین،بازیگر «یتیم خانه ایران» گفت: برای مردم ایران ساخته شده و خوشحالم که با استقبال روبه رو شده است، اما به شدت از کم‌کاری افرادی که می توانند اکران بهتری برای این فیلم فاخر رقم بزنند، ناراحتم.
علیرام نورایی درباره فعالیت های اخیر خود گفت: در حال حاضر مشغول کار در یک فیلم سینمایی هستم که نمی توانم اشاره ای به جزییات آن کنم اما درباره فعالیت های دیگرم باید بگویم که قرار است فصل دوم «آسپرین» ساخته فرهاد نجفی برای شبکه نمایش خانگی ساخته شود و من هم در آن حضور خواهم داشت.

وی افزود: فصل دوم این سریال بهمن ماه کلید می خورد و به مدت ۵ ماه کار ساخت آن طول می کشد و به احتمال زیاد در ۲۰ قسمت به شبکه نمایش خانگی عرضه می شود.

نورایی با اشاره به اینکه این مجموعه در کشورهای خارجی هم جلوی دوربین می‌رود، گفت: بخش هایی از فیلمبرداری این سریال در امارات و بلاروس انجام می شود ولی بخش عمده آن در ایران ضبط می شود و سازندگان اثر به بازبینی لوکیشن‌های آن نیز پرداخته اند.

بازیگر «قلاده های طلا» در پایان با اشاره به فیلم در حال اکران «یتیم خانه ایران» ساخته ابوالقاسم طالبی که وی در آن به ایفای نقش پرداخته است، بیان کرد: این اثر برای مردم ایران ساخته شده و خوشحالم که با استقبال روبه رو شده است، اما به شدت از کم‌کاری افرادی که می توانند اکران بهتری برای این فیلم فاخر رقم بزنند، ناراحتم.

اخبار مرتبط با این خبر

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

ارسال نظر

جدیدترین خبرها

آپــارات

یادداشت ویژه

اندر احوالات این روزهای انتخاب شهردار نوشهر

شورای شهر، شورای شهرداری نیست ‏

متاسفانه آن اندازه که این روزها از سوی مبلغان، دلواپسان، شهردارسازان و برندسازان، روزمه و عملکرد از کاندیداهای ‏احتمالی مجازی دیدیم و شنیدیم در زمان انتخابات از کاندیداهای شورا که با رأی مردم انتخاب می‌شوند ندیدیم. ‏تابوی ارائه برنامه از سوی نامزدهای شهرداری نوشهر شکست

ارائه عمومی برنامه‌های مدون از سوی نامزدها پیش از ورود به شهرداری به معنای احترام به شهروندان و تاییدی است بر رفتار ‏دلسوزانه مدیرانی که ارتقاء سطح کیفی زندگی شهروندان را بر تصدی مناصب شهری ارجح می‌دانند.‏هیئت های نوشهر

بازی های بومی و محلی نوشهر