2003

فرمانده سپاه ناحیه نوشهر با بیان اینکه ملت ایران در 9دی به دشمنان داخلی و خارجی درسی فراموش‌نشدنی دادند، گفت: راه مقابله و عبور از فتنه‌ها پشت سرِ ولایت فقیه‌بودن است.

به گزارش نوشهرآنلاین، مرتضی رمضانی در گفت‌وگو با خبرنگار ما با بیان اینکه با شکل‌گیری انقلاب اسلامی، خط فتنه، نفوذ و مبارزه با نظام اسلامی در پیچیده‌ترین اشکال خود ظهور یافت، اظهار کرد: دشمنان انقلاب اسلامی از همه گزینه‌ها، ظرفیت‌ها و تجارب خود برای مقابله و مهار نظام مردم سالار دینی بهره گرفته بود.

وی با بیان اینکه دشمنان انقلاب اسلامی در گذشته با روش‌های مختلف در برخورد نظام جمهوری اسلامی ایران شکست را تجربه کرده بودند، گفت: دشمنان ایران اسلامی در سال 88، با الگوگیری جنگ‌نرم و تجربه‌ای که در سایر کشورها داشتند انتخابات ایران را هدف قرار دادند.

فرمانده سپاه ناحیه نوشهر ادامه داد: دشمنان در اتاق فکرهای آمریکایی و انگلیسی که به تدریج آشکار شد به این باور رسیدند که باید با استفاده از تجربه و انقلاب‌های رنگی همزمان انتخابات نظام جمهوری اسلامی را از درون بی‌ثبات و فروپاشی کرد.

وی با اشاره به اینکه یکی از افتخارات نظام اسلامی ما خلق حماسه 85درصدی در انتخابات سال 88 بود، افزود: این حماسه بزرگ در هیچ نظام‌ سیاسی جهان وجود ندارد و این حضور 40 میلیونی مردم در انتخابات دهم ریاست جمهوری موقعیت و جایگاه نظام مردم‌سالار دینی را افزایش داد.

رمضانی یادآور شد: دشمن در شرایطی که هیچ خطری انقلاب را تهدید نمی‌کرد و موقعیت نظام استثنایی بود، دروغ و افترا و تهمت در کشور علیه نظام و سلامت انتخابات به راه انداخت و چنان با برنامه وارد میدان شد که برخی خودی‌ها در تحلیل و رفتار دچار مشکل شدند، برخی سکوت کردند و برخی در جبهه دشمن قرار گرفته و نظام را تا لبه پرتگاه به سقوط کشاندند.

وی با بیان اینکه آمریکا به دنبال آن بود تا بتوانند نظام را در درون به چالش بکشد، خاطرنشان کرد: این فرصت را چند کاندیدای شکست‌خورده، گروه‌های سیاسی و غفلت و کوتاهی برخی نخبگان در اختیار آمریکا و دشمنان نظام قرار داد.

فرمانده سپاه ناحیه نوشهر با اشاره به اینکه در فتنه 88 همه اردوگاه باطل علیه جبهه حق با استفاده از همه ظرفیت‌ها و تجارب نظام سلطه و نفاق داخلی لشکرکشی کردند، تاکید کرد: دشمن در سال 88 می‌خواست با اردوکشی خیابانی، محاسبات مسئولان نظام را تغییر دهد.

وی تصریح کرد: جریان فتنه و سلطه در یک جبهه واحد از طریق جنگ رسانه‌ای باورها و اعتقادات مردم را هدف قرار داد و اراده آن‌ها این بود که مردم را در مقابل هم و نظام قرار دهد که با سد مستحکم رهبری الهی نظام حضرت امام خامنه‌ای و بصیرت مردم مواجه شد.

رمضانی با بیان اینکه جریان فتنه به آرامش و امنیت کشور آسیب زد، گفت: آن‌ها ستون وحدت جامعه و ولایت فقیه را هدف قرار داده و سعی کردند مردم را از مدار ولایت و وحدت خارج کنند اما مردم با هدایت ولایت فقیه حضرت امام خامنه‌ای متوجه نقشه شوم دشمنان به‌خصوص فتنه‌گران شدند.

وی افزود: ملت ایران با هوشمندی و حضور به موقع خود تهدیدها و فتنه‌ها را خنثی کرد و روزبه‌روز نیز بر استحکام نظام جمهوری اسلامی ایران افزوده می‌شد.

فرمانده سپاه ناحیه نوشهر یادآور شد: مردم در روز 9 دی همانند 22 بهمن 57 به خیابان‌ها آمدند و با خلق حماسه، بساط فتنه‌گران را برچیدند و یکبار دیگر به دشمنان داخلی و خارجی درسی فراموش‌نشدنی دادند.  

وی اضافه کرد: وقتی فتنه‌گران، حرمت عاشورا را شکستند مردم عاشورایی ایران اسلامی دیگر تحمل نکردند و هرکس به انقلاب اسلامی و نظام تعلق داشتند به خیابان‌ها آمدند و مثل 22 بهمن 57 و دوران دفاع‌مقدس در 9 دی حماسه دیگری را خلق کردند و جریان فتنه را در نطفه خفه کردند.

رمضانی در پایان تاکید کرد: تا جریان انقلاب اسلامی ادامه دارد و دشمن دست از سر این ملت و انقلاب برنمی‌دارد، راه مقابله و عبور از فتنه‌ها پشت سرِ ولایت فقیه‌بودن است.

اخبار مرتبط با این خبر

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

ارسال نظر

جدیدترین خبرها

آپــارات

یادداشت ویژه

گمانه زنی‌های مردمی و کارشناسان در مورد شهردار نوشهر/ بخش اول

شهردار آینده نوشهر کیست؟

بر اساس شنیده‌ها هم اکنون حدود 9 نفر از شهروندان نوشهر به عنوان نامزدهای تصدی این منصب انتخاب شده‌اند که در میان آنها 2 نفر از اقبال مردمی نسبتا بیشتری نیز برخوردار هستند.‏یادداشت/

شاخصه‌های فرمان آتشِ فرمانده کل قوا

‏ آنچه در این نوشتار بدان پرداخته می‌شود شاخص‌های فرمان فکری فرهنگی آتش به اختیارِ فرمانده کل قوا در جبهه نبرد حق علیه اباطیل است که سیبل اصلی در ‏این نبرد همانا ذهن و قلب انسان است.هیئت های نوشهر

بازی های بومی و محلی نوشهر