2003

سخنگوی مجمع نمایندگان مازندران گفت: اعضای هیئت نظارت بر پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای این استان از سوی هیئت مرکزی نظارت بر این انتخابات مشخص شدند.

به گزارش نوشهر آنلاین، عبدالله رضیان اظهار داشت: عزت‌الله یوسفیان‌ملا نماینده آمل، محمد دامادی نماینده ساری و میاندرود، شمس‌الله شریعت نژاد نماینده تنکابن، رامسر، کلاردشت و عباس‌آباد به‌عنوان اعضای هیئت نظارت بر انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستای مازندران انتخاب شدند.

با رای اعضای هیئت نظارت مازندران، یوسفیان ملا به‌عنوان رئیس هیئت نظارت بر پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای این استان انتخاب شد.

اخبار مرتبط با این خبر

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

ارسال نظر

جدیدترین خبرها

آپــارات

یادداشت ویژه

اندر احوالات این روزهای انتخاب شهردار نوشهر

شورای شهر، شورای شهرداری نیست ‏

متاسفانه آن اندازه که این روزها از سوی مبلغان، دلواپسان، شهردارسازان و برندسازان، روزمه و عملکرد از کاندیداهای ‏احتمالی مجازی دیدیم و شنیدیم در زمان انتخابات از کاندیداهای شورا که با رأی مردم انتخاب می‌شوند ندیدیم. ‏تابوی ارائه برنامه از سوی نامزدهای شهرداری نوشهر شکست

ارائه عمومی برنامه‌های مدون از سوی نامزدها پیش از ورود به شهرداری به معنای احترام به شهروندان و تاییدی است بر رفتار ‏دلسوزانه مدیرانی که ارتقاء سطح کیفی زندگی شهروندان را بر تصدی مناصب شهری ارجح می‌دانند.‏هیئت های نوشهر

بازی های بومی و محلی نوشهر