2003

سخنگوی مجمع نمایندگان مازندران گفت: اعضای هیئت نظارت بر پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای این استان از سوی هیئت مرکزی نظارت بر این انتخابات مشخص شدند.

به گزارش نوشهر آنلاین، عبدالله رضیان اظهار داشت: عزت‌الله یوسفیان‌ملا نماینده آمل، محمد دامادی نماینده ساری و میاندرود، شمس‌الله شریعت نژاد نماینده تنکابن، رامسر، کلاردشت و عباس‌آباد به‌عنوان اعضای هیئت نظارت بر انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستای مازندران انتخاب شدند.

با رای اعضای هیئت نظارت مازندران، یوسفیان ملا به‌عنوان رئیس هیئت نظارت بر پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای این استان انتخاب شد.

اخبار مرتبط با این خبر

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

ارسال نظر

جدیدترین خبرها

آپــارات

یادداشت ویژه

یادداشت/

حمله موشکی سپاه پاسداران به دیرالزور، دفاعی مشروع با پیامدهای ژئو استراتژیک

یک کارشناس رسانه در یادداشتی تاکید کرد: برخلاف برخی از کشورهای منطقه که با قراردادهای میلیاردی خرید سلاح و تجهیزات به دنبال امنیت اجاره‌ای هستند، قدرت دفاعی جمهوری اسلامی ایران کاملا درون زا و در جهت صلح و امنیت پایدار است، لذا جمهوری اسلامی ایران به عنوان قدرت برتر منطقه به شمار می‌رود.علی (ع) و نگرانی دشمنان از فرهنگ تشیع

همزمان با سالگرد شهادت امیر مومنان حضرت علی‌بن ابیطالب(ع) ما هر سال به عزای او می‌نشینیم البته می‌دانیم که در چند سال اخیر انتشار ویژگی‌های شخصیت امام علی(ع) در رسانه‌ها و فضای مجازی، موجب گرایش بسیاری از فرزانگان جهان، به تشیع علوی شده است.هیئت های نوشهر

بازی های بومی و محلی نوشهر