2003
نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری

آتش فتنه دشمن، در 9 دی با حضور یکپارچه ملت ایران فرونشست

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه آتش فتنه دشمن، در 9 دی با حضور یکپارچه ملت ایران فرونشست، گفت: برای فتنه‌گران انتخابات بهانه بود و اصل نظام را نشانه گرفته بودند و می‌خواستند با فشار ملت را با خود همراه و رأی آن‌ها را تحت‌الشعاع قرار دهند.

به گزارش نوشهرآنلاین، آیت‌الله علی معلمی در همایش گرامیداشت حماسه 9 دی در مسجد جامع نوشهر، با اشاره به اینکه امام، کلید همه ارزش‌ها و اساس و سرمنشأ خیرات برای جامعه است، اظهارکرد: در هیچ زمانی، جهان خالی از امام به حق نیست و مهم‌ترین وظیفه یک مومن نیز شناخت امام به حق زمان خود است چراکه برجسته‌ترین امر دین و بندگی خدا اطاعت از امام است تا راه کمال و سعادت را بیابد.

وی 9 دی را روز بصیرت و میثاق با ولایت دانست و افزود این روز یکی از روزهایی است که به یوم‌الله به معنای روزهای قدرت‌نمایی خدا نامیده می‌شودچراکه خدای متعال در این روز قدرت خود را به فتنه‌گران نمایاند.  

نماينده مردم مازندران در مجلس خبرگان با بیان اینکه فتنه‌‌گران اساس نظام را هدف گرفته بودند،گفت: برای فتنه‌گران انتخابات بهانه بود و اصل نظام را نشانه گرفته بودند و می‌خواستند با فشار ملت را با خود همراه و رأی آن‌ها را تحت‌الشعاع قرار دهند.

وی ادامه داد: آتش فتنه دشمن در روز 9 دی با حضور حماسی و یکپارچه ملت ایران فرونشست و خدای متعال نیز از انقلاب به عنوان يادگار امام راحل محفاظت كرد.

آیت‌الله معلمی تاکید کرد: در طول تاریخ به اثبات رسیده است که هرکجا دولتمردان گوش به فرمان امامت و ولایت دادند روزبه روز بر عزت نظام افزوده شد و هرگاه از آن فاصله گرفتند زمینه‌ساز بی‌آبرویی خود شدند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به به مذاکرات هسته‌ای ایران و برجام اشاره کرد و گفت: در مذاکره ضعیف عمل کردیم اما دشمن نیز به همه اهداف خود نرسید.  

امام جمعه قائمشهر اضافه کرد: در طول مذاکرات، شخص رئیس جمهور و تیم مذاکره‌کننده بر برداشته‌شدن تحریم‌ها تاکید داشتند اما بعد از برجام دیدیم که عملاً نه تنها تحریم‌های گذشته برداشته نشد بلکه تحریم‌های جدید نیز از سوی کنگره آمریکا وضع شد.

وی با بیان اینکه در مذاکرات، کشور ما از غنی‌سازی 20 درصد به 4درصد اکتفا کرد تا حُسنِ نیت خود ثابت کند اما کشورهای طرف مذاکره بر مواضع خود پافشاری کردند، ادامه داد: هر زمان می‌توان جلوی ضرر را بگیریم و این عیب نیست.

آیت‌الله معلمی بر اقتصاد مقاومتی و استفاده از تولیدات داخلی تاکید کرد و گفت: کار صحیح این بود که دولت برای جلوگیری از واردات بی‌رویه کالاهای غیرضروری و کالاهایی که تولید داخلی دارند همت کند، اما متاسفانه در چند سال گذشته اقدام عملی موثری از سوی دولت برای تحقق اقتصاد مقاومتی مدنظر رهبر انقلاب دیده نشد.

وي همچنین به گلایه برخی افراد از حمایت ایران از سوریه و جبهه مقاومت اشاره کرد و افزود: در برخی گوشه و کنار شنیده می‌شود که برخی می‌گویند ما با سوریه چه کار داریم، که باید به این افراد گفت داعش، اسرائیل دوم و غده سرطانی در منطقه است که اگر فرصت می‌یافت هم‌اکنون در داخل نوار مرزی ایران ایجاد مزاحمت می‌کرد.

نماينده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری در پایان خاطرنشان کرد: امروز حلب تاحدودی با حضور غیرتمندانه مدافعان حرم و ارتش سوریه از توطئه آمریکا رهایی یافت و اگر این حضور غیرت‌مندانه نبود اکنون بیشتر حلب به ویرانه تبدیل می‌شد.

اخبار مرتبط با این خبر

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

ارسال نظر

جدیدترین خبرها

آپــارات

یادداشت ویژه

یادداشت/

حمله موشکی سپاه پاسداران به دیرالزور، دفاعی مشروع با پیامدهای ژئو استراتژیک

یک کارشناس رسانه در یادداشتی تاکید کرد: برخلاف برخی از کشورهای منطقه که با قراردادهای میلیاردی خرید سلاح و تجهیزات به دنبال امنیت اجاره‌ای هستند، قدرت دفاعی جمهوری اسلامی ایران کاملا درون زا و در جهت صلح و امنیت پایدار است، لذا جمهوری اسلامی ایران به عنوان قدرت برتر منطقه به شمار می‌رود.علی (ع) و نگرانی دشمنان از فرهنگ تشیع

همزمان با سالگرد شهادت امیر مومنان حضرت علی‌بن ابیطالب(ع) ما هر سال به عزای او می‌نشینیم البته می‌دانیم که در چند سال اخیر انتشار ویژگی‌های شخصیت امام علی(ع) در رسانه‌ها و فضای مجازی، موجب گرایش بسیاری از فرزانگان جهان، به تشیع علوی شده است.هیئت های نوشهر

بازی های بومی و محلی نوشهر