2003

امام جمعه نوشهر با بیان اینکه راه مقابله با فتنه‌گری، تعبد در مقابل یقینیات است، گفت: اگر به حقانیت راه امام و رهبری ایمان و یقین داریم نباید ترفندهای دشمنان ما را فریب دهد.

به گزارش نوشهرآنلاین، حجت‌الاسلام محمود مشایخ در همایش گرامیداشت 9 دی در مسجد جامع نوشهر، با بیان اینکه روز 9دی، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت است، گفت: در زمان فتنه، همیشه سودجویان تبهکار قیافه حق به جانب می‌گیرند و در ابتدا باطن خود را نشان نمیدهند.

وی با اشاره به اینکه در زمان تشخیص حق از باطل بسیار سخت است، افزود: در فتنه سال 88، فتنه‌گران با شعار تقلب در انتخابات به میدان آمدند و در زمانی این اتفاق افتاد که فضای کشور مه آلود و سیاه بود.

امام جمعه نوشهر خاطرنشان کرد: فتنه جزء حوادث پیچیده‌ای است که ماهیت آن برای برای کسی روشن نیست و زمانی اتفاق می‌افتد که جامعه دچار بی‌نظمی است.
وی تصریح کرد: در فتنه 88، فتنه‌گران ابتدا با چهره موجه وارد شدند و حتی برخی متدینین نیز گول ظاهر آن‌ها را خوردند اما در ادامه با مشخص‌شدن سیرت واقعی فتنه‌گران، راه و مسیر خود را جدا کردند.

مشایخ ادامه داد: رهبرمعظم انقلاب، فتنه‌گران را به تبعیت از قانون فراخواندند اما آن‌ها در مقام ولی‌امر از ایشان اطاعت نکردند و سبب شدند در این راه 25 نفر هم کشته شوند.
وی در پایان با بیان اینکه امروز تعبد در مقابل یقینیات تنها راه مقابله با فتنه و فتنه‌گری است، تاکید کرد: ما اگر به حقانیت راه امام و رهبری ایمان و یقین داریم پس ترفندهای دشمنان نباید ما را فریب دهد.

اخبار مرتبط با این خبر

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

ارسال نظر

جدیدترین خبرها

آپــارات

یادداشت ویژه

اندر احوالات این روزهای انتخاب شهردار نوشهر

شورای شهر، شورای شهرداری نیست ‏

متاسفانه آن اندازه که این روزها از سوی مبلغان، دلواپسان، شهردارسازان و برندسازان، روزمه و عملکرد از کاندیداهای ‏احتمالی مجازی دیدیم و شنیدیم در زمان انتخابات از کاندیداهای شورا که با رأی مردم انتخاب می‌شوند ندیدیم. ‏تابوی ارائه برنامه از سوی نامزدهای شهرداری نوشهر شکست

ارائه عمومی برنامه‌های مدون از سوی نامزدها پیش از ورود به شهرداری به معنای احترام به شهروندان و تاییدی است بر رفتار ‏دلسوزانه مدیرانی که ارتقاء سطح کیفی زندگی شهروندان را بر تصدی مناصب شهری ارجح می‌دانند.‏هیئت های نوشهر

بازی های بومی و محلی نوشهر