2003

امام جمعه نوشهر با بیان اینکه راه مقابله با فتنه‌گری، تعبد در مقابل یقینیات است، گفت: اگر به حقانیت راه امام و رهبری ایمان و یقین داریم نباید ترفندهای دشمنان ما را فریب دهد.

به گزارش نوشهرآنلاین، حجت‌الاسلام محمود مشایخ در همایش گرامیداشت 9 دی در مسجد جامع نوشهر، با بیان اینکه روز 9دی، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت است، گفت: در زمان فتنه، همیشه سودجویان تبهکار قیافه حق به جانب می‌گیرند و در ابتدا باطن خود را نشان نمیدهند.

وی با اشاره به اینکه در زمان تشخیص حق از باطل بسیار سخت است، افزود: در فتنه سال 88، فتنه‌گران با شعار تقلب در انتخابات به میدان آمدند و در زمانی این اتفاق افتاد که فضای کشور مه آلود و سیاه بود.

امام جمعه نوشهر خاطرنشان کرد: فتنه جزء حوادث پیچیده‌ای است که ماهیت آن برای برای کسی روشن نیست و زمانی اتفاق می‌افتد که جامعه دچار بی‌نظمی است.
وی تصریح کرد: در فتنه 88، فتنه‌گران ابتدا با چهره موجه وارد شدند و حتی برخی متدینین نیز گول ظاهر آن‌ها را خوردند اما در ادامه با مشخص‌شدن سیرت واقعی فتنه‌گران، راه و مسیر خود را جدا کردند.

مشایخ ادامه داد: رهبرمعظم انقلاب، فتنه‌گران را به تبعیت از قانون فراخواندند اما آن‌ها در مقام ولی‌امر از ایشان اطاعت نکردند و سبب شدند در این راه 25 نفر هم کشته شوند.
وی در پایان با بیان اینکه امروز تعبد در مقابل یقینیات تنها راه مقابله با فتنه و فتنه‌گری است، تاکید کرد: ما اگر به حقانیت راه امام و رهبری ایمان و یقین داریم پس ترفندهای دشمنان نباید ما را فریب دهد.

اخبار مرتبط با این خبر

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

ارسال نظر

جدیدترین خبرها

آپــارات

یادداشت ویژه

یادداشت/

حمله موشکی سپاه پاسداران به دیرالزور، دفاعی مشروع با پیامدهای ژئو استراتژیک

یک کارشناس رسانه در یادداشتی تاکید کرد: برخلاف برخی از کشورهای منطقه که با قراردادهای میلیاردی خرید سلاح و تجهیزات به دنبال امنیت اجاره‌ای هستند، قدرت دفاعی جمهوری اسلامی ایران کاملا درون زا و در جهت صلح و امنیت پایدار است، لذا جمهوری اسلامی ایران به عنوان قدرت برتر منطقه به شمار می‌رود.علی (ع) و نگرانی دشمنان از فرهنگ تشیع

همزمان با سالگرد شهادت امیر مومنان حضرت علی‌بن ابیطالب(ع) ما هر سال به عزای او می‌نشینیم البته می‌دانیم که در چند سال اخیر انتشار ویژگی‌های شخصیت امام علی(ع) در رسانه‌ها و فضای مجازی، موجب گرایش بسیاری از فرزانگان جهان، به تشیع علوی شده است.هیئت های نوشهر

بازی های بومی و محلی نوشهر