2003

امام جمعه نوشهر با اشاره به نامه 30 نفر از افراد ضدانقلاب به دونالد ترامپ، گفت: نگارندگان نامه به ترامپ، همان فتنه‌گران سال 88 هستند.

به گزارش نوشهرآنلاین، حجت‌الاسلام محمود مشایخ در خطبه‌های این هفته نمازجمعه نوشهر با اشاره به اینکه 9دی روز بصیرت و بینش سیاسی مردم ایران است، اظهار کرد: فتنه 88 به مانند کودتای 28 مرداد سال 32، از داخل و خارج کشور به اعتراف خود سران فتنه صورت گرفت.

وی هدف فتنه‌گران را سرنگونی و تغییر رفتار مسئولین نظام بیان کرد و افزود: 9 دی به مانند 22بهمن از اهمیت بالایی برخوردار است چراکه همانند این روز تقابل انقلاب و ضدانقلاب بود و انقلاب در این روز استمرار یافت.

امام جمعه نوشهر با بیان اینکه در 9 دی مردم انقلاب را از خطر نجات دادند، گفت: اگر حرکت انقلابی مردم در  9دی نبود، امروز هیچ‌کدام از مسئولین نظام بر مَسندِ قدرت نبودند.

وی خاطرنشان کرد: در فتنه 88 دشمن از تجربه‌های گذشته‌ای چون کودتای 28 مرداد32، حرمت‌شکنی عاشورای 9 آبان 59 و تجربه 2 دهه نفوذ در کشور و انقلاب‌های مخملی موفقی که در سایر کشورهای انجام دادند، استفاده کرد.

مشایخ ادامه داد: پیام 9دی برای تمام دشمنان نظام ما این بود که ملت ایران با سایر ملل دیگر متفاوت است و انقلاب اسلامی ایران با رهبری ولی‌فقیه می‌تواند از تمامی بحران‌ها با موفقیت عبور کند.

وی به ادعای برخی برای عدم محاکمه سران فتنه اشاره و با بیان اینکه باید با شرایط زمان برخورد کرد، گفت: رأفت اسلامی شامل حال فتنه‌گران شد و از سوی دیگر نیز برای اینکه جلوی سوءاستفاده دشمنان گرفته شود، آن‌ها در حصر هستند.

خطیب نمازجمعه نوشهر گفت: 30 نفر از افراد ضدانقلاب به دونالد ترامپ برای له‌کردن برجام و تشدید تحریم‌ها علیه ایران نامه نوشتند که این افراد همان کسانی هستند که در سال 88 به فتنه دامن می‌زدند و عامل کشته‌شدن افراد و بی‌آبرو‌کردن نظام در مجامع بین‌المللی شدند.

وی تاکید کرد: فتنه‌گران زیان‌های بسیاری را به نظام واردکردند و باعث شدند اهداف و سیاست‌های امام و اعتبار کشور ما در سازمان‌های بین‌المللی دنیا از بین برود و نظام انتخاباتی ایران که به واسطه رعایت مردمسالاری دینی در آن در دنیا زبانزد بود خدشه‌دار شود.

مشایخ در بخش دیگری از سخنان خود به 5 دی ماه، سالروز تاسیس سپاه حفاظت هواپیمایی اشاره کرد و یادآور شد: این نهاد انقلابی، بیش از سه دهه است که با تکیه بر ایمان، تخصص، اطلاعات، امکانات و تجهیزات و روحیه ایثار و شهادت‌طلبی توانسته امنیت کاملی در خطوط هوایی ایران برقرار کند.

وی با بیان اینکه در طول این سال‌ها حتی یک مورد مشکل در خطوط هوایی ایران گزارش نشده است، گفت: تاکنون دشمنان نظام بیش از 100 مورد اقدام به ربایش هواپیما کردند که 26 مورد آن هواپیماربایی در هوا بود که نیروهای انقلابی این نهاد با موفقیت تمام این توطئه‌ها را خنثی کردند.

اخبار مرتبط با این خبر

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

ارسال نظر

جدیدترین خبرها

آپــارات

یادداشت ویژه

اندر احوالات این روزهای انتخاب شهردار نوشهر

شورای شهر، شورای شهرداری نیست ‏

متاسفانه آن اندازه که این روزها از سوی مبلغان، دلواپسان، شهردارسازان و برندسازان، روزمه و عملکرد از کاندیداهای ‏احتمالی مجازی دیدیم و شنیدیم در زمان انتخابات از کاندیداهای شورا که با رأی مردم انتخاب می‌شوند ندیدیم. ‏تابوی ارائه برنامه از سوی نامزدهای شهرداری نوشهر شکست

ارائه عمومی برنامه‌های مدون از سوی نامزدها پیش از ورود به شهرداری به معنای احترام به شهروندان و تاییدی است بر رفتار ‏دلسوزانه مدیرانی که ارتقاء سطح کیفی زندگی شهروندان را بر تصدی مناصب شهری ارجح می‌دانند.‏هیئت های نوشهر

بازی های بومی و محلی نوشهر