2003

خطیب موقت نمازجمعه نوشهر با اشاره به اینکه مسئولین به جای بگومگوهای رسانه‌ای به فکر خدمت به مردم باشند، گفت: مسئولین نظام از تهمت‌های رسانه‌ای نسبت به یکدیگر پرهیز کنند، چراکه این بگومگوها فقط مردم را ناراحت و دشمن را امیدوار می‌کند.

به گزارش نوشهرآنلاین، حجت‌الاسلام عبدالغفار آل‌حبیب در خطبه‌های این هفته نمازجمعه نوشهر با اشاره به تخریب نهادهای قانونی نظام به ویژه قوه قضائیه توسط دشمن، اظهار کرد: دشمنان با استفاده از رسانه‌ها می‌خواهند بین مسئولین نظام اختلاف بیاندازند و فضا را آکنده از دروغ و تهمت ‌کنند.

وی با بیان اینکه به فرموده امام راحل، حفظ نظام اسلامی اوجب واجبات است، گفت: مسئولین نظام از تهمت‌های رسانه‌ای نسبت به یکدیگر پرهیز کنند، چراکه این بگومگوها نه تنها مایه افتخار نیست بلکه نشانه بی‌تقوایی است و فقط مردم را ناراحت و دشمن را امیدوار می‌کند.

خطیب موقت نمازجمعه نوشهر ادامه داد: اینکه نماینده مجلسی فقط بر اساس شنیده‌ها حرفی را بزند و تایید کند صحیح نیست، یک نماینده که اکنون با رأی مردم تریبونی در اختیار دارد نباید بدون دلایل، رسانه‌ها را پر از مطالب بی‌ارزش و اظهارنظرهای بیهوده کند.

وی تاکید کرد: اکنون که مردم مشکلات اقتصادی فراوانی دارند مسئولین باید از این بگومگوها دست بردارند و به فکر خدمت به مردم باشند.

آل‌حبیب بیان کرد: برخی مسئولین تخریب رسانه‌ای را باعث شجاعت می‌دانند که در نظام اسلامی ما شجاعت آن چیزی است که امام در مقابل نظام فاسد شاهنشاهی فریاد می‌زد و جوانان در جبهه‌ها جان خود را فدا کردند.

وی در ادامه بر کنترل بازار و جلوگیری از افزایش قیمت کالا و ارز توسط مسئولین تاکید کرد و افزود: دولت گذشته وعده کاهش قیمت دلار را داد و اکنون نیز این دولت و مسئولین بانک مرکزی با لبخند وعده کاهش قیمت را داده اما نه تنها دلار کاهش پیدا نکرد بلکه در همین قیمت بالا ثابت ماند.  

امام جمعه موقت نوشهر با بیان اینکه مشکلات مردم در بازار افسارگسیخته است، گفت: دولتمردان اگر واقعاً شجاعت دارند همه‌چیز را به زلف برجام و تحریم گره نزنند و اگر مسئولی از عهده کار برنمی‌آید خودش کنار برود.

وی همچنین با انتقاد از عدم حمایت دولت از کشاورزان برای خرید محصولات کشاورزی، خاطرنشان کرد: دولت باید کشاورزان را برای خرید محصولاتشان حمایت کند، چرا باید کسی محصولات کشاورزان را نخرد و آن‌ها هم مجبور شوند محصول را برای تغزیه دام بفروشند.

آل‌حبیب ادامه داد: فردا همین کشاورز به سبب عدم حمایت برای کار به کلان‌شهرها مانند تهران و اصفهان مهاجرت می‌کند و سراغ شغل‌های کاذب و قاچاق می‌رود.

وی با اشاره به اینکه در نوشهر زمینه کار هست اما حمایت نمی‌شود، اضافه کرد: بندر نوشهر در صورت توسعه و تقویت می‌تواند سهم ‌به‌سزایی در کارآفرینی جوانان منطقه داشته باشد.

امام جمعه موقت نوشهر در بخش دیگری از سخنان خود به ۱۷ دی سالروز کشف حجاب رضاخانی اشاره و  تصریح کرد: توپخانه‌های جنگ سخت دشمن بعد از قطعنامه 598 خاموش شد و خمپاره‌های جنگ نرم دشمن شروع شد و مهم‌ترین خاک‌ریز ارزشی ما که بعد از جنگ تحمیلی توسط دشمن بمباران شده حجاب است.

وی با بیان اینکه ام‌المفاسد در جامعه اسلامی بدحجابی و بی‌حجابی و بزک‌کردن دختران و زنان است، اضافه کرد: حجاب به فرموده قرآن و انبیاء امر خدا است و دشمن به نام تجدد به دنبال بی‌حجاب‌کردن جامعه اسلامی ما است.

آل‌حبیب در پایان گفت: در جنگ نرم دشمن به دنبال فتح قله‌های ارزشی ما است و بودجه‌هایی که امروز برای تغییر سبک فرهنگ اسلامی صرف می‌کنند چندین برابر بودجه کشور ما است.

اخبار مرتبط با این خبر

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

ارسال نظر

جدیدترین خبرها

آپــارات

یادداشت ویژه

گمانه زنی‌های مردمی و کارشناسان در مورد شهردار نوشهر/ بخش اول

شهردار آینده نوشهر کیست؟

بر اساس شنیده‌ها هم اکنون حدود 9 نفر از شهروندان نوشهر به عنوان نامزدهای تصدی این منصب انتخاب شده‌اند که در میان آنها 2 نفر از اقبال مردمی نسبتا بیشتری نیز برخوردار هستند.‏یادداشت/

شاخصه‌های فرمان آتشِ فرمانده کل قوا

‏ آنچه در این نوشتار بدان پرداخته می‌شود شاخص‌های فرمان فکری فرهنگی آتش به اختیارِ فرمانده کل قوا در جبهه نبرد حق علیه اباطیل است که سیبل اصلی در ‏این نبرد همانا ذهن و قلب انسان است.هیئت های نوشهر

بازی های بومی و محلی نوشهر