2003

جمعی از جوانان انقلابی و عاشورایی شهرستان نوشهر اعتراض خود را به اتفاقات ضدفرهنگی برنامه شب‌نشان نیما در نوشهر با صدور بیانیه‌ای اعلام کردند.

به گزارش نوشهرآنلاین، جمعی از جوانان انقلابی و عاشورایی شهرستان نوشهر اعتراض خود را به اتفاقات ضدفرهنگی برنامه شب‌نشان نیما در نوشهر با صدور بیانیه‌ای اعلام کردند. متن این بیانیه به شرح ذیل است:
 
بسم‌الله الرحمن‌الرحیم

جبهه كفر و الحاد و دشمنان دين خدا در طول تاريخ از ترويج فساد و فحشا به عنوان يك سلاح كارآمد در مسير مقابله با جبهه حق و رزمندگان راه خدا بهره برده‌اند و اين حربه شوم و غير انساني امروز بيش از هر مقطع ديگري از تاريخ بشر درجهت لطمه‌زدن به ايمان سربازان جبهه حق و تخريب مباني و باورهاي آنان به كارگرفته مي‌شود.

رهبرانقلاب در طول بيست سال گذشته با استفاده از مفاهيمي چون تهاجم فرهنگي، شبيخون و قتل‌عام فرهنگي، ناتوي فرهنگي و سرانجام مفهوم جنگ نرم، اين مهم را يادآوري نموده و هوشياري جامعه و مسوولان را در برابر اين شيوه تهاجمي خواستار شده‌اند.

اما با كمال تاسف غفلت، جهالت و خود اجتهادي مسوولان امر مانع از فهم و توجه به هشدارهاي رهبري نظام گرديد تا آنجا كه برخي مسوولان با محور قرار دادن اقتصاد و فراموشي فرهنگ ديني و برخي ديگر با شعار آزادي نه تنها مقابله با هجوم همه‌ جانبه دشمن به مباني اخلاقي و اعتقادي را وانهادند، بلكه خود و امكانات نظام را خواسته يا ناخواسته درخدمت گسترش مفاسد اجتماعي و اخلاقي قرار داده و به عنوان جاده صاف‌كن دشمنان اسلام و انقلاب وارد عمل شدند.

مردم مسلمان و ولایت مدار نوشهر بازهم شاهد برنامه‌ای ضد اسلامی و ترویج کننده بی‌حیایی بودند برنامه‌ای که به اسم شاعری بزرگ و هنرمند نیما یوشیج بود اما در آن جز هنر شیطان چیزی دیگری پیدا نمی‌شد برنامه‌ای که مجری‌اش خانم رویا نونهالی از بازیگران سینما با پوششی نامناسب و به دور از شخصیت هر زن مسلمان بود و همچنین در آن برنامه یک زن فمنيست (فاطمه معتمد آریا بازیگر ممنوع‌التصویر) دعوت شده و مورد تقدیر قرار گرفت و همچنین نویسنده لاییک از اعضاء شرکت‌کننده کنفرانس ننگین برلین و از محکومان و فعالین فتنه 88 محمود دولت‌آبادی مهمان این برنامه بود‌.

نکته قابل تامل این است که وقتی دولت آبادی برای سخنرانی به روی سن رفت با مجری زن برنامه و یک خانم دیگر که در آن جا حضور داشت در مقابل نگاه‌های حضار دست داد و تمامی آرمان‌های انقلاب و دین را به سخره می‌گیرد و به روی خون تمامی شهدا این منطقه پا می‌گذارد و آن را لگد مال می‌کند که فرماندار، شهردار، نماینده مجلس و اعضاء شورای شهر نوشهر، مدیرکل ارشاد استان مازندران و جعفر قمی دبیر ستاد انتخابات استان مازندران فقط نظاره‌گر این صحنه بودند.

چقدر این امت ما خون دل خوردند که شاهد این‌گونه مراسم‌ها نباشند چقدر خون‌ها ریخته شد و پاک‌ترین جوان‌ها را اهدا کردند که شاهد ابتذال نباشیم.

اوج مصیبت جایی است که فرماندار و شورای شهر و شهردار با کمال وقاهت با جراید مصاحبه کرده و این برنامه را جزء بهترین برنامه‌های فرهنگی شهرستان معرفی کردند. جای بسی تاسف و شرمساریست که به جای خدمت خالصانه به مردم مظلوم این کشور فقط به دنبال عیش و نوش و ابتذال خود هستید.

در پایان از محضر امام زمان و روح مطهر حضرت امام و شهدا عذرخواهی می‌کنیم و امیدواریم که دیگر شاهد این‌گونه مراسمات در شهرستان شهید پرور نوشهر نباشیم که اگر تکرار شود جواب آن با بیاینه ختم به خیر نخواهد شد.

همچنین از جناب آقای علیزاده دادستان محترم شهرستان نوشهر خواستاریم که به عنوان مدعی‌العموم با افراد و کسانی که مرتکب چنین قبه‌شکنی و اقدام خلاف شرع و اسلام و قانون شده‌اند برخورد نمایند تا درس عبرتی شود برای کسانی که رویای انجام چنین اعمال نا پسند را دارند.

جمعی از جوانان انقلابی و عاشورایی شهرستان نوشهر

اخبار مرتبط با این خبر

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

ارسال نظر

جدیدترین خبرها

آپــارات

یادداشت ویژه

گمانه زنی‌های مردمی و کارشناسان در مورد شهردار نوشهر/ بخش اول

شهردار آینده نوشهر کیست؟

بر اساس شنیده‌ها هم اکنون حدود 9 نفر از شهروندان نوشهر به عنوان نامزدهای تصدی این منصب انتخاب شده‌اند که در میان آنها 2 نفر از اقبال مردمی نسبتا بیشتری نیز برخوردار هستند.‏یادداشت/

شاخصه‌های فرمان آتشِ فرمانده کل قوا

‏ آنچه در این نوشتار بدان پرداخته می‌شود شاخص‌های فرمان فکری فرهنگی آتش به اختیارِ فرمانده کل قوا در جبهه نبرد حق علیه اباطیل است که سیبل اصلی در ‏این نبرد همانا ذهن و قلب انسان است.هیئت های نوشهر

بازی های بومی و محلی نوشهر