2003

کارشناس ارشد سازمان غذا و دارو، ارتباط بین آنتی بیوتیک و خواب آلودگی را رد و تاکید کرد که برای مصرف دارو حتما باید با پزشک مشورت کرد.

به گزارش نوشهر آنلاین، نوشین محمد حسینی با انتقاد از برخی اظهار نظر های غیر کارشناسانه که بیان می کند «آنتی بیوتیک سیستم ایمنی را تحریک می کند واین سیستم مثلا با گرفتن انرژی بدن به انسان احساس خواب آلودگی می‌دهد» این گفته ها را فاقد هر گونه  منشاء علمی دانست.

وی همچنین خاطر نشان کرد: بی حالی و ضعف بدن در بیماریهای عفونی مربوط  به عفونت و فعالیت باکتری ها می باشد  و آنتی بیوتیکها  به کمک سیستم ایمنی در مبارزه با باکتریها می آیند.

محمد حسینی در پایان با تاکید بر مصرف دارو پس از مراجعه به پزشک و مشورت و تجویز او گفت: در این صورت احتمال بروز حوادث ناگوار به کمترین حد ممکن می رسد.

اخبار مرتبط با این خبر

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

ارسال نظر

جدیدترین خبرها

آپــارات

یادداشت ویژه

انتخابات شوراها در نوشهر چه گذشت؟

تبلیغات ناعادلانه و رأی‌های ناپاک شهر نوشهر

در این انتخابات این دوره شورای شهر در نوشهر، با خرید آرا، زنگ خطر جدی برای دوره بعد به صدا در آمد تا جایی که معدود ‏کاندیداها اعتراف کردند که ای کاش جای ناهار و شام‌دهی، هزینه خرید آرا می‌کردیم‌. ‏یادداشت/

شهروند دانا

شهروند دانا می‌داند که چگونه باید تصمیم بگیرد و در چه جهتی عمل کند. با این توصیف وقت انتخابات که فرا می‌رسد نه به «احزاب»‌، نه «گروه‌ها» و نه حتی به «چلوکباب» رأی می‌دهد! که رأی او رأی به فکر و برنامه است.هیئت های نوشهر

بازی های بومی و محلی نوشهر