2003

کارشناس ارشد سازمان غذا و دارو، ارتباط بین آنتی بیوتیک و خواب آلودگی را رد و تاکید کرد که برای مصرف دارو حتما باید با پزشک مشورت کرد.

به گزارش نوشهر آنلاین، نوشین محمد حسینی با انتقاد از برخی اظهار نظر های غیر کارشناسانه که بیان می کند «آنتی بیوتیک سیستم ایمنی را تحریک می کند واین سیستم مثلا با گرفتن انرژی بدن به انسان احساس خواب آلودگی می‌دهد» این گفته ها را فاقد هر گونه  منشاء علمی دانست.

وی همچنین خاطر نشان کرد: بی حالی و ضعف بدن در بیماریهای عفونی مربوط  به عفونت و فعالیت باکتری ها می باشد  و آنتی بیوتیکها  به کمک سیستم ایمنی در مبارزه با باکتریها می آیند.

محمد حسینی در پایان با تاکید بر مصرف دارو پس از مراجعه به پزشک و مشورت و تجویز او گفت: در این صورت احتمال بروز حوادث ناگوار به کمترین حد ممکن می رسد.

اخبار مرتبط با این خبر

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

ارسال نظر

جدیدترین خبرها

آپــارات

یادداشت ویژه

یادداشت/ مهدی مهرزاد

تحلیلی بر شعار استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی

وظیفه ما در اواخر دهه چهارم انقلاب اسلامی بادید تلاش در راستای استقلال کشور، شناخت ارزش‌های انقلاب اسلامی، اطاعت از ولی‌فقیه و اسلام باشد که به عنوان اصلی‌ترین شاخصه انقلاب اسلامی مطرح بوده، هست و خواهد بود.یادداشت/

پند برجام، حکمتِ هزینه‌هایش

امام علی(ع) در حکمت 196 پند گرانسگی به ما می‌دهد که در قبال هزینه‌هایی که در مسیر انباشت تجربی و عبرت‌آموزی می‌دهیم از پند آن بهره گیریم و ...هیئت های نوشهر

بازی های بومی و محلی نوشهر