2003

کارشناس ارشد سازمان غذا و دارو، ارتباط بین آنتی بیوتیک و خواب آلودگی را رد و تاکید کرد که برای مصرف دارو حتما باید با پزشک مشورت کرد.

به گزارش نوشهر آنلاین، نوشین محمد حسینی با انتقاد از برخی اظهار نظر های غیر کارشناسانه که بیان می کند «آنتی بیوتیک سیستم ایمنی را تحریک می کند واین سیستم مثلا با گرفتن انرژی بدن به انسان احساس خواب آلودگی می‌دهد» این گفته ها را فاقد هر گونه  منشاء علمی دانست.

وی همچنین خاطر نشان کرد: بی حالی و ضعف بدن در بیماریهای عفونی مربوط  به عفونت و فعالیت باکتری ها می باشد  و آنتی بیوتیکها  به کمک سیستم ایمنی در مبارزه با باکتریها می آیند.

محمد حسینی در پایان با تاکید بر مصرف دارو پس از مراجعه به پزشک و مشورت و تجویز او گفت: در این صورت احتمال بروز حوادث ناگوار به کمترین حد ممکن می رسد.

اخبار مرتبط با این خبر

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

ارسال نظر

جدیدترین خبرها

آپــارات

یادداشت ویژه

گمانه زنی‌های مردمی و کارشناسان در مورد شهردار نوشهر/ بخش اول

شهردار آینده نوشهر کیست؟

بر اساس شنیده‌ها هم اکنون حدود 9 نفر از شهروندان نوشهر به عنوان نامزدهای تصدی این منصب انتخاب شده‌اند که در میان آنها 2 نفر از اقبال مردمی نسبتا بیشتری نیز برخوردار هستند.‏یادداشت/

شاخصه‌های فرمان آتشِ فرمانده کل قوا

‏ آنچه در این نوشتار بدان پرداخته می‌شود شاخص‌های فرمان فکری فرهنگی آتش به اختیارِ فرمانده کل قوا در جبهه نبرد حق علیه اباطیل است که سیبل اصلی در ‏این نبرد همانا ذهن و قلب انسان است.هیئت های نوشهر

بازی های بومی و محلی نوشهر