2003

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر برای آن که کار اعطای امتیاز به بازرگانان تسهیل شود، وعده های غذایی گرانقیمت با هزینه ده ها هزار شِکِل (واحد پول رژیم صهیونیستی) به صورت رشوه از آنها دریافت کرده است.

به گزارش نوشهرآنلاین، این روزنامه عبری زبان تصریح کرد: این وعده های گرانقیمت در شهر ساحلی «قیساری» در شمال اسرائیل به منزل خانوادگی نتانیاهو برده می شد که علاوه بر وعده های غذایی شامل مشروبات الکی و بسته های سیگار بوده است و نتانیاهو از طریق بازرگانان و به هزینه هزاران شِکِل از آنها دریافت کرد.
 
براساس نوشته‌های این نشریه صهیونیستی، جیمز باکر میلیاردر استرالیایی و چهره نزدیک به نتانیاهو، همواره بخشی از رشوه نتانیاهو و فرزندانش را فراهم کرده است.
 
براساس تحقیقات پلیس رژیم صهیونیستی، باکر و آرنون میلچن تهیه کننده هالیوودی از بزرگترین تامین کنندگان مالی نتانیاهو بوده‌اند.
 
این روزنامه پیشتر نیز درخصوص پرونده فساد نتانیاهو گفته بود: پلیس اعلام کرده است که نوار صوتی ضبط شده ای در اختیار دارد که دریافت رشوه نتانیاهو از بازرگانان را ثابت می کند.
 
پلیس رژیم صهیونیستی شامگاه پنجشنبه برای دومین بار نتانیاهو را به اتهام دریافت رشوه از بازرگانان بازجویی کرده بود که این جلسه در دفتر نخست وزیری اسرائیل در بیت المقدس، پنج ساعت به طول انجامید.
 
درصورتی که پرونده موسوم به فساد نتانیاهو ثابت شود، وی به ناچار و براساس قوانین این رژیم باید از سمت نخست وزیری استعفا دهد.

اخبار مرتبط با این خبر

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

ارسال نظر

جدیدترین خبرها

آپــارات

یادداشت ویژه

انتخابات شوراها در نوشهر چه گذشت؟

تبلیغات ناعادلانه و رأی‌های ناپاک شهر نوشهر

در این انتخابات این دوره شورای شهر در نوشهر، با خرید آرا، زنگ خطر جدی برای دوره بعد به صدا در آمد تا جایی که معدود ‏کاندیداها اعتراف کردند که ای کاش جای ناهار و شام‌دهی، هزینه خرید آرا می‌کردیم‌. ‏یادداشت/

شهروند دانا

شهروند دانا می‌داند که چگونه باید تصمیم بگیرد و در چه جهتی عمل کند. با این توصیف وقت انتخابات که فرا می‌رسد نه به «احزاب»‌، نه «گروه‌ها» و نه حتی به «چلوکباب» رأی می‌دهد! که رأی او رأی به فکر و برنامه است.هیئت های نوشهر

بازی های بومی و محلی نوشهر