2003

مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران گفت: اتحاد و همدلی مردم ولایت‌مدار ایران در مراسم تشییع پیکر آیت‌الله هاشمی دشمنان را که به فکر ایجاد فتنه و تفرقه‌افکنی بودند را ناکام گذاشت.

به گزارش نوشهرآنلاین، حجت‌الاسلام ناصر شکریان در مراسم بزرگداشت و ترحیم آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در مسجد جامع نوشهر با بیان اینکه آیت‌الله هاشمی یک چهره برتر مقاومت در طول سالیان متمادی بود، اظهار کرد: پایبندی ایشان به نظام جمهوری اسلامی به ما می‌آموزد که هرکس با هر سلیقه‌ فکری باید تابع محض ولایت‌فقیه باشد.

وی به خدمات آیت‌الله هاشمی در دوران قبل و بعد از انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: ایشان شکنجه‌های بسیاری را در دوران طاغوت تحمل کرد، چندین‌بار مورد ترور قرار گرفت و در تمام مسئولیت‌های خدمتی به نظام جمهوری اسلامی هم خدمات شایسته‌ای ارائه کرد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران با بیان اینکه رهبرمعظم انقلاب در پیام خود به مناسبت درگذشت آیت‌الله هاشمی دقیق‌ترین تعبیر را از ایشان داشتند، تصریح کرد: با نگاهی به این دوستی 59 ساله در می‌یابیم که اختلاف دیدگاه‌‌ها و اجتهادها هیچ‌گاه نتوانست این پیوند دوستی را بگسلد.

وی با اشاره به اینکه اختلاف نظرها نباید موجب گسستن وحدت در کشور شود، افزود: اتحاد و همدلی مردم ولایت‌مدار و درایت رهبر انقلاب در مراسم تشییع پیکر آیت‌الله هاشمی، دشمنان نظام را که به فکر ایجاد فتنه و تفرقه‌افکنی در این روز بودند را ناکام گذاشت.

شکریان بیان کرد: تمامی مقامات کشوری و لشگری، مرد و زن اعم از پیر و جوان دراین مراسم حضور داشتتند و این حضور پرشور و حماسی به دشمنان انقلاب اسلامی ثابت کرد که ملت ایران همواره در تمامی شرایط پشتیبان ولایت فقیه هستند.


اخبار مرتبط با این خبر

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

ارسال نظر

جدیدترین خبرها

آپــارات

یادداشت ویژه

گمانه زنی‌های مردمی و کارشناسان در مورد شهردار نوشهر/ بخش اول

شهردار آینده نوشهر کیست؟

بر اساس شنیده‌ها هم اکنون حدود 9 نفر از شهروندان نوشهر به عنوان نامزدهای تصدی این منصب انتخاب شده‌اند که در میان آنها 2 نفر از اقبال مردمی نسبتا بیشتری نیز برخوردار هستند.‏یادداشت/

شاخصه‌های فرمان آتشِ فرمانده کل قوا

‏ آنچه در این نوشتار بدان پرداخته می‌شود شاخص‌های فرمان فکری فرهنگی آتش به اختیارِ فرمانده کل قوا در جبهه نبرد حق علیه اباطیل است که سیبل اصلی در ‏این نبرد همانا ذهن و قلب انسان است.هیئت های نوشهر

بازی های بومی و محلی نوشهر