2003

مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران گفت: اتحاد و همدلی مردم ولایت‌مدار ایران در مراسم تشییع پیکر آیت‌الله هاشمی دشمنان را که به فکر ایجاد فتنه و تفرقه‌افکنی بودند را ناکام گذاشت.

به گزارش نوشهرآنلاین، حجت‌الاسلام ناصر شکریان در مراسم بزرگداشت و ترحیم آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در مسجد جامع نوشهر با بیان اینکه آیت‌الله هاشمی یک چهره برتر مقاومت در طول سالیان متمادی بود، اظهار کرد: پایبندی ایشان به نظام جمهوری اسلامی به ما می‌آموزد که هرکس با هر سلیقه‌ فکری باید تابع محض ولایت‌فقیه باشد.

وی به خدمات آیت‌الله هاشمی در دوران قبل و بعد از انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: ایشان شکنجه‌های بسیاری را در دوران طاغوت تحمل کرد، چندین‌بار مورد ترور قرار گرفت و در تمام مسئولیت‌های خدمتی به نظام جمهوری اسلامی هم خدمات شایسته‌ای ارائه کرد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران با بیان اینکه رهبرمعظم انقلاب در پیام خود به مناسبت درگذشت آیت‌الله هاشمی دقیق‌ترین تعبیر را از ایشان داشتند، تصریح کرد: با نگاهی به این دوستی 59 ساله در می‌یابیم که اختلاف دیدگاه‌‌ها و اجتهادها هیچ‌گاه نتوانست این پیوند دوستی را بگسلد.

وی با اشاره به اینکه اختلاف نظرها نباید موجب گسستن وحدت در کشور شود، افزود: اتحاد و همدلی مردم ولایت‌مدار و درایت رهبر انقلاب در مراسم تشییع پیکر آیت‌الله هاشمی، دشمنان نظام را که به فکر ایجاد فتنه و تفرقه‌افکنی در این روز بودند را ناکام گذاشت.

شکریان بیان کرد: تمامی مقامات کشوری و لشگری، مرد و زن اعم از پیر و جوان دراین مراسم حضور داشتتند و این حضور پرشور و حماسی به دشمنان انقلاب اسلامی ثابت کرد که ملت ایران همواره در تمامی شرایط پشتیبان ولایت فقیه هستند.


اخبار مرتبط با این خبر

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

ارسال نظر

جدیدترین خبرها

آپــارات

یادداشت ویژه

یادداشت/

شهروند دانا

شهروند دانا می‌داند که چگونه باید تصمیم بگیرد و در چه جهتی عمل کند. با این توصیف وقت انتخابات که فرا می‌رسد نه به «احزاب»‌، نه «گروه‌ها» و نه حتی به «چلوکباب» رأی می‌دهد! که رأی او رأی به فکر و برنامه است.یادداشت/

شوراها تبلور جمهوریت نظام

شوراها و شهرداران از هر جریان فکری که باشند، موظفند در راستای نیازهای شش‌گانه‌ای که قانون بدان اشاره کرده است، نیازسنجی، برنامه‌ریزی و اقدام نمایند.هیئت های نوشهر

بازی های بومی و محلی نوشهر