2003
فرمانده سپاه ناحیه نوشهر در گفت‌وگو با "نوشهرآنلاین" خبر داد:

پیش‌بینی اعزام بیش از 970 زائر نوشهری به مرقد مطهر امام راحل(ره)

فرمانده سپاه ناحیه نوشهراز اعزام بیش از 970 زائر نوشهری به مرقد مطهر بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران خبر داد.

 
به گزارش نوشهرآنلاین، حکمت داجلیری ضمن گرامیداشت بیست‌وششمین سالگرد ارتحال امام‌خمینی(ره)، اظهارکرد: بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران با نهضت خود تحول اساسی در جهان ایجاد کرد که به امید و فضل الهی تا ظهور امام زمان(عج) این نهضت به سراسر جهان صادر می‌شود. 
 
 
وی با بیان اینکه خطی که امام راحل برای نظام اسلامی و انقلاب اسلامی ترسیم کردند، همچنان تداوم دارد، افزود: در حال حاضر در هر جای دنیا که فریاد آزادی‌خواهی سر داده می‌شود، از تأثیر برکات روشنگری انقلاب اسلامی ایران است.
 
فرمانده سپاه ناحیه نوشهر با اشاره به اینکه تاکنون بیش از 850 نفر برای شرکت در مراسم ارتحال امام(ره) ثبت‌نام کرده‌اند، خاطرنشان کرد: تقریباً بیش از 70 درصد از ثبت‌نام‌کنندگان برادر و مابقی از بانوان نوشهری اعم از بسیجی و اقشار عمومی مردم هستند.
 
داجلیری یادآور شد: اعزام زائران نوشهری به مرقد مطهر امام خمینی(ره) در روز 13خرداد ماه از مقابل حوزه‌های مقاومت انجام می‌شود تا به یاری خداوند بتوانند در صبح سالروز ارتحال امام(ره) باحضور در حرم مطهر آماده استفاده کامل از برنامه ها به ویژه سخنرانی رهبر معظم انقلاب شوند.
 
وی همچنین هدف از اعزام سالانه زائران در سالروز ارتحال امام(ره) را تجدید میثاق با آرمان‌های آن مرد الهی و آشنایی نسل امروز با اندیشه‌های بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران عنوان کرد و افزود: یک تیم کامل پزشکی به همراه آمبولانس کاروان اعزامی زائران نوشهری حرم امام(ره) را همراهی می کند.

فرمانده سپاه نوشهر در پایان با اشاره به اینکه برخی از حوزه‌های مقاومت برای زیارت حرم حضرت معصومه(س) و مسجد مقدس جمکران نیز برنامه ریزی نموده‌اند، تصریح کرد: پایگاه‌های مقاومت در سطح شهرستان به ویژه در مسجد جامع نوشهر نیز پس از پایان برنامه‌های میلاد امام زمان(عج)، آماده‌ی فضاسازی و اجرای برنامه‌های ویژه‌‌ی مرتبط با سالگرد ارتحال امام (ره) می‌شوند.

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

جدیدترین خبرها

یادداشت ویژه

جواد خسروی- کارشناس ارشد مسائل سیاسی

اقتصاد، چرا و چگونه ؟

اینکه در جمهوری اسلامی ایران طی‎ ‎یک دهه اخیر توسط رهبر انقلاب‎ ‎نام‌گذاری سال‌ها‎ ‎به شعار اقتصادی تعلق‌گرفته و در انقلابی که مبنای اساسی آن تحول فکری فرهنگی بر اساس ‏فرهنگ و آیین دین مبین اسلام است به اقتصاد این‌گونه پرداخته‌شده و می‌شود، این سؤال را ‏در ذهن برخی‌ها ایجاد می‌کند که اقتصاد چرا و چگونه؟بازی های بومی و محلی نوشهر

معرفی بازی‌های بومی شهرستان نوشهر؛

چاله‌کا

هر وقت که جوانان و بزرگترها فرصت داشته باشند این بازی انجام می‌شود ، حتی در فصل زمستان اگر زمین مناسب باشد هم می‌توان بازی کرد، معمولاً برای هر گروهی 15 دقیقه وقت لازم است.