2003

رئیس اداره حقوقی اداره کل حفاظت محیط زیست همدان گفت: فروشنده یک قلاده گرگ در فضای مجازی توسط یگان حفاظت محیط زیست شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش نوشهرآنلاین،رئیس اداره حقوقی اداره کل حفاظت محیط زیست همدان گفت: فروشنده یک قلاده گرگ در فضای مجازی توسط یگان حفاظت محیط زیست شناسایی و دستگیر شد.
 عزیز قیاسی بیان کرد: یک متخلف به اتهام فروش یک قلاده گرگ در حوزه استحفاظی شهرستان همدان دستگیر شد.

رئیس اداره حقوقی اداره کل حفاظت محیط زیست همدان اضافه کرد: این فرد در فضای مجازی اقدام به فروش یک قلاده گرگ کرده بود که در عملیاتی توسط یگان حفاظت محیط زیست دستگیر و به مرجع قضایی همدان معرفی شد.

قیاسی بیان کرد: بر اساس قانون شکار و صید حمل، عرضه، فروش و صدور جانوران وحشی زنده یا کشته و اجزای آنها ممنوع بوده و جزای کیفری در پی دارد.

کلید واژه ها

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

جدیدترین خبرها

یادداشت ویژه

جواد خسروی- کارشناس ارشد مسائل سیاسی

اقتصاد، چرا و چگونه ؟

اینکه در جمهوری اسلامی ایران طی‎ ‎یک دهه اخیر توسط رهبر انقلاب‎ ‎نام‌گذاری سال‌ها‎ ‎به شعار اقتصادی تعلق‌گرفته و در انقلابی که مبنای اساسی آن تحول فکری فرهنگی بر اساس ‏فرهنگ و آیین دین مبین اسلام است به اقتصاد این‌گونه پرداخته‌شده و می‌شود، این سؤال را ‏در ذهن برخی‌ها ایجاد می‌کند که اقتصاد چرا و چگونه؟بازی های بومی و محلی نوشهر

معرفی بازی‌های بومی شهرستان نوشهر؛

فندوق‌کا

فندوق‌کا یکی از بازی‌های بومی و محلی مازندران است که بیش‌تر در منطقه غرب رواج دارد و افراد در هر شرایط و سنی می‌توانند این بازی را انجام دهند.