2003

رئیس جمهور ازبکستان با ارسال پیامی به رئیس جمهور ایران، حادثه تروریستی تهران را محکوم کرد.

به گزارش نوشهر آنلاین، «شوکت میرضیایف» رئیس جمهور ازبکستان با ارسال پیامی به «حسن روحانی» رئیس جمهور ایران حادثه تروریستی روز گذشته تهران را محکوم و با مردم ایران ابراز همدردی کرد.

در پیام رئیس جمهور ازبکستان آمده است: خبر غمانگیز کشته و زخمی شدن تعدادی از مردم ایران بر اثر حملات تروریستی ملت ازبک را عمیقا ناراحت کرد.

ازبکستان تروریسم را در تمام اشکال مختلف شدیدا محکوم کرده و بار دیگر برلزوم همکاریهای بینالمللی در مبارزه با این خشونت تأکید دارد.

رئیس جمهور ازبکستان با خانوادهها و خویشاوندان قربانیان این حادثه تروریستی ابراز همدردی و بهبودی سریع آسیب‌دیدگان را آرزو کرد.

روز گذشته 2 حمله تروریستی در ساختمان مجلس و حرم مطهر امام خمینی (ره) رخ داد که گروه تروریستی داعش مسئولیت آن را بر عهده گرفته است.

در پی این حوادث تروریستی 42 تن مجروح و 13 تن کشته شدند.

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

جدیدترین خبرها

یادداشت ویژه

جواد خسروی- کارشناس ارشد مسائل سیاسی

اقتصاد، چرا و چگونه ؟

اینکه در جمهوری اسلامی ایران طی‎ ‎یک دهه اخیر توسط رهبر انقلاب‎ ‎نام‌گذاری سال‌ها‎ ‎به شعار اقتصادی تعلق‌گرفته و در انقلابی که مبنای اساسی آن تحول فکری فرهنگی بر اساس ‏فرهنگ و آیین دین مبین اسلام است به اقتصاد این‌گونه پرداخته‌شده و می‌شود، این سؤال را ‏در ذهن برخی‌ها ایجاد می‌کند که اقتصاد چرا و چگونه؟بازی های بومی و محلی نوشهر